.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 33 от общо 33

Тема: viber

  1. #26
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Къв ти е толко зора да е от тел, баси хд.

    Чичка, ти отхвърли всички. Кво не ти харесва?

  2. #27
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    то защото мтел е по-добро ли, същия смешен и преебан нет като виваком, теленор е същата работа, ама поне плановете са им удобни
    Ам, аз от теленор съм доволна, честно казано. Нямало е проблеми.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Къв ти е толко зора да е от тел, баси хд.

    Чичка, ти отхвърли всички. Кво не ти харесва?

    нали ти казвам че ще го ползвам от комп но трябва приложение което симулира андроид и да инсталираш програма blue stack въпроса на който не отговорихте обикновенния потребител и самият вайбър имат ли настройка през която някой да разбере този с който си говори от кой град е или какво устройство използва мобилно или друго?????????????

  4. #29
    Мега фен Аватара на solo_
    Регистриран на
    Dec 2015
    Мнения
    16 701
    Пробвай с Andy, но едва ли ще стане...

    -azdaa, от какво се страхуваш ?

  5. #30
    пичага интересува ме има ли тоя вайбър опция която някой може да види от какво устройство си в момента дали мобилно или не защото както казах аз през компютъра ще го ползвам не искам хората с които говоря да знаят дали съм в нас или не

    преди да инсталирам тая простотия (ако я инсталирам) искам да се запозная добре с опциите които има


    говорим за обикновен потребител дали може да разбере и съответно дали има настройки показващи това, например в скайп ако си през телефона пише лицето е през мобилно устройство затова питам тук имали нещо такова което да изписва ако го ползвам през компютър с програмата blue stack ?

  6. #31
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Може и на лаптопа, we.
    Тори, нали знаеш лафа за вивакомския нет :д. Аз съм с мтел <33
    Няма да ми обиждате оператора ей

    П.з аз съм си доволен от мобилния Интернет на виваком.

  7. #32
    пичага интересува ме има ли тоя вайбър опция която някой може да види от какво устройство си в момента дали мобилно или не защото както казах аз през компютъра ще го ползвам не искам хората с които говоря да знаят дали съм в нас или не

    преди да инсталирам тая простотия (ако я инсталирам) искам да се запозная добре с опциите които има


    говорим за обикновен потребител дали може да разбере и съответно дали има настройки показващи това, например в скайп ако си през телефона пише лицето е през мобилно устройство затова питам тук имали нещо такова което да изписва ако го ползвам през компютър с програмата blue stack ?

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от azdaa Виж мнението
    viber може да се ползва и на компютър прочетох през програма blue stack , но въпроса ми към по запознатите е може ли обикновен човек с който разговарям да разбере местоположението ми примерно като разбере че съм влезнал през компютър ?
    Download vpn for windows 10 application and your problem will be gone.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си