.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Бръснене на глава

    Здравейте. Да ви питам тъй като съм на 18 години, майка ми не одобрява това, че си бръсна главата с машинка. Забранява ми до абитурентския бал да я пипам - трябвало да ми порастне, защото никой не ме бил харесвал с бръсната глава. Фактът, че тя и двама-трима не ме харесват, не означава че НИКОЙ не ме харесва. Аз се харесвам с бръсната глава, баща ми няма нищо против, но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от metallicafan1234 Виж мнението
    Здравейте. Да ви питам тъй като съм на 18 години, майка ми не одобрява това, че си бръсна главата с машинка. Забранява ми до абитурентския бал да я пипам - трябвало да ми порастне, защото никой не ме бил харесвал с бръсната глава. Фактът, че тя и двама-трима не ме харесват, не означава че НИКОЙ не ме харесва. Аз се харесвам с бръсната глава, баща ми няма нищо против, но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.
    Бръсни си главата и да не ти пука! Вашите са израстнали във време, когато това се е считало за наказание и белег за провинение. Сега е модерно и готино .

  3. #3
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Бръсни си главата ако ти харесва да не ти пука кой те харесва важното е на теб да ти харесва

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от metallicafan1234 Виж мнението
    но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.
    татуирай си пишка на лицето, за да и направиш напук

  5. #5
    Човек,важното е ти да се харесваш,аз от твоите години си ходя с гладко избръсната тиква и хич не ми пука от мнението на другите,а майка ми нищо не може да ми каже-нейната глава си има коса

  6. #6
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Цитирай Първоначално написано от metallicafan1234 Виж мнението
    Здравейте. Да ви питам тъй като съм на 18 години, майка ми не одобрява това, че си бръсна главата с машинка. Забранява ми до абитурентския бал да я пипам - трябвало да ми порастне, защото никой не ме бил харесвал с бръсната глава. Фактът, че тя и двама-трима не ме харесват, не означава че НИКОЙ не ме харесва. Аз се харесвам с бръсната глава, баща ми няма нищо против, но може ли майка ми да ми забранява? Все пак съм пълнолетен.
    Майка ти се опитва да ти наложи женското си мнение и да те превърне в нейна приятелка и дружка-женичка.

    Плюс това твоето не е бръснене. Обръсни се качествено като мен с пяна и Жилет и после виж реакцията и как ще омекне. Не оставяй на жени да ти диктуват живота защото си загубен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си