.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    lilava vena na leviq testes

    imam lilava vena na leviq testes gledam q ot nqkolko dena nito se ugolemqva nito se stesnqva ... mislq che nqmam bolka , no se pritesnqvam da ne e neshto opasno pls helpnete... dosta se pritesnqvam .. eto i snimka http://i.imgur.com/4AeUOQy.jpg izvinqvam se za okosmqvaneto predvaritelno .. strah me e da pipam

  2. #2

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Дам... Ще трябва да режат целия тестис...

  4. #4

  5. #5
    От мен едно научи - недей да се хващаш на въдицата на всички тук, защото ВСИЧКИ, или поне 90% от хората тук, са НЕКВАЛИФИЦИРАНИ медицински лица /включително и аз/ и няма как да знаят най - добре от един личен лекар или уролог.

    Така... както писах на долната тема - няма от какво да се притесняваш, освен ако не те боли /а аз съм сигурен, че не те боли/. Аз също имам такава вена, но никога не съм се притеснявал от това, защото не виждам смисъл да се притеснявам. АКО случайно толкова много се притесняваш - може да отидеш винаги на лекар, който да те прегледа, но все едно да питаш "Защо имам косми по тестисите?".... отговорът е един за повечето въпроси: "Защото е нормално."

  6. #6
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от radoslav132 Виж мнението
    От мен едно научи - недей да се хващаш на въдицата на всички тук, защото ВСИЧКИ, или поне 90% от хората тук, са НЕКВАЛИФИЦИРАНИ медицински лица /включително и аз/ и няма как да знаят най - добре от един личен лекар или уролог.

    Така... както писах на долната тема - няма от какво да се притесняваш, освен ако не те боли /а аз съм сигурен, че не те боли/. Аз също имам такава вена, но никога не съм се притеснявал от това, защото не виждам смисъл да се притеснявам. АКО случайно толкова много се притесняваш - може да отидеш винаги на лекар, който да те прегледа, но все едно да питаш "Защо имам косми по тестисите?".... отговорът е един за повечето въпроси: "Защото е нормално."
    Поставяш под въпрос квалификациите ми ли?

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Поставяш под въпрос квалификациите ми ли?
    Имам висше от НАТФИЗ ,тестиса ти е за рязане тва е щото носиш китайски боксерки още утре задължително отиди да ти го отрежат споко няма да останеш без деца другия ташак си знае работа ,иначе това е сигнал за покачване на естрогеното ниво и има риск да ти излязат женски цици ,а може и по лошо .

  8. #8
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Споко бе, ти каква искаш да е , зелена ли ? Въобще не се притеснявай, ебават те тука.


  9. #9
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от darkneesssss Виж мнението
    Имам висше от НАТФИЗ ,тестиса ти е за рязане тва е щото носиш китайски боксерки още утре задължително отиди да ти го отрежат споко няма да останеш без деца другия ташак си знае работа ,иначе това е сигнал за покачване на естрогеното ниво и има риск да ти излязат женски цици ,а може и по лошо .
    НАТФИЗ ??? Некомпетентен си да даваш съвети свързани с медицината.. Аз съм бакалавър по история на изкуствата... Подобни вени, Микеланджело е изобразявал на тестиса на Адам в Сикстинската капела... А според Библията на Адам се е наложило да му отрежат тестиса

  10. #10
    pritesnqvam se zashtoto do sega ne bqh q zabelqzal ako e imalo ... vikam da ne e neshto seriozno ...

  11. #11
    Това е варикоцеле. Иди на уролог за преглед,най-вероятно ще те оперира не се притеснявай,под упокойка ще бъдеш става за 20-30минути и аз имам такова но мойто е по-малко и за сега не е нужна операция.
    on-line футболен мениджър

    http://www.shampioni.com/?pid=10750

  12. #12
    Ако не ти създава проблем, не виждам защо трябва да се подлагаш на операции и на подобни неща. Лесно е да се каже: "споко, става за 20-30 минутки", но след това боли още половин месец....

    Няма смисъл, ако не те боли... какви са тия простотии, да се реже всичко. Ако нямаш проблем с него, а само го гледаш и се притесняваш - не прави нищо!!! Все едно аз да имам толкова много пъпки по тялото, че да трябва да се оперирам и да ги махна...... глупости!

  13. #13
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от Relentless Виж мнението
    Това е варикоцеле. Иди на уролог за преглед,най-вероятно ще те оперира не се притеснявай,под упокойка ще бъдеш става за 20-30минути и аз имам такова но мойто е по-малко и за сега не е нужна операция.
    И аз се сетих за същото, но не ми прилича на такова, защото при него вените са вътре в торбичката, а не на нея или поне беше така при мен. Авторе, недей да се притесняваш, ами върви на лекар. Дори и да е варикоцеле не е страшно стига да се махне на време.

  14. #14
    Не ме е боляло , поне така мисля ... За сега не мисля да ходя на лекар

  15. #15
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Върви. Лошото на мъжките болести било че вредят безболезнено. Поне така пишеше.

  16. #16
    Това е все едно да се притесняваш, че имаш вените на ръцете и краката

  17. #17
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от amru94 Виж мнението
    Това е все едно да се притесняваш, че имаш вените на ръцете и краката
    Това наистина прилича на повърхтностна вена, но не заблуждавай автора и другите. Особено опасно е, когато вената е разширена в близост до тестисите понеже кръвта не се отича и вдига температурата. Високата температура там долу е лоша за спермогенезата. Не случайно, тестисите са извън тялото за да е по-хладно на топките.

  18. #18
    Незнам .. мисля, че не е проблемно .. Вече колко време си седи така и не ме е боляло нито се е уголемила

  19. #19
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Отиди на уролог. От кой град си?

  20. #20
    chochkyyy
    Guest
    Здравейте ! Имам същият проблем . Дали някой наистина може да каже на какво се дължи това , проблем ли е и ако е така как да се оправи ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си