.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Question Мнения за 1АЕГ в София (2016)

    Понеже сега съм в 7 клас и искам да кандидатствам в езикова гимназия, та си харесах 1АЕГ, но съм чувала доста отрицателни мнения, като например че учителите не преподават добре; пълно е с наркомани; вече не е толкова елитна, колкото е била преди и т.н. Моля ви за мнения и от вашата гледна точка. Имам малко време до изпитите и искам от сега да реша къде ще кандидатствам. И също така, ако някой знае колко е бала за там, може да ми каже :д. Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Учих в съседното на 1ВА АЕ преди години и да ти кажа са големи боклуци там и наркомани.
    Ако искаш престижно даскало помисли за 1ва испанска и училището на ситняково зад спирката на 120 дето се намира.

  3. #3
    Благодаря за мнението ще имам в предвид съвета ти

  4. #4
    Завърших 1 АЕГ преди 2 години. Но да ти кажа - за мен е много посредствено училище, напълно обикновено е общо взето.
    Може и да съм негативен в преценката си, защото главно заради родителите си влязох там, реално после осъзнах, че съм взел грешно решение.
    Единственият плюс е в изучаването на английския и другите езици. Там нивото е добро, всички останали предмети са като в другите училища. Преподаването по БЕЛ също се отличава, добре те подготвят.
    Друг плюс може би са готините, освободени хора, пълни с ентусиазъм. Почти всички класове в моя випуск бяхме задружни и нямахме проблеми помежду си. Повечето преподаватели също са свестни, не си спомням някой, който да ме е издразнил досега или да е създавал проблеми.
    Това за наркоманията е толкова вярно, колкото и невярно. Мда, събират се хора острани, които пушат. Но не всички са на трева. Не бих казал, че са някви супер пропадналите наркомани, които си дават парите за дрога.
    Готино място е да прекараш тийнеджърските си години общо взето. Имаме много и най-различни клубове, в които можеш да влезеш.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си