.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    manastalker
    Guest

    Unhappy Не знам какво да правя...

    Харесвам едно момиче.Това момиче е в моя клас и ни предстои да завършим.Проблема е ,че с това момиче сме говорили и ми е казвала ,че няма нищо към мен ,но постоянно ми праща някакви сигнали ,които ме объркват.Забелязал съм ,че ме гледа понякога ,но това нищо не значи като цяло.Когато я извикам да излезем ,тя се дърпа с тъпи извинения,но цялата работа е че на бала ще бъда с нея и незнам как да процедирам.Имам съмнения ,че и тя изпитва нещо към мен .Какво бихте ме посаветвали?

  2. #2
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Просто не те харесва и ясно ти го показва нз защо се правиш на сляп и не го разбереш

    Не се занимавай

  3. #3
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Лицева операция и ще те хареса ...

  4. #4
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352
    Тия така си говорят, по-вежливо и това много често се бърка със флирт
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  5. #5
    Супер фен Аватара на GuardianAngel
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    ain't no love in the heart of the city
    Мнения
    1 416
    Запомни това "Най- ценното нещо което може да дадеш някой е времето от живота си".Използва те...иска внимание,разбиране,близост ,да се чувства желана(така наречето женско приятелство с облаги за нея).В момента в който поискаш нещо от нея, няма да го получиш и всичко ще свърши,затова си спести главоболието и не ходи с нея на бала..ще си разочарован още повече,ще се напиеш и ще се чувстваш като жалкар.
    Дреме ми на крилата кво мислите за мен !

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от GuardianAngel Виж мнението
    Запомни това "Най-ценното нещо което може да дадеш някой е времето от живота си". Използва те...иска внимание,разбиране,близост ,да се чувства желана(така наречето женско приятелство с облаги за нея).В момента в който поискаш нещо от нея, няма да го получиш и всичко ще свърши,затова си спести главоболието и не ходи с нея на бала..ще си разочарован още повече,ще се напиеш и ще се чувстваш като жалкар.
    Самата истина! Слушай ангела-пазител !

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си