.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 89
  1. #26
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Няма как на мухльо да си дам телефона за да ми пусне после номера в обявите на олх че продавам бмв м3 за 3000 лв, и да се скъсат да ми звънят. Няма как да си сменя и номера щото ме знаят около 2000 човека, Затова се застреляй и не ме занимавай с циганските си простотии. Още тогава усетих, че живееш закотвен във най помярския квартал на Варна и затова за да не те унижа и да си защитиш застрашеното достойнство започна да си отваряш устата. Аз живея в Галата, а ся мри, изтръпнярев !

    Смешното е знаеш ли кое ? Че аз си изразявах мнението за този мръсен мизерен пълен с дроги квартал. Ти нямаш правото да ми пречиш да си изкажа мнението, и честно казано, ако си истински мъжкар, какъвто няма да бъдеш никога, ти щеше да уважиш мнението ми и да не ми отговаряш. Или да не го уважиш и да не отговаряш. Но ти реши веднага да скокнеш. Това показва какъв паляр си !

    Аз кога съм скачал на теб из темите, върни ми лентата назад и пусни на останалите и на Тори да видят, какъв мухльо всъщност си. Теб един път не съм те нападнал, бахур!!! Ти идваш и неподготвен и НЕПОКАНЕН решаваш да ми адресираш писанията си нащракани на изцапаната ти с мармалад за 1 лв клавиатура на делукс.
    Последно редактирано от MalePan7her : 05-14-2016 на 05:31

  2. #27
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Хахах, за това в ОЛХ нямаше да се сетя, ако не беше казал.

    Абсолютно съм съгласен, че кварталът е един от най-пропадналите във Варна. Наркоманчета и дилърчета на всеки ъгъл и, ако си просиш, много лесно можеш да си намериш боя, както от цигани, така и от българи. Не твърдя обратното. Казах само, че не е вярна цялата глупост, че едва ли не излизаш вечер и ти скачат 10 човека на бой.

    Мен никъде не си нападал, видях просто в няколко теми, че обиждаш безпричинно приятелката ми и ми стана интересно какъв ти е проблемът. Вместо да кажеш, почна да джафкаш. Ако не си поредният идиотски трол, или се поспри, или кажи какъв е проблема и как да го решим.

  3. #28
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аре с тия квартали, голям спор. Ама се сетих за забавна история от преди няколко дни. Вечерта към 21:30-22 слизам до денонощния с една аверка за сайдерчета и сладко и пияницата на орталъка крещи за Герб нещо. И ни говори очевидно на нас. Много революционно се беше развикал, много трябваше да се бунтуваме и естествено САМО ЦСКА! :дд

  4. #29
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Хахах, за това в ОЛХ нямаше да се сетя, ако не беше казал.

    Абсолютно съм съгласен, че кварталът е един от най-пропадналите във Варна. Наркоманчета и дилърчета на всеки ъгъл и, ако си просиш, много лесно можеш да си намериш боя, както от цигани, така и от българи. Не твърдя обратното. Казах само, че не е вярна цялата глупост, че едва ли не излизаш вечер и ти скачат 10 човека на бой.

    Мен никъде не си нападал, видях просто в няколко теми, че обиждаш безпричинно приятелката ми и ми стана интересно какъв ти е проблемът. Вместо да кажеш, почна да джафкаш. Ако не си поредният идиотски трол, или се поспри, или кажи какъв е проблема и как да го решим.
    Нали знаеш че имах голяма внушителна мутренска джипка, с която обикалях на места, на които друг не ходи. Ако искаш подробности питай пантерата или онзи от бургас с трабанта, тях съм ги возил питай ги колко ме слуша главата и откъде минах с колата! Не бях ходил към Владиславово и тръгнах оттам да изляза на север. Минах през маалата Ви и 2-3 малки циганета от къщите изскочиха пред колата ми и ми спряха пътя. Няма как да смажа циганетата сещаш ли се ! Ще наизлизат веднага 50 мангала с брадви примерно. И какво стана, излязоха няколко мангала и се опитоха да ме изкарат тактически от колата, първо пробваха с лошо и с агресия и видяха че не се получи, после вкараха номера бате ай пушим цигарка ! Трябваше да стоя там 10 минути след което си продължих ! Няма как да тръгнеш с лошо към прост мангал ! Той не му е ясно че може да умре, че ще усети болка и т.н. Тва нормален човек ще го помисли, ще си помисли за кариерата, обаче прост мангал как очакваш не знам !

    Приятелката ти я закачам още от преди 3 години, и не само нея ! Просто ми харесва и е забавно, форум е. Не трябва да съм идиотски трол за да съм шегаджия нали? Като се дразниш, просто и забрани да пише ! Аз така бих направил. Примерно ако гаджето ми ходи в мола (аналог на форума, понеже и там има много непознати, които ще я бъзикват), и мен не ме кефи, ще и забраня на момента! Забрани ѝ! Недей да забраняваш на мен понеже аз не съм ти никакъв и нямаш контрол над мен ! Plain & simple.
    Последно редактирано от MalePan7her : 05-14-2016 на 07:26

  5. #30
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Аре с тия квартали, голям спор. Ама се сетих за забавна история от преди няколко дни. Вечерта към 21:30-22 слизам до денонощния с една аверка за сайдерчета и сладко и пияницата на орталъка крещи за Герб нещо. И ни говори очевидно на нас. Много революционно се беше развикал, много трябваше да се бунтуваме и естествено САМО ЦСКА! :дд
    Тва е доста хитра тактика между другото ! Евала ! Така се излиза от неловка ситуация ! Или примерно, кво пием???

    Аз с мангалите излязох със ситуацията, като ми заобградиха джипката, Аре качвай са да ходим. И те КЪДЕ??? Ама такива шокирани, българин който те заобграждат да го изгърбят, им предлага да ги вози. КЪДЕ??? Викам в гората. Как в гората бате ти какъв си??? Викам им военен съм към поделението и сега съм цивилен понеже съм патрул и трябва да патрулирам на около 10 км оттук. Качвай се ще запозная със капитана, мангала аа не бате отиди сам , после ела да разкажеш ! Викам добре, ама или са качвайте или са махайте ! И мангалите направиха път веднага

  6. #31
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от MalePan7her Виж мнението
    Няма как да си сменя и номера щото ме знаят около 2000 човека
    и всичките са ти приятели във фейса
    и ги познаваш само от там

  7. #32
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Във фейса какво ме ебе че ако имам приятели, той не ми знае фейс той ми иска телефон, галабарник !

    Във фейс мога да го блокирам на момента нали се сещаш ! А като ми звънят всеки ден не познати и какво става после ?

    Хайде искаш ли да млъкваш защото нападна мой авер а тва не е излиза нищо добре после!

    За темплара ти наясно ли си кой е братовчед му ? Явно искаш да получиш посещение

    Спри да пишеш докато си още добре !

  8. #33
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от MalePan7her Виж мнението
    Хайде искаш ли да млъкваш защото нападна мой авер а тва не е излиза нищо добре после!

    За темплара ти наясно ли си кой е братовчед му ? Явно искаш да получиш посещение

    Спри да пишеш докато си още добре !
    хахахахаха
    класика в жанра
    само забрави да ми кажеш, че баща ти е боксьор
    и ще дойде да ме набие

  9. #34
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Баща ми не е боксьор , ами е гавазин на някой който ти даже не си му чувал името !

    Няма да те бие , но аз с удоволствие бих си изцапал сеикена с кръвта от носа ти

  10. #35
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от MalePan7her Виж мнението
    ами е гавазин на някой който ти даже не си му чувал името !
    а страх ли го е от 10 годишни циганчета като теб
    ти от него ли се научи да се страхуваш от деца

  11. #36
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Циганчетата всъщност са малката заплаха ! Теб ако те заведа в Африка и те пусна в държава като Сиера леоне няма да се върнеш оттам, от кварталчето пълно с 10 годишни дечица Които са държали Калаш когато ти си държал ухатката на маика ти

  12. #37
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    не ми отговори дали от него си наследил тоя голям страх
    или баща ти толкова го е срам от теб, че си е сменил фамилията

  13. #38
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Фамилията е същата, дранке ! Ся кво искаш теб ли да подхвана, насран факмен !

  14. #39
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    много си смел, ако няма деца около теб

  15. #40
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от MalePan7her Виж мнението
    Нали знаеш че имах голяма внушителна мутренска джипка, с която обикалях на места, на които друг не ходи. Ако искаш подробности питай пантерата или онзи от бургас с трабанта, тях съм ги возил питай ги колко ме слуша главата и откъде минах с колата! Не бях ходил към Владиславово и тръгнах оттам да изляза на север. Минах през маалата Ви и 2-3 малки циганета от къщите изскочиха пред колата ми и ми спряха пътя. Няма как да смажа циганетата сещаш ли се ! Ще наизлизат веднага 50 мангала с брадви примерно. И какво стана, излязоха няколко мангала и се опитоха да ме изкарат тактически от колата, първо пробваха с лошо и с агресия и видяха че не се получи, после вкараха номера бате ай пушим цигарка ! Трябваше да стоя там 10 минути след което си продължих ! Няма как да тръгнеш с лошо към прост мангал ! Той не му е ясно че може да умре, че ще усети болка и т.н. Тва нормален човек ще го помисли, ще си помисли за кариерата, обаче прост мангал как очакваш не знам !

    Приятелката ти я закачам още от преди 3 години, и не само нея ! Просто ми харесва и е забавно, форум е. Не трябва да съм идиотски трол за да съм шегаджия нали? Като се дразниш, просто и забрани да пише ! Аз така бих направил. Примерно ако гаджето ми ходи в мола (аналог на форума, понеже и там има много непознати, които ще я бъзикват), и мен не ме кефи, ще и забраня на момента! Забрани ѝ! Недей да забраняваш на мен понеже аз не съм ти никакъв и нямаш контрол над мен ! Plain & simple.
    Аз от мутренски джипки не разбирам, ама съм минавал достатъчно много пъти през махалата, за да смея да твърдя, че освен някоя печка да хвърли камък да ти строши стъклото, друго няма да стане. Повечето мангали просто стоят и те следят с поглед като сурикати.

    Нямам никакви проблеми някой да се шегува с приятелката ми, ама не да я напада. В няколко теми забелязах, че коментарите ти бяха доста далеч от шеговити и забавни и това ме подразни, та реших да разбера какъв ти е проблема.

    Не ми е неприятно някакви типове по магазини и кафенета да я заговарят и бъзикват дори в смисъл на флирт. Разбирам ги - всеки е длъжен да си опита късмета , а и няма нищо обидно. Щеше да ме подразни, ако тя се натискаше на някого, което няма изгледи да се случва в скоро време.

    Надявам се да сме се разбрали. Айде със здраве!

  16. #41
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Не ми е неприятно някакви типове по магазини и кафенета да я заговарят и бъзикват дори в смисъл на флирт.
    Ти няма как да контролираш това понеже доколкото знам сте от други градове. Тя като се разгони и ще си мисли за други. И както знаеш няма нищо сигурно на този свят, и твоята работа не е сигурна. Утре виж си е намерила някой друг. Тогава ще идваш да плачеш във форума. По скоро ще спреш да пишеш всъщност. Така мисля. Вземи я превъзмогни за да не си отровиш живота, като бях малък и аз така бях като теб !

  17. #42
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    А, то превъзмогването след предателство е много лесно...
    Тъпо е да си с човек, когото си "превъзмогнал" вече. Ако имаш предвид това, че те нападнах, след като видях, че я обиждаш напълно незаслужено, мисля че това е нормалното. Ако за теб е нормално някой да плюе приятелката ти, било то във форум или на живо и ти да не се намесваш, за мен не е. Ако това е да си "под чехъл", да под чехъл съм.
    С грешно впечатление си останал като цяло, но както каза, няма как да контролирам какво да си мислиш.

  18. #43
    Голям фен Аватара на MalePan7her
    Регистриран на
    Apr 2016
    Мнения
    730
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    А, то превъзмогването след предателство е много лесно...
    Тъпо е да си с човек, когото си "превъзмогнал" вече. Ако имаш предвид това, че те нападнах, след като видях, че я обиждаш напълно незаслужено, мисля че това е нормалното. Ако за теб е нормално някой да плюе приятелката ти, било то във форум или на живо и ти да не се намесваш, за мен не е. Ако това е да си "под чехъл", да под чехъл съм.
    С грешно впечатление си останал като цяло, но както каза, няма как да контролирам какво да си мислиш.
    А, то превъзмогването след предателство е много лесно...
    Всъщност не особено. Поне аз го приемам невероятно тежко и в мене изниква желание за мъст и невероятен гняв. Самият факт, че човека си е позволил по какъвто и повод да излъже ме разярява. Това е чумата на 21 век.

    Не е нормално да плюе приятелката ми, аз като имах приятелка много я пазех, и няколко човека щях да усуча, обаче не можеш да си навсякъде, нали така? И просто и забраних да ходи на дадени места. Казах и няма да ходиш тук тук и тук или ще играят шамари по дупето и тя естествено изпълняваше. И както казах контролът не може да е пълен. Отнема енергия. Затова реших да я оставя да прави каквото си иска и прекратих. И други пъти съм правил същото, не обичам да се влача.

    За мен не е нормално приятелката ми да си лафи с хора от мъжки пол в мое отсъствие. Затова нямам приятелка и не искам да имам. Имал съм няколко пъти, не ме кефи. Прекалено много нерви, тва което ти сега изпитваш.

  19. #44
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Не мога да съм навсякъде, да, не се и стремя. Не съм си осиновил 5-годишно, че да я следя неотлъчно. Ако има някакви проблеми, с които не може да се справи сама, ще ме извика. Конкретно за тук нищо не ми е кавала, ама мен ме подразни, щото го видях.
    Ако ще й забранявам да ходи някъде или да говори с някого, направо мога да я заключа в мазето да си играе с патканите.
    После на мен ми казваш, че съм бил несигурен и неуверен? При положение, че теб те е било страх някой да не ти отмъкне гаджето с 5 лафа?
    Иначе, че са нерви, нерви са. Всеки си преценява до кога си заслужават.

  20. #45
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от MalePan7her Виж мнението
    аз като имах приятелка много я пазех
    а сега сигурно си търсиш някоя
    която да пази теб
    от малки циганчета

  21. #46
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    мен са ме наказвали само строги господарки
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #47
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Никога не са ме наказвали :д
    Последно редактирано от baby_baby : 05-18-2016 на 10:34

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Никога не са ме наказва ли :д
    ми личи си, иначе щеше да бачкаш нещо друго
    нещо, което не е свързано с лекия начин на живот
    и с мазоли по гърба и коленете

  24. #49
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    ми личи си, иначе щеше да бачкаш нещо друго
    нещо, което не е свързано с лекия начин на живот
    и с мазоли по гърба и коленете
    Нито е свързано с "лекия начин на живот" нито с мазоли по гърба и коленете

  25. #50
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от baby_baby Виж мнението
    Нито е свързано с "лекия начин на живот" нито с мазоли по гърба и коленете
    ХоХоХо
    Аз съм Дядо Коледа
    беше ли лошо момиче

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си