- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Как да кажа на нашите, че не съм девствена
Здравейте, имам следният проблем, който съм сигурна, че не е само мой - на 16 съм и рано или късно нашите ще разберат, че не съм съвсем девствена ако мога така да се изразя.Даже след бала на 12-ти клас след една седмица подозирам, че няма да съм девствена никъде вече ако се съди по предишни партита.
![]()
Това си има своите добри страни, защото шансовете да бъда жертвана и хвърлена във вулкан са доста по-малки.
От друга страна ако баща ми разбере как съм се ч*кала с половината даскало предполагам няма да е много доволен. Особено като има 50% шанс брат ми да е в тази половина хаха.Майка ми ще ме убие, защото тя си представя, че трябва да се омъжа първо, а аз не мога да се омъжа за котките си като стана на 30.
И сега въпросът е как предлагате да им обясня отчасти какви съм ги вършила в училище, защото в някакъв момент все ще разберат. Случвало се е да се обаждат някакви пичове у нас и да питат за мен. Веднъж един идиот беше пратил на майка ми клипче, на което в устата ми има два... да.За щастие него успях да го изтрия.
Съвети? :S
П.С. Само не казвайте да спра да правя, каквото правя, защото е леко безсмислено. С пичове на моите години го правя за кеф, а с по-големи защото ми трябват и кинти все пак. И на мен ми се иска да съм послушната ученичка ама е късно за това.![]()
А защо трябва да им казваш как половината даскало те е минало? Ти ар ю окей ли си? Или смяташ да замажеш че си го правила "веднъж-два" пъти?
Изчакай още, те докато разберат може да си по-голяма и така може да ти се размине някой пердах от вашите.
Май някой се ебава......Но все пак ако не се ебаваш кажи им, че си се ебала само с брат ти, така девствеността ти остава в семейството :Р
няма какво да им казваш. Те не са паднали от луната, мисля че са наясно че на 16-17 не си девствена. Въпросът е дали ти си наясно, че и те са правили подобни неща на твоята възраст. (може да не са участвали в оргии с половината училище, но...)
Само това като го прочетох и ми стана ясно колко е фейк. Кво се обяснявате на трола, най вероятно 15-тия фейк на село_От друга страна ако баща ми разбере как съм се ч*кала с половината даскало предполагам няма да е много доволен. Особено като има 50% шанс брат ми да е в тази половина хаха
Чиста ебавка си е и темата не е реална! Никое момиче няма да се излага по такъв начин,да разказва каква курва разпрана била! Просто авторчето,на темата иска да види,какви коментари ще има под неговата измислена тема! Колко са прости хората в този форум,на измислени и безсмислени теми пускат по 50+ коментара,а на истинска тема съм виждала и 0+ коментари!
Като чета за подвизите ти, по-добре си мълчи пред вашите.
Welcome to the Jungle...
Просто си сгрешила при избора на никнейм, ако ме разбираш.![]()
А защо пък трябва да им казваш, трай си и си живей живота!![]()
Само ще ти кажа, че това хич не е хубаво. Как да им кажеш? Е, не очаквай да те прегърнат. Просто отиди и им го кажи. Все някак ще го приемат. Сестра ми като им поднесе новината и те я приеха доста... спокойно. Късмет!
И с тоя никнейм, просто картинката е пълна. Честно да ти кажа, ако бях на мястото на вашите голям пердах щеше да ядеш. Щот държанието ти си е меко казано курвенско!
Момче на 16 търся момичета на 13-14 за секс от Варна имам мястото обичам детсвени путенца тъй че ако има някоя 13-14 която иска секс да ми пише скупе fantazior_987