.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 53
  1. #1
    JizasKrais
    Guest

    Exclamation ''Обарване''?

    Здравейте,аз съм момиче под 18 и си имам приятел под 18,не желая да казвам години или каквото и да било. От друг град е,и се виждаме 1 седмично,2 пъти понякога,и идва ваканциите за по 1,2 седмици в моя град,при мен. Ходим от има-няма шест месеца. Обаче като се видим става едно обарване..Казала съм му,че след 2,3 години ще съм готова за секс,и той е приел,и сме съгласни. А като си пишем,ми казва какво щял да ми прави,как щял да ме чука след 2 години,Как съм щяла да му духам като се видим и подобни .. Смисъл,още на гарата като се целунем се е възбудил и 8 часа не спада,и посоянно ме натиска,я да ме обара,да си пъхне ръката.. Абе всякакви перверзни неща си пише(м). И дори от чата се възбужда,смисъл,не го намирам за много нормално като си с приятеля си,само да се обарвате,целувате..Доказва ми е че ме обича много пъти,не е някой играч,не ме използва,просто някак си е нелепо .. Мнения? Вие какво правите с гаджето си,ако сте под 18 ?
    Последно редактирано от JizasKrais : 05-17-2016 на 19:40

  2. #2
    Хормоните му избиват,и ако ти не му пуснеш по-скоро от 1,2 години това което ти пише в чата ще го прави на някоя друга! Като малка и аз имах подобно "гадже" той даже още в началото на първия ни месец правеше така както приятеля ти а аз също не бях готова пък и по тези маниери разбрах що за стока е и го зарязах на мига! Момчетата не чакат толкова,най-много до 6 месеца ама и това за тях е много,освен ако момчето не е влюбено разбира се тогава не 1,2 ами и 5 години ще чака! Гаджето ти те използва,натиска те за да може да се размекнеш и да му пуснеш,там каквото иска и когато го получи след месец,два ще си му безразлична и ще си търси следващата! Гаджета не означава само да се чука една двойка,а да има разбиране,подкрепа,всеотда еност и т.н но малко са хората които го разбират! А на теб ти пожелавам да срещнеш подходящият за теб и не да те гледа,само като парче месо а да е готов на всичко за теб и най-вече да те цени,както твоите желания така и самата теб УСПЕХ!

  3. #3
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    С моя се чакахме 1 година

    Но съм имала опит с момче като това на авторката. Първо, че изобщо няма да те чака, това не го вярвай Първо ще е ок с положението, после ще почне да не издържа и да се дразни, ще те опипва още повече и ще се дразни, когато се дърпаш. После ще почне да ти насажда вина, да се опитва да те убеди колко е хубав секса и как твоето мнение е грешното. Примерно 'Оооо, Х има такова яко тяло, само със секс го е постигнала' или 'Виж се ти каква си, всичките ми приятели правят редовно секс само аз съм на сухо' и всякакви такива малоумщини.
    И когато най - сетне ти е писнало и явно си захвърлила принципите си, защото си наивна и вече си мислиш, че първия път не е нищо особено, а него го обичаш ТОООООЛКОВА много, ще се окаже, че тоя мачо е абсолютно сакат в секса и всичките неща, които ти ги е писал и се е надъхвал той не може да ги направи, защото в тъжната реалност е подвижен колкото стар кон пред умиране.

  4. #4
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    И когато най - сетне ти е писнало и явно си захвърлила принципите си, защото си наивна и вече си мислиш, че първия път не е нищо особено, а него го обичаш ТОООООЛКОВА много, ще се окаже, че тоя мачо е абсолютно сакат в секса и всичките неща, които ти ги е писал и се е надъхвал той не може да ги направи, защото в тъжната реалност е подвижен колкото стар кон пред умиране.
    Дададададададада ;д
    Значи и аз бях като теб много принципна и така нататък, и тези обарвания ми бяха too much, ама да ти кажа няма за какво да чакаш. Знам, че си представяш да си влюбена и тогава секса ще е нещо повече, но първия път не е кой знае какво. Ще имаш много приятели и секса ще става все по-хубав. Ако искаш да го направиш, ако си любопитна - давай. Отпусни се и просто го направи. Знам колко ума ти не го побира и как искаш да чакаш, но недей. Ако е обвързано със семейни ценности и т.н - да, изчакай. Но сега просто се отпусни, използвай, че имаш момче, което поне ще те предразположи и не мисли дали го правиш с чувства или без. Не се обвинявай.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  5. #5
    King_SeX
    Guest
    Е то на тея години е така...Като станете на по 40 няма и да те закача спокс ... просто е нормално това всичкото.Естественно ,че ще те обарва все пак те хареса и е мъж.Това е присъщо за нас.С всеки ще си така.Дори и да не е той следващия пак ще те обарва.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от JizasKrais Виж мнението
    Здравейте,аз съм момиче под 18 .........Казала съм му,че след 2,3 години ще съм готова за секс

    Малко са 2-3 години, чакай 7-8....а ако издържиш до 15 години печелиш.

  7. #7
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Дададададададада ;д
    Значи и аз бях като теб много принципна и така нататък, и тези обарвания ми бяха too much, ама да ти кажа няма за какво да чакаш. Знам, че си представяш да си влюбена и тогава секса ще е нещо повече, но първия път не е кой знае какво. Ще имаш много приятели и секса ще става все по-хубав. Ако искаш да го направиш, ако си любопитна - давай. Отпусни се и просто го направи. Знам колко ума ти не го побира и как искаш да чакаш, но недей. Ако е обвързано със семейни ценности и т.н - да, изчакай. Но сега просто се отпусни, използвай, че имаш момче, което поне ще те предразположи и не мисли дали го правиш с чувства или без. Не се обвинявай.
    Изобщо не съм съгласна с това.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Дададададададада ;д
    Значи и аз бях като теб много принципна и така нататък, и тези обарвания ми бяха too much, ама да ти кажа няма за какво да чакаш. Знам, че си представяш да си влюбена и тогава секса ще е нещо повече, но първия път не е кой знае какво. Ще имаш много приятели и секса ще става все по-хубав. Ако искаш да го направиш, ако си любопитна - давай. Отпусни се и просто го направи. Знам колко ума ти не го побира и как искаш да чакаш, но недей. Ако е обвързано със семейни ценности и т.н - да, изчакай. Но сега просто се отпусни, използвай, че имаш момче, което поне ще те предразположи и не мисли дали го правиш с чувства или без. Не се обвинявай.
    нека перифразирам: "няма какво да чакаш чукай се възможно най-скоро с първия срещнат"

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    нека перифразирам: "няма какво да чакаш чукай се възможно най-скоро с първия срещнат"
    Не е съвсен така. Ако като бях аз на 18 и приятелката ми каже че трябва да я чакам 2-3 години ще и се измея и ще си тръгна. Аз не знам след 2-3 години дали ще съм жив, пък ще чакам толкова време за секс . А и в случая секс няма, но 100% има айде да ходим еди къде си, хайде да ми вземеш нещо, подаръци за годишнините, внимание...и т.н. Всички нападнахте момчето за това че си е намерил несигурна и незнаеща какво иска приятелка. Пък и ако не го правиш на 18 години кога ще го правиш като си на 40.....Сега му е времето.

    Peace! Out!

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от L.Morningstar Виж мнението
    Не е съвсен така. Ако като бях аз на 18 и приятелката ми каже че трябва да я чакам 2-3 години ще и се измея и ще си тръгна. Аз не знам след 2-3 години дали ще съм жив, пък ще чакам толкова време за секс . А и в случая секс няма, но 100% има айде да ходим еди къде си, хайде да ми вземеш нещо, подаръци за годишнините, внимание...и т.н. Всички нападнахте момчето за това че си е намерил несигурна и незнаеща какво иска приятелка. Пък и ако не го правиш на 18 години кога ще го правиш като си на 40.....Сега му е времето.

    Peace! Out!
    Цитирай Първоначално написано от JizasKrais Виж мнението
    Здравейте,аз съм момиче под 18 и си имам приятел под 18
    Луцифер плс

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Луцифер плс
    Oпа, добре признавам че съм прочел грешно мислих си, че е на 18 , ама ако е на 15 ок, да чака.

  12. #12
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Просто това е от пубертета нормално е да мисли само за секс

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Amorenvivo Виж мнението
    Хормоните му избиват,и ако ти не му пуснеш по-скоро от 1,2 години това което ти пише в чата ще го прави на някоя друга! Като малка и аз имах подобно "гадже" той даже още в началото на първия ни месец правеше така както приятеля ти а аз също не бях готова пък и по тези маниери разбрах що за стока е и го зарязах на мига! Момчетата не чакат толкова,най-много до 6 месеца ама и това за тях е много,освен ако момчето не е влюбено разбира се тогава не 1,2 ами и 5 години ще чака! Гаджето ти те използва,натиска те за да може да се размекнеш и да му пуснеш,там каквото иска и когато го получи след месец,два ще си му безразлична и ще си търси следващата! Гаджета не означава само да се чука една двойка,а да има разбиране,подкрепа,всеотда еност и т.н но малко са хората които го разбират! А на теб ти пожелавам да срещнеш подходящият за теб и не да те гледа,само като парче месо а да е готов на всичко за теб и най-вече да те цени,както твоите желания така и самата теб УСПЕХ!
    +++

  14. #14
    Или му пусни или го брой, че те е зарязал след 1-2 месеца. Той да не е от желязо човека.

  15. #15
    Нормално, явно сте на по 13-14 години. И аз съм имала подобни истории както и мои приятели Но не си казвай, кога ще си готова. Просто никой не може да предвиди, кога си готов за секс. Едни мои приятели тръгнаха 9ти клас и не бяха готови за секс, естествено главно момичето не беше. Но след година (те ходиха 3 години) почна да ми споделя как иска да го направи... Също така може да се окаже, че си готова, но няма с кого, или си имаш приятел, но не искаш да го направиш с него и т.н.
    Според мен ако ти харесва момчето и ти харесват тези "мръсотии", които ти говори няма за какво да се притесняваш. Просто не го прави с него само, защото той иска или просто защото ще те остави..

  16. #16
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Amorenvivo Виж мнението
    ако момчето не е влюбено разбира се тогава не 1,2 ами и 5 години ще чака!

    Трябва да намалиш гледането на романтични комедии !
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    да се опитва да те убеди колко е хубав секса...
    Нима това не е истина ?
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    'Виж се ти каква си, всичките ми приятели правят редовно секс само аз съм на сухо'...
    Това си е напълно основателна причина да я зареже! За какво му е на мъж връзка без секс?
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    ...ще се окаже, че тоя мачо е абсолютно сакат в секса и всичките неща, които ти ги е писал и се е надъхвал той не може да ги направи, защото в тъжната реалност е подвижен колкото стар кон пред умиране.
    Явно имаш огромна база за сравнение !
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE Виж мнението
    Дададададададада ;д
    Значи и аз бях като теб много принципна и така нататък, и тези обарвания ми бяха too much, ама да ти кажа няма за какво да чакаш. Знам, че си представяш да си влюбена и тогава секса ще е нещо повече, но първия път не е кой знае какво. Ще имаш много приятели и секса ще става все по-хубав. Ако искаш да го направиш, ако си любопитна - давай. Отпусни се и просто го направи. Знам колко ума ти не го побира и как искаш да чакаш, но недей. Ако е обвързано със семейни ценности и т.н - да, изчакай. Но сега просто се отпусни, използвай, че имаш момче, което поне ще те предразположи и не мисли дали го правиш с чувства или без. Не се обвинявай.
    Евала !
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Изобщо не съм съгласна с това.
    С кое не си съгласна и защо ? Сексът е просто една физическа потребност - нищо повече!
    Цитирай Първоначално написано от L.Morningstar Виж мнението
    Ако като бях аз на 18 и приятелката ми каже че трябва да я чакам 2-3 години ще и се измея и ще си тръгна. Аз не знам след 2-3 години дали ще съм жив, пък ще чакам толкова време за секс ... Пък и ако не го правиш на 18 години кога ще го правиш като си на 40.....Сега му е времето.
    Много ясно !

  17. #17
    Грозния, напълно адекватни коментари

  18. #18
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Грозни, не ми се обяснява. Само ксто видя, че курвето те подкрепя и знам, че е загубена кауза.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Грозни, не ми се обяснява. Само ксто видя, че курвето те подкрепя и знам, че е загубена кауза.
    Изобщо не трябва да му се обръща внимание на този интернет ТРОЛ-Грозния! Коментарите му са толкова прости,че няма смисъл да му се обръща внимание! Грозния+snatural= Лика прилика!

  20. #20
    По-скоро вие сте смешни как лепвате етикети на хора само от една тема. Искрено се забавлявам с вас

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    По-скоро вие сте смешни как лепвате етикети на хора само от една тема. Искрено се забавлявам с вас
    наистина се надявам темата ти да е тролска
    защото ако не е забавлението и смеха са за твоя сметка

  22. #22
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    По-скоро вие сте смешни как лепвате етикети на хора само от една тема. Искрено се забавлявам с вас
    Взаимно е, спокойно. Ти ако си мислиш, че в живота няма да ти лепнат тоя етикет явно много се залъгваш. Да си беше прочела "Гераците" поне да знаеше защо ми напомняш на Павел.

  23. #23
    Хора моля ви се. Първия път е важен, само толкова, колкото ти си го направиш в главата.
    Мъжете обожават секса , жените също. Това, че ти не си готова не значи, че момчето не е.
    Като тръгнах със сегашния си приятел не бях девствена, имах само един полов приятел и беше пълна скръб, със сегашния едвам дочакахме месец и то защото той не искаше да бърза. Заедно сме от година и половина и дори живея у тях.
    Секса си е секс и ако не си правила с точното момче все ще мислиш, че си подранила. Да, ама не. Трябва ти да си активна, не само той. Няма нещо като "готова съм" . Или рискуваш или не. Който и да ти е първи, щом скъсате и тръгнеш с друг ще проклинаш, че е бил бившия ти. Не можеш да си сигурна, това не е накакво съкровище да го пазиш цял живот.

  24. #24
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Ама вие тука как ми изопачихте думите, а дори не знаете кога аз съм го направила. Доста късно с днешните представи. Това, че й казвам да не чака, не означава, че трябва да си ляга с първия срещнат и да прави секс като на умряло. Айде, моля ви се. Всеки си има гледна точка, аз не й налагам мнение. Да не говорим колко теми има за първия секс и колко момичетата сме се колебали, само ние си знаем. Нека да го направи, когато е готова. Това твърдя и аз. Но едно е тялото ти да не е готово, друго е да навиваш акъла си, че е най-добре да чакаш принца на белия кон и като стане на 22 ще се депресира, че не го е направила. Има разлика да се водиш по акъла на стадото, друго е да мислиш малко разумно и да се пречупиш, за да осъзнаеш, че секса ще става все по-добър и че вярването в розовото, че трябва първият път да е с приятеля ти, който те чака от 2 години, не е най-добрия вариант.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  25. #25
    JizasChrist
    Guest
    Здравейте,aз съм авторката,обаче нещо ми е неактивиран акаунта и не мога да влизам. Така,момчето е доказвало по много различни начини,че ме обича,не ме използва,аз съм му най-близкия човек,на мен казва и споделя всичко. Понякога си имаме скандали,нормално е,но ми е обещал да ме чака. Смисъл,мога да го направя и на моята възраст,обаче майка ми е много стриктен човек,и ако разбере..А плюс това,мен ме е срам,и самото ми тяло не е готово за това. Заедно сме от 6 месеца,просто не е някой играч,който като му се до*бе ще си търси друго момиче. Според мен си е яко влюбен .. Прсто го познавам от 2 години,и не е такъв,който ще почне да ми присажда вина,ще ме изчака.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си