.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Тя не ме докосва

    Абе странно е но ми е интересно,защо като ще правим секс тя не ме докосва смсл някак си е като дърво , някой да помогне
    Девствена е ,но е голяма вече и иска секс ,но не го показва , казвала ми е че иска ,но дори я е срам да ми го хване (чист е , предразполагам я винаги ) но не се получава и на мен ми умира желанието , чел съм че
    Секса не е за гнусливите ,тя май е от тях ...? помощ, колеги

  2. #2
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Ами вкарвай и го в устата без да ти го пипа ....

  3. #3
    някой по смислен отговор?

  4. #4
    Ще трябва да почакаш,докато стане готова! Това че иска не означава,че е готова или че има смелост да го направи! Едно девствено момиче трябва,да се предразполага без да се бърза,защото в противен случай винаги ще си мисли че си искал само да я чукаш и нищо повече! А за да я предразположиш,трябва да караш по-роматично със свещи,вино или друг алкохол но в умерени количества,колкото за отпускане само! Опипване,целуване,гушкане и всичко ще си дойде на мястото!

  5. #5
    Хубаво е и да говориш с нея за това, не подценявай комуникацията в една връзка.

  6. #6
    правя го ,предразполагам я винаги,чувства се комфортно ,музика хапване ,пийване ,но стигне ли се до тва ,почваме обаче тя нищо не прави за да ме възбуди и не се получава ,срам я е дори да ме докосне ,веднъж без да иска до пипна и вика аууу изивнявай не исках -_- и на мен ми стана мн гадно

  7. #7
    как да й кажа такова нещо ,намеквал съм го но не се сеща,а не е тъпо момиче

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от desperedbob Виж мнението
    Абе странно е но ми е интересно,защо като ще правим секс тя не ме докосва смсл някак си е като дърво , някой да помогне
    Девствена е ,но е голяма вече и иска секс ,но не го показва , казвала ми е че иска ,но дори я е срам да ми го хване (чист е , предразполагам я винаги ) но не се получава и на мен ми умира желанието , чел съм че
    Секса не е за гнусливите ,тя май е от тях ...? помощ, колеги
    В подходящ момент, просто действай (но полека) ! Ако е готова, няма да се дърпа, ако пък се дърпа, остави я и си намери друга!

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Просто я е срам предразположи я все пак и е за първи път

  10. #10
    Мен в началото ме беше срам да го погледна, ти за пипане ми говориш
    Има различен тип момичета. Трябва да приемеш, че тя като е девствена ще бъда като дърво първите път(както повечето момичета да не кажа почти всички). Пробвай примерно да й сложиш ръката, там където искаш. Дори и да си я дръпне бъде настоятелен, но не прекалено. Трябва да приемеш, че в началото ще трябва главно само ти да я възбуждаш... с времето ще се изравните. Естествено ако ти се занимава с момичето де.
    Общо взето на всякакви такива въпроси отговора е "поговори с нея".

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    В подходящ момент, просто действай (но полека) ! Ако е готова, няма да се дърпа, ако пък се дърпа, остави я и си намери друга!
    Грозния я се гръмни някъде с безсмислените ти коментари! Ти си интернет трол! Това че ти си леке не значи че и другите,ще тръгнат по твоя път!

  12. #12
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Amorenvivo Виж мнението
    Грозния я се гръмни някъде с безсмислените ти коментари! Ти си интернет трол! Това че ти си леке не значи че и другите,ще тръгнат по твоя път!
    Какви силни чувства ! Току-виж се оказало любов !

    Благодаря за комплимента , но какво те кара да мислиш, че съм леке? Явно е нещо хубаво !

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от desperedbob Виж мнението
    правя го ,предразполагам я винаги,чувства се комфортно ,музика хапване ,пийване ,но стигне ли се до тва ,почваме обаче тя нищо не прави за да ме възбуди и не се получава ,срам я е дори да ме докосне ,веднъж без да иска до пипна и вика аууу изивнявай не исках -_- и на мен ми стана мн гадно
    В такава ситуация и поясни, че не хапе с лека усмивка на лице и се надявай да се поотпусне
    Иначе по темата.. Може просто да не е уверена в себе си и за това да не предприема никакви действия

  14. #14
    deiba teq jenski kato kotkite sa

  15. #15
    Голям фен Аватара на Agartha
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    757
    Има един лаф, дет' му викат дъртите - докато я питаш, тя вече е дала на друг.

  16. #16
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Трябват дела,а не думи в твоя случай desperedbob.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си