.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Прекалено много косми по тялото на 15

    Срамно е да се пише по такива теми ,но не знам към кого да се обърна вече ... Нуждая се от съвет за дълготрано обезкосмяване ... Почти на 16 съм ,а вече имам брада ,косми по врата и се бръсна ... Добре това не ми е толкова голям проблем ,но още от сега имам косми по гърдите , корема и гърба . Приятелите ми нямат , а някои от тях са по голями от мен . Това много ме дразни ... Знам че е въпрос до гении ,но има ли как да променя това . Има ли някакви кремове и други козметични продукти ,които да помогнат ,защото не мога да се погледна в огледалото вече . Изпитвам неприязъм къв себе си . Знам че това е тъп въпрос ,но понеже от скоро тренирам и съм забелязал ,че мускулестите мъже нямат косми на тези места ,възможно ли е да ми се махнат или поне да избледнеят ... В интернет търсих и намерих лазерната епилация ,но ми се струва болезнено и скъпо . Тримерите са по практичен вариант ,но не знам дали боли ? Помощ...
    Това започва просто да ме комплексира ,спрях да ям месо ,чипсове и други храни ,които забързвали растежа на косъма но няма ефект все още .

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от igreog Виж мнението
    но понеже от скоро тренирам и съм забелязал ,че мускулестите мъже нямат косми на тези места ,възможно ли е да ми се махнат или поне да избледнеят ...
    натрупай мускули и ще паднат сами
    аз така загубих косата си

  3. #3
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Айде глупости.
    С тример не боли ( ама по-добре си купи просто по-хубава машинка и действай, няма как от самосебе си да ти спре растежа,по-скоро ще се увеличава с годините.)


  4. #4
    Голям фен Аватара на KaRiNa.Ni
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от igreog Виж мнението
    Срамно е да се пише по такива теми ,но не знам към кого да се обърна вече ... Нуждая се от съвет за дълготрано обезкосмяване ... Почти на 16 съм ,а вече имам брада ,косми по врата и се бръсна ... Добре това не ми е толкова голям проблем ,но още от сега имам косми по гърдите , корема и гърба . Приятелите ми нямат , а някои от тях са по голями от мен . Това много ме дразни ... Знам че е въпрос до гении ,но има ли как да променя това . Има ли някакви кремове и други козметични продукти ,които да помогнат ,защото не мога да се погледна в огледалото вече . Изпитвам неприязъм къв себе си . Знам че това е тъп въпрос ,но понеже от скоро тренирам и съм забелязал ,че мускулестите мъже нямат косми на тези места ,възможно ли е да ми се махнат или поне да избледнеят ... В интернет търсих и намерих лазерната епилация ,но ми се струва болезнено и скъпо . Тримерите са по практичен вариант ,но не знам дали боли ? Помощ...
    Това започва просто да ме комплексира ,спрях да ям месо ,чипсове и други храни ,които забързвали растежа на косъма но няма ефект все още .

    Нормално е някои момчета имат повече окосмяване други не чак толкова.Повечето момчета в пубертета искат да имат брада и да са мъжествени.И кой ти говори глупостите че месото,чипса и някои други храни увеличавали разстежа на космите това е НЕ вярно. Самобръсначката,машинките и тримерите са за мъжете а не коли маски и епилатори.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си