.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Nooby Michelle Sixx
    Guest

    Question Кой беше този филм - Забравени филми ..?

    Здравейте хора, нова съм тук.. Разгледах другите подобни теми, но за съжаление установих, че никоя от тях не се поддържа. Реших да направя тази с цел да помогна, както на себе си, така и на някой друг, който има проблем в намирането на конкретно заглавие.. :Д
    Значи, филмът, който в момента търся го гледах в ранната си младост, съответно паметта ми не е особено добра.. но това което помня е, че действието се развива на чужда планета (мисля.. :Д), на която няма слънце, защото е обвита в някакви тъмни енергии..или черни пипала..... честно това ми се губи.. :Д Та поради причина, че е обвита в тези неща, хората никога не са виждали слънцето и като цяло не знаят какво е. Една от сцените показва как главния герой (или един от главните) среща едно малко момченце негърче и го пита нещо от сорта на "Кога изгрява слънцето?", но то не знае, защото никога не го е виждало.. Накрая след като вече всички са спасени и черните неща са разкарани от планентата, показват как хора от някаква фирма излизат и виждат слънцето за първи път..
    Дано някой успее да се сети, търсих усилено, но за съжаление няма за какво да се хвана, за да го намеря.. Моля ви, помогнете

  2. #2
    филма се казва ,,dark city" не го бях чувал но просто написах това в google: the planet where the sun never rise movie

  3. #3
    Търся филм - не е от близките години (мисля). Става въпрос за някакво кралство, в което има закони и принцът задължително трябва да се ожени, но за благородничка (а той харесваше май някаква слугиня - поне така си мисля, но може това и да не е точно така). Та... появява се някаква вещица, която се възражда от огъня и омагьосва принца да се ожени за нея. След това не си спомням какво се случваше, но в по- късен етап хората май разбраха, че "кралицата" е зла и потеглиха с кораби някъде на север, където беше страшен студ, за да намерят как да я унищожат. Стигнаха до нещо като храм и някаква богиня даде на въпросната слугиня "студа", който може да унищожи злото(огъня). Май се предаваше с целувка и тя го предаде на принца, а той на злата и така я унищожи. Накрая мисля, че принца разрушава законите, които май бяха изписани на камък. Моля ви помогнете ми, защото търся този филм от страшно много време

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от desi_chubi Виж мнението
    Търся филм - не е от близките години (мисля). Става въпрос за някакво кралство, в което има закони и принцът задължително трябва да се ожени, но за благородничка (а той харесваше май някаква слугиня - поне така си мисля, но може това и да не е точно така). Та... появява се някаква вещица, която се възражда от огъня и омагьосва принца да се ожени за нея. След това не си спомням какво се случваше, но в по- късен етап хората май разбраха, че "кралицата" е зла и потеглиха с кораби някъде на север, където беше страшен студ, за да намерят как да я унищожат. Стигнаха до нещо като храм и някаква богиня даде на въпросната слугиня "студа", който може да унищожи злото(огъня). Май се предаваше с целувка и тя го предаде на принца, а той на злата и така я унищожи. Накрая мисля, че принца разрушава законите, които май бяха изписани на камък. Моля ви помогнете ми, защото търся този филм от страшно много време
    Съжалявам не го знам

  5. #5
    Здравейте! Търся един филм, най-вероятно е английски. На кратко във филма се разказва за двама млади от различни градове, които отиват на почивка, влюбват се, правят любов и след почивката се разделят, без да си разменят адресите. Момичето разбира, че е бременно. Родителите й я обгрижват и помагат за отглеждане на детето. След няколко години двамата отново се срещат на същото място. Момичето кани мъжа у тях. Когато той вижда детето, познава в него своята дъщеря. Обръща се към майката с упрек, че не му е казала.

  6. #6
    Здравейте! Търся един филм, военнен, американски. Започваше с гробище на американски войници, сцена с наредени кръстове. Говореше главния герой, вече стар, за спомените си за Втората световна война. Другото нещо което помня е че свърши по същия начин, пак се пренесе сюжета в реално време - дадаха го(главния герой) стар с семейството си, стоящ и плачещ до някой от кръстовете.

    Благодаря, за вниманието. Ще се радвам ако успея да го прегледам отново

  7. #7
    Филма се казва Saving Private Ryan(Спасяването на редник Райън).

  8. #8
    Administrator
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    41
    Здравейте,

    Защо решихте че, сме модераторите?
    Може alwabg след, като е така хубаво описа филма да се е сетил и да го е написал за съфорумниците си. Това не е fake, а много мило.
    И моля спрете да си измисляте разни сюжети с модераторите, като постоянно съдите и обвинявате.
    Повярвайте много е натоварващо за всички ни.

    Поздрави!
    Последно редактирано от Blubalu : 09-17-2020 на 08:25

  9. #9
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    Здравейте,

    Защо решихте че, сме модераторите?
    Може alwabg след, като е така хубаво описа филма да се е сетил и да го е написал за съфорумниците си. Това не е fake, а много мило.
    И моля спрете да си измисляте разни сюжети с модераторите, като постоянно съдите и обвинявате.
    Повярвайте много е натоварващо за всички ни.

    Поздрави!
    Абе госпожа... вие сериозно ли?!
    Вие сериозно ли мислите че всички тука сме толкова тъпи и малоумни, че да не разбираме глупостите които творите?!
    Натоварващото е че за заеманата от вас длъжност е необходимо постоянно внимание, креативност и правилна преценка - все качества, които вие очевидно нямате, защото не сте ги проявили за повече от 2 години откакто сте тук! По КТ изпитателният срок за повечето длъжности е 6 месеца! Вие не сте показали че сте подходящи за длъжността за 4 пъти повече време!

    Ако нещо все още не ви е ясно (или си въобразявате че на нас не ни е ясно), моля прочетете внимателно моите мнения и тези на TrollFactory - ние многократно и подробно сме обяснявали защо мислим така както мислим!
    А вие за ДВЕ години колко пъти се появихте да ни опровергаете или да ни докажете с действията си, че не сме прави?!

    Всичко това ви го казвам директно в лицето, защото нямам какво да губя, форумът отдавна е на командно дишане и колкото по-рано го признаете, толкова по-добре за вас! Дори да ме баннете, вие ще загубите много повече, отколкото аз ! Без мен и TrollFactory форумът умира!

    "Великите PR-ки", които се страхуват да общуват с потребителите (оксиморон) - изкарахме ги най-накрая от бърлогите им, да си влязат в ролята!
    Май не е чак толкова лесно да си PR, а?! Да се налага да общувате с хора, често пъти по-интелигентни от вас, вместо да нищоправите по цял ден и да чакате заплатката на края на месеца, а?!
    Последно редактирано от Грозния : 09-20-2020 на 23:58
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ако проявявате интерес, за да видите че не говоря празни приказки, мога да ви напиша една програма от няколко точки, за опит за излизане от форумната криза (макар че към този момент може и да е твърде късно).

    Публично!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си