.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Post Индивидуалното обучение

    Здравейте, наскоро пуснах подобна тема в БГ-Мама, но там направо ме изпъдиха.

    Искам само да ви питам, какво ви е мнението за индивидуалното обучение? Аз от миналата година съм на такова поради медицински причини и честно да ви кажа, никога преди не съм се чувствал толкова добре. Можех да спя докогато си искам, да си излизам с приятели след като свършат училище, да цъкам цял ден на конзолата, да си карам колело, докато другите блеят в класните стаи, просто върха! Всички в класа ми казваха, че това е ужасна идея, защото само ще се изолирам и учителите ми казваха, че щяло да ми бъде трудно, но аз без да се старая си взех изпитите с общ среден успех 5,30.

    Чудя се дали и тази година да си остана на такова. Не виждам смисъл само да се разкарвам, имайки предвид, че в клас нищо не научавам, а и ми е по-добре сам да се образовам. В университета съм сигурен, че ще трябва да съм между хора и т.н., но там едва ли е толкова голям зор, колкото в гимназията.

  2. #2
    Супер фен Аватара на Mana
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Карлово
    Мнения
    1 083
    Щом те кефи, давай.
    А Мамите защо са те изпъдили, при все че при тях е бъкано с такива теми?

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от HellKnight Виж мнението
    В университета съм сигурен, че ще трябва да съм между хора и т.н., но там едва ли е толкова голям зор, колкото в гимназията.
    харесвам оптимизма му.

    По темата: Щом се справяш по-добре, остани самостоятелна форма.

  4. #4
    Аз тази година си завърших така образованието в английската гимназия в Пловдив с успех от дипломата 5,70. на самостоятелна форма съм от средата на 10 клас и беше най-доброто решение, което съм взимала, свързано с училището ми. Честно казано, аз определено си учех доста през тези години, но няма по-хубаво от това сам да си разпределяш времето и как да се изучаваш, ако можеш.
    Щом ти харесва и си поддържаш обучението на ниво, продължавай си така. Аз никога не съм се замисляла да се върна в училище. Според мен за човек с определени качества, самостоятелната форма може да ти даде много положителни неща.
    Аз се записах редовно обучение в университет тази година, защото очаквам да е по-различно и искам да пробвам, но нищо чудо да мина задочно по някое време.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си