Първоначално написано от inewton Пълна анатема, невежа. Ех, да имаше в днешно време изгаряне на клада... Колко хора щяха да станат на пепел. то има просто ти си слабак и не го практикуваш
Първоначално написано от YoungBloodZ то има просто ти си слабак и не го практикуваш Аз затова се чудя дали да не запиша богословие.
Първоначално написано от inewton Аз затова се чудя дали да не запиша богословие. Недей. С физика поне дюнерждия може да станеш
Първоначално написано от Dwyd96 Недей. С физика поне дюнерждия може да станеш Но с богословието мога да изгарям такива като някои от форума на клада. За да пречисти огъня греховете им
Първоначално написано от inewton Но с богословието мога да изгарям такива като някои от форума на клада. За да пречисти огъня греховете им кои например?
Първоначално написано от YoungBloodZ кои например? Мура, deitona, solo,...
Първоначално написано от inewton Мура, deitona, solo,... Дейтона ще те пече на бавен огън,не ти него на клада,ама много ,много бавно ще те пече и къса месо от теб.
Първоначално написано от inewton Мура, deitona, solo,... какви са греховете на дейтона? Първоначално написано от inewton Май ти се спи вече. Говориш неистини. Ти никога няма да спиш с мома като нея. Много над възможностите ти е... коя "нея"?
Правила