.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: ПОМОЩ!!

  1. #1
    Simda123
    Guest

    Exclamation ПОМОЩ!!

    Здравйте преди 3 дни пуших марихуана , а днес нашите ме заведоха на преглед взеха ми урина и кръв , та ще се разбере ли че съм пушил марихуана и до колко дни организма ми се пречиства (резултатите излизат утре..)

  2. #2
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Доколкото знам от тревата се чистиш до месец.Щом са ти взели урина най-вероятно ще отчете ама нека по-компетентните се изкажат.

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    трябва да търсят точно следи от марихуана че да те хванат

    но след като не си готов да понесеш последствията от това което правиш (вкл и затвор)
    по-добре не го прави
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Харитов,говориш глупости...за собствена консумация 1 цигара марихуана няма да влезе в пандиза....

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Преди няколко години мен ме хванаха с 2 топчета анфетамин задържаха и ме пуснаха на вечерта та нея щели да арестуват за една цигара с трева.....

  6. #6
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Мен са ме ловили с краден джип по случайност,но той беше на шефа и ме пуснаха само с фиш за без фарове.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си