.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    lillycolinss
    Guest

    Unhappy Харесвания във Фейсбук

    Здравейте! Искам да ви попитам попадали ли сте в ситуация да чуете как ваши приятели или хора около вас говорят за даден човек според харесванията му във фейсбук и когато видят някого с по-малко харесвания да кажат,че е грозен или задръстен. Мен това супер много ме дразни и искам да разбера само при мен ли е така?

  2. #2
    Здравей ! Да виждала съм го много пъти . Аз също получавам по 10 харесвания на нещата,който поствам. Защо? Защото не харесвам селфита. Според мен са голяма глупост.

    Едни съученички,пък, си правят селфита с 1001 филтъра и получават 100+ харесвания. Те са популярни , харесвани и тн. Аз също съм харесвана,но не заради харесванията.

    Има хора, за който like-овете показват какъв човек си . Има хора , за който like - овете нямат значение . Важно е какъв е характерът ти . Ако си направиш гола снимка (например) и събереш 1000 харесвания,не мисля,че някой ще може да те погледне по същия начин xD

  3. #3
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Жертви на комерс системата ..

  4. #4
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    като видя по-малко от 800 харесвания на селфи, трия го директно

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от Electrа Виж мнението
    като видя по-малко от 800 харесвания на селфи, трия го директно
    .... Електра се изказа много повърхностно....

  6. #6
    И аз много се дразня от такива дето обсъждат тия с по-малкото харесвания. И кво като имаш 200+ харесвания? Това те прави хубав? Това значи че ще си намериш перфектен мъж? Перфектна работа? Перфектен живот? НЕ! Тия харесвания с нищо не ти помагат. Единствено като нямаш много се дразниш и самочувствието ти е разбито. Дори тия с многото харесвания като ги видиш на живо .. нямат нищо общо със снимките

  7. #7
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Има и хора които и да не им харесва някой пак му лайкват снимките

  8. #8
    Така е! Аз също не съм с много харесвания, но това не ми пречи да се чувствам щастлива и да си имам много приятели... Това, че не получаваш много лайкове не ти оправя оценки, външен вид, нищо ... Но на кифлите и на хората, които им пука за това колко лайка събират, всичко това го приемат на живот и смърт... Ако не съберат еди-колко си лайка, трият снимката... Защо?! Ако се харесваш я остави, ако ще и 5 лайка да имаш... К'во толкова? И някак си тези цели, които хората си поставят, звучат толкова безсмислено пред това да прочетат някоя книга...

  9. #9
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    Защо се тормозите с такива неща изобщо?

  10. #10
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Electrа Виж мнението
    като видя по-малко от 800 харесвания на селфи, трия го директно
    http://www.blitz.bg/news/article/444378

  11. #11
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    обясни малко, папагале

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си