.
Отговор в тема
Страница 58 от 58 ПървиПърви ... 8485455565758
Резултати от 1 426 до 1 436 от общо 1436
  1. #1426
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    В такъв случай предлагам Некрологът или Дексофен.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #1427
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Мм и аз го разчитам като покана за кафе. Обаче си имам момче, така че и да приемем, че не съществува грам намерение за свалка, съм доста по-съгласна, ако е обща форумна среща или нещо подобно. Какво да се прави, консерватизъм и средновековни схващания xD.

    Жалко иначе. Аз съм доста "за" да питаме и чисто странични неща, нямащи общо с фактите от личния ти живот, да кажем как възприемаш това или онова, впечатления, желания, пътувания... обаче другите сигурно ще кажат, че така никакъв горещ стол няма да е. Макар че според мен след като темата така или иначе постоянно остава назад в страниците, това е по-добрият вариант, ама пък не съм представителна извадка.

  3. #1428
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Как можа да напишеш "бира" с четири правописни грешки?!
    Иначе идеята за среща е ок, въпросът е ше от едно извесно време нямам чий да го диря по София, където сте повечето + на никой от тук пишещите няма да му се занинава да организира нещо. Да не говорим пък и, че едни 50% от малкото пишещи изобщо няма да искат да се появят, защото си пазят анонимността, та... Все пак, ако на някого му се занимава, дайте да се хващаме? Не е лошо да се съберем.
    квак

  4. #1429
    Понеже темата тия дни нещо замря предлагам да сменим haritov с някоя по-мистериозна фигура - примерно администраторката aneliM.

    Така ще осъществим по-близък контакт с представителите на управата тук.

  5. #1430
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Понеже темата тия дни нещо замря предлагам да сменим haritov с някоя по-мистериозна фигура - примерно администраторката aneliM.

    Така ще осъществим по-близък контакт с представителите на управата тук.
    аз съм незаменим
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #1431
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    аз съм незаменим
    Дали си незаменим или не - въпрос на гледна точка. Но спор няма - ти си най-дълго заседялият се на горещия стол. Общо взето си се слял с него.

  7. #1432
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Дали си незаменим или не - въпрос на гледна точка. Но спор няма - ти си най-дълго заседялият се на горещия стол. Общо взето си се слял с него.
    Стола се е слял с мен,а не аз с него
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #1433
    haritov,.. детрониран си от стола.



    На горещия стол сяда администраторката aneliM.

    И така, почвам с въпросите. Първоначално с по-тривиални:

    Как се казваш?
    На колко години си?
    Имаш ли приятел/съпруг?
    Имаш ли деца?
    В Инвестор ли работиш?
    Ако да - от колко време?
    По задължение ли се вписваш тук?
    Колко си висока?
    Колко тежиш?
    Какъв е цвета на очите ти?
    Какво образование имаш - средно/висше?
    Ако имаш висше - бакалавър ли си или имаш и магистратура?

    За момента отправям само тези въпроси. Нека и другите да се включат с други.

  9. #1434
    Ааа, без такива Милено!

    Сложена си на горещия стол и ще отговаряш на въпросите.
    Правилата на темата са определени много години преди Инвестор да се сети, че има подобен форум и да го купи.
    Щеш- не щеш трябва да отговаряш на въпросите.

  10. #1435
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Ааа, без такива Милено!

    Сложена си на горещия стол и ще отговаряш на въпросите.
    Правилата на темата са определени много години преди Инвестор да се сети, че има подобен форум и да го купи.
    Щеш- не щеш трябва да отговаряш на въпросите.
    Кой ти е дал правото да слагаш на стола?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #1436
    anonymous1043668
    Guest
    Забравих за съществуването на тази тема!
    Може да се направи опит да се съживи, ако haritov е съгласен друг човек да седне на стола,и без това ме глождят въпроси спрямо другите текущи потребители..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си