.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Arrow Алкохол и Секс.

    Може би често срещана комбинация. Имам въпрос към вас.. Снощи имах рожден ден и направих купон, много хора, пиене, ядене, всичко 6. Напих си се, и гаджето ми също .. при което се изнизахме в една стая и почнахме да правим секс .. с презерватив, ноо понеже презерватива не беше от най хубавите .. смисъл такъв лубриканта се изтри много бързо и почна да стърже и решихме да го свалиме и да продължиме без.. така до тук добре, свърших си извън нея, всичко точно .. обаче след 1-2 часа не помня колко време беше минало, тя искаше пак да го правим, но нямахме презерватив под ръка .. много ми се спеше, но и угодих .. та започнахме пак да го правим.. до такава степен ми се спеше, че всичко правех механично .. като усетих, че ще свършвам, го изкарах, обаче този път не се отдели почти никаква сперма .. и се притеснявам дали, не съм свършил в нея ? Въпреки че няма как според мене. Знам, че алкохола може да повлияе на оргазма .. също така не знам защо но стиснал малко под главичката, а нали има една такава техника, чрез която не свършваш .. може би и за това е излязло малко сперма.. Вие какво мислите ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    в момента си пиян и сънуваш
    утре като се събудиш в някоя канавка
    всичко ще е било само лош сън

  3. #3
    Моля само сериозно отговори -.-

  4. #4
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какви сериозни отгвори можеш да очакваш? Едва ли някой от форума ви е светил.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #5
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Ние няма как да ти кажем дал си свършил в нея или не това ти трябва да си го знаеш

  6. #6
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Свиркай си, до 5 месеца ще разбереш със сигурност и хич няма да го мислиш повече.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си