.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Smile Нова книга

    Здравейте,
    Отворих тази тема, за да събера мнения за книга, която обмислям да започна.
    Става въпрос за това, че когато бях на 15 бях пълен неудачник, нямах добри приятели, бях на нож с родителите си, нямах приятелка, не стъпвах в училище и нищо ама нищо не се получаваше така, както исках.
    Едни ден осъзнах, че до голяма степен това, което ми се случва зависи от самия мен и реших да се взема в ръце. И ето след 8 години съм машинен инженер завършил пирви по успех, имам прекрасна връзка с невероятно момиче, страхотни приятели готови да направят всичко за мен, както и аз за тях. Дори започнах даобмислям започване на свой бизнес.
    Приятелите ми казват, че трябва да напиша книга за това, какви стъпки съм предприел и как съм се справил с проблемите изправени пред мен. Как съм преминал през депресията която ме обвзе ( да бях изпаднал в много дълбока депресия, дори обмислях самоубииство), как се изгражда такава стабилна връзка и т.н. , и да споделя всичко това с вас. Защото според тях това, през което съм преминал се случва на изключително много хора, които за съжаление започват намират решение в наркотици, алкохол и какво ли още не.
    В момента обмислям писането на такава книга или поредица от книги, които да включват кака си създадох навици, как създадох стъбилна връзка, как учех, как се справих с депресията, и др. Но преди да се захвана с такова начинание искам да се уверя, че няма целя този труд да бъде безпредметен. Затова бих искал да споделите вашето мнениеза това:
    Дали такава книга ще представлява интерес за вас?
    Да се захващам ли изобщо?
    Ако да:
    Какво мислите, че трябва да вкюча в нея, и какво не?
    На какво да наблегна?
    Благодаря!
    Последно редактирано от Valkirrie : 10-16-2016 на 15:07

  2. #2
    Голям фен Аватара на HardJ
    Регистриран на
    Nov 2015
    Мнения
    735
    Пиши така, както ти искаш бъди различен
    Автобиографии за успели хора, колкото щеш направи я по-интерен начин
    "Gold, Money, Bitches Im So Used To This"
    - Future

  3. #3
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Ами хубаво е че си се захванал да пишеш такава книга, ако това наистина ти доставя удоволствие ти предлагам да не се отказваш за нищо на света и да напишеш тази книга ,пожелавам ти успех и дано съм ти вдъхнала поне малко кураж

  4. #4
    Автобиографията е книга, която се прави от по-известни хора, а доколкото разбирам ти не си? Да, поздравления за това, че имаш желанието да напишеш такава книга, но надали ще има чак такъв пазар и опашки пред книжарниците. Вече всички започнаха да пишат автобиографии и да се повтарят... не искам да те отказвам от писането, но трябва да помислиш върху това дали ще има пазар, каква реклама ще направиш и т.н. Може да се свържеш с някоя от по-мащабните книжарници като Сиела и Хеликон, може би и издания като Егмонт, Емас, Колибри и т.н. Еднорог също издават добри книги, но не съм сигурен дали са толкова известни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си