.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Проблем с очите .

    Здравейте, на 13 години съм и отскоро започнах да виждам паяжини когато съм на светло а на тъмно или като погледна към небето виждам хиляди малки светещи кръгчета които се променят и се движат хаотично.Та въпроса ми е възможно ли е това да е отлепване на ретината, защото четох че тези паяжинки ги виждат предимно старите хора.

  2. #2
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Много стоене пред компютър, телефон, таблет ?..
    Death is not the end, it is only the beginning

  3. #3
    Ако те боли и главата, отиди на преглед не е излишно. Аз бях като теб в началото, след това почна да ми се размазва като чета, болеше ме и глава постоянно и не беше отлепяне на ретината, а просто ми трябваше диоптър :Д

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 345
    Цитирай Първоначално написано от Borntobewild.. Виж мнението
    Ако те боли и главата, отиди на преглед не е излишно. Аз бях като теб в началото, след това почна да ми се размазва като чета, болеше ме и глава постоянно и не беше отлепяне на ретината, а просто ми трябваше диоптър :Д
    и да не го боли главата да отива
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    и да не го боли главата да отива
    Да, да, съгласна съм.

  6. #6
    Не, нямам болка в главата, но както каза fanton1 може ли да е от телефона, защото прекарвам много време на него.

  7. #7
    Може да е, аз също сложих очила заради компютър и телефон, защото постоянно върша нещо на тях, върви и се консултирай с лекар ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си