.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 50 от общо 50
  1. #26
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    АБЕ престани да говориш така, че все едно да си жена е най-лесното нещо на света...

    ГАДИ МИ СЕ.

  2. #27
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Пожелавам ти, да си сбъднеш мечтата!

  3. #28
    Дайте ми коля, да се ножа.....

  4. #29
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз като гледам колко често споменаваш бръсненето, май то ти е най-големия проблем от цялата работа. :д

  5. #30

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от АгентМура Виж мнението
    Някой знае ли това дали работи? Ако работи наистина купувам веднага.

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от Sorrow99 Виж мнението
    Някой знае ли това дали работи? Ако работи наистина купувам веднага.
    Пробвай го.

  8. #33
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Твоите постове ме карат да си мисля, че аз пък може и да съм мъж.
    Роклите са ми чужди, обичам спорта, тялото ми е здраво, имам и други части за обезкосмяване, освен подмишниците (изненада!)... Странна работа.

  9. #34
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    Твоите постове ме карат да си мисля, че аз пък може и да съм мъж.
    Роклите са ми чужди, обичам спорта, тялото ми е здраво, имам и други части за обезкосмяване, освен подмишниците (изненада!)... Странна работа.
    Да не си китайка?

  10. #35
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Цитирай Първоначално написано от VinDiesel Виж мнението
    Да не си китайка?
    Или пък китаец?

  11. #36
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Цитирай Първоначално написано от xoxi Виж мнението
    Или пък китаец?
    Китаец?

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от АгентМура Виж мнението
    Пробвай го.
    Ще го пробвам разбира се. Още утре ще помоля мама да го купим. Не знам дали 100% работи, но желанието ми да се отърва от космите е много голямо.

  13. #38
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Sorrow99 Виж мнението
    Ще го пробвам разбира се. Още утре ще помоля мама да го купим. Не знам дали 100% работи, но желанието ми да се отърва от космите е много голямо.
    Щото не можеш да си го поръчаш сам?!

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Щото не можеш да си го поръчаш сам?!
    Как ще си поръчам нещо без майка ми да знае? Освен това засега няма да помогне, защото трябва всички косми от корен за да го приложа, а те са толкова много, че ще отнеме страшно много време и ще бъде много мъчно. Освен това едно шишенце е 20 мл и няма да стигне за цялото тяло. Така, че когато си направя някой ден лазерна епилация тогава може да го пробвам.
    Последно редактирано от Sorrow99 : 11-05-2016 на 08:33

  15. #40
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Добре,не знам как извадих търпението да прочета всичко,което си написал/а...
    Според мен лично след тормозът в училище и отношението на баща ти към теб,ти се е насложила много горчивина,обида и болка.Процесът,през който искаш да преминеш е невероятно труден и продължителен и както беше споменато по-горе-няма връщане.По мое мнение трябва много добре да обмислиш нещата,да си дадеш сметка дали това твое "въображение" не е само защитна реакция от враждебната ти околна среда и чак тогава да правиш генерални изводи за себе си и да взимаш сериозни решения,които в крайна сметка ще преобърнат живота ти.
    Моят съвет е да се срещнеш с добър психолог.Преди всичко останало.Не разбрах да си споделял с някого за тези твои мисли,а това според мен в твоя случай е необходимо,за да стигнеш до същината на нещата.Поинтересувай се и намери специалист,с когото можеш да поговориш и в процеса на тези разговори картината за теб ще започне да се изяснява,hopefully.Има много болка и тъга в теб,разбирам те,но по никакъв начин не се оставяй сам да взимаш сериозни решения като тези,особено на твоята възраст.В крайна сметка,ако твоят път е трансформация към жена,ще се случи.Въпросът е наистина необходимо ли е това при теб?
    No hate.

  16. #41
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Е кажи на майка си направо, че и жена се чувстваш и край, да се приключи вече с тая твоя драма !

  17. #42
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Добре,не знам как извадих търпението да прочета всичко,което си написал/а...
    Според мен лично след тормозът в училище и отношението на баща ти към теб,ти се е насложила много горчивина,обида и болка.Процесът,през който искаш да преминеш е невероятно труден и продължителен и както беше споменато по-горе-няма връщане.По мое мнение трябва много добре да обмислиш нещата,да си дадеш сметка дали това твое "въображение" не е само защитна реакция от враждебната ти околна среда и чак тогава да правиш генерални изводи за себе си и да взимаш сериозни решения,които в крайна сметка ще преобърнат живота ти.
    Моят съвет е да се срещнеш с добър психолог.Преди всичко останало.Не разбрах да си споделял с някого за тези твои мисли,а това според мен в твоя случай е необходимо,за да стигнеш до същината на нещата.Поинтересувай се и намери специалист,с когото можеш да поговориш и в процеса на тези разговори картината за теб ще започне да се изяснява,hopefully.Има много болка и тъга в теб,разбирам те,но по никакъв начин не се оставяй сам да взимаш сериозни решения като тези,особено на твоята възраст.В крайна сметка,ако твоят път е трансформация към жена,ще се случи.Въпросът е наистина необходимо ли е това при теб?
    No hate.
    Представи си, че върху лицето ти всеки ден се появява брада, която не ти харесва как ти стои и предпочиташ да ходиш без и всяка вечер си мажеш лицето с пяна или гел за бръснене и го минаваш ножче. Колкото и добре да го намажеш неможе да се обръснеш без да усетиш лека остра болка. След това да кожата ти да се раздразни , да се зачерви и да щипе. Да не говорим, че често се случва да се нараниш, когато е остро ножчето и без да искаш да натиснеш по-силно. Представи си целите ти крака да са покрити с големи косми, задникът ти и коремът ти също. Ако имаше пенис, който също е обграден от голямо количество косми и както си вървиш да ти стане в дънките. Никак не е приятно. Да искаш да носиш рокля, пола, да се гримираш, да си украсяваш ноктите, но родителите ти да не ти позволяват. На мястото на входа на влагалището, което е вратата на рая за момчетата да имаш една торба с две яйца, която да се чудиш защо природата ти ги е дала и защо точно на теб. Да те привличат и двата пола, но да знаеш колко по-лесно е да навиеш момче за секс отколкото момиче, а единствения начин, по-който можеш да правиш секс с момчета със сегашното ти тяло да ти е меко казано отвратителен и айде да не казвам какъв е. Да знаеш също, че в бъдеще няма да можеш да станеш майка и, че твоето дете, което може да се случи да се окаже, че не е твое и някой друг да ти го носи, да го ражда и да се грижи за него докато е бебе. Баща ти да те кара насила да тренираш и да ти каже, че напролет мисли да те запише на фитнес да заякваш, а ти да мразиш тези неща с цялото си сърце
    Как би живяла в това тяло? Трудно е, но засега нямам друго и затова си измислих въображаемо. Освен, че живея с въображението си за да избягам от реалността си измислям фантазии с него, че правя секс с момчета по напълно нормален начин. Иска ми се да имах вагина и да ме таковат вътре в нея. Само мога да си мечтая, че някой ден ще забременея и ще родя. Някак си желая вътре в себе си да стана майка. Това , че не мога да създам живот ме кара да се чувствам непълноценен индивид. В бъдеще предстои да си пусна още по дълга коса от колкото имам сега. Изпитвам желание да показвам красота, да бъда нежна, женствена и красива. Мъжки работи като игри на карти, спортове и мотори , от които неща всяко момче се вълнува поне от едно от тези хич не ме интересуват. Не искам да живея с жена в бъдеще, защото не знам как ще я търпя. А и не ми трябва.Готвенето ми идва отвътре и го правя по-добре от майка си. Умея също да чистя добре и да подреждам. Пробвал съм да се бръсна на други места по тялото освен подмишниците с остро ножче BIC. Не боли и не щипе изобщо. Става за секунди и не е досадно. Общо взето мисля, че е станала някаква грешка при оплождането и е трябвало да се родя момиче, но съм се родил с погрешно и неподходящо за себе си тяло.

  18. #43
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Остава ми само да ти пожелая "Успех!". Дано някой ден се почувстваш добре в кожата си.

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Остава ми само да ти пожелая "Успех!". Дано някой ден се почувстваш добре в кожата си.
    Благодаря ти

  20. #45
    scrb
    Guest
    Изпитал съм чувството да искам да съм жена. Когато почна пубертета исках да имам женски гърди да нося женски дрехи Ии да имам дълга коса, за да си ми правят прически. Започах да нося бикини под дънките. Винаги съм харесвал пениса си. Не бих се разделил с него. Мислил съм да стана shemale, но здравната каса непокрива разходите по операцията и нямам пари. Правил съм много неща без другите да подозират. След пубертета почна да отминава искането да съм shemale. Разбрах, че с хубави дрехи и хубав грим отново мога да се чувствам, като shemale.
    Преди да преминеш към операцията виж какво е да живееш като жена поне за месец.

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от scrb Виж мнението
    Изпитал съм чувството да искам да съм жена. Когато почна пубертета исках да имам женски гърди да нося женски дрехи Ии да имам дълга коса, за да си ми правят прически. Започах да нося бикини под дънките. Винаги съм харесвал пениса си. Не бих се разделил с него. Мислил съм да стана shemale, но здравната каса непокрива разходите по операцията и нямам пари. Правил съм много неща без другите да подозират. След пубертета почна да отминава искането да съм shemale. Разбрах, че с хубави дрехи и хубав грим отново мога да се чувствам, като shemale.
    Преди да преминеш към операцията виж какво е да живееш като жена поне за месец.
    Най-накрая намерих такъв като мен! Хормони вземаш ли?

  22. #47
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Айдеее добре дошли в Море от хормони

  23. #48
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Море от естроген.

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от Sorrow99 Виж мнението
    Най-накрая намерих такъв като мен! Хормони вземаш ли?
    Не. Не съм вземал хормони. Цялото преобразяване, като жена е едно голямо криене, за да не разочароваш приятелите и родителите. Писва ти да се криеш и се отказваш. Стреса е голям когато облечеш нещо повече от бельо, например като рокля. Хем трябва да се криеш да не те видят облечен в рокля и хем трябва да криеш роклята, за да не я открият.
    Престанах да се обличам като жена и хвърлих малкото купени от мен женски дрехи.
    Започнах да гледам клипове в интернет на облечени мъже в женски дрехи и замених обличането на женски дрехи с гледане на клипове. Например това видео изглежда много секси https://www.youtube.com/watch?v=ZAM2-5pGsZk

  25. #50
    Има такива аз съм транссексуален искам да си пишем има и група за транс хора като нас писал съм ти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си