.
Затворена тема
Страница 49 от 300 ПървиПърви ... 394546474849505152535999149 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 201 до 1 225 от общо 7495
  1. #1201
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Dagichka Виж мнението
    от това, че не знам какви мисли му минават през главата :д
    и да, сигурна съм, че върви след мен, качи се на същия автобус и слезе на спирката, на която и аз, ходи по мен и спря чак като ме пресрещна другарчето и видя, че вече не съм сама :д все тая, няма да се филмирам излишно, имам си лютив спрей винаги в чантата, не че много ще помогне, ако нещо, ама :дд

    радвам се, че утре няма да празнувам великия 'празник' с колегите, предпочитам да си чилвам сама :д
    Защо да не помогне спрея, пръскала ли си се
    Аз съм се пръскал и излизаш от строя за 20 минути.
    Даже ако си пушач и нямаш въздух направо ще се бориш за живота си от кашлица ако го пръснеш точно в носа

    Защо се чувстваш длъжна да знаеш всеки кво си мисли, не мислиш ли че не е твоя работа
    Аз ти казах, такива ситуации се тушират в "таръ" иначе отиваш към психоза.

    забрайх да кажа че психически съм страшно натоварен
    мразя пошлостта и кръчмарските хора
    мисля че е време да се сбия с някой
    вече съм си харесал ед(на) но мисля че не е добра идея да си цапам ръчичките защото знам че проблема не е в това някой да не отговаря на очакванията ти или да е длъжен да се държи спрямо твоите разбирания и ценности
    решението е търсене на такава а не унищожение на неадекватните индивиди, вече даже съм изгубил желание да презимявам хората на земята
    само не мога да разбера мааму д**** що те си мислят че аз винаги съм им длъжен, ей така от вуздуха???
    Последно редактирано от LoadRunner : 12-07-2016 на 18:05

  2. #1202
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Вчера беше вторият най-прекрасен ден от тази година. Разбира се, спазих традицията си, този път беше чорапогащника. Притеснява ме само, че съкровището има проблеми с приятелката си и е супер сдухан и по никакъв начин не можем да му оправим настроението. Не можах да направя нищо друго, освен да му кажа, че съм насреща ако иска да сподели нещо, или се нуждае от помощ, няма как да му се меся и да го разпитвам, стига му да знае, че има на кого да разчита. Надявам се всичко бързо да се оправи, защото не мога да го гледам така.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #1203
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Днес не е нищо по-различно от вчера. Нямам настроение за кяквото и да е. Поспах малко във влака, за да не умра, докато пием вино, но не ми стигна кой знае колко. Сигурно трябваше повече да спя. А тука ква жега е, не се диша... Значи, аз да кажа, чее жега, нещо вярно не е в ред. :дд
    квак

  4. #1204
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Дават ми Фикито и Издислав в емисията новини... Утре очаквам и "яката дупара". Ето защо избягвам да гледам телевизия.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #1205
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Някой от тоя форум познава ли се тука
    http://prikachi.com/images/50/8981050a.jpg

  6. #1206
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Някой от тоя форум познава ли се тука
    http://prikachi.com/images/50/8981050a.jpg
    Да не би това да си ти?

  7. #1207
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Да не би това да си ти?
    а да не би да си ти?
    млада кръв, ти от кога ръгаш гранд туризмо

  8. #1208
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697


    упсссссссс, хахаХАхахахахаХхаха

  9. #1209
    Това гиф-че ме кара да бъда панда

  10. #1210
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Някой от тоя форум познава ли се тука
    http://prikachi.com/images/50/8981050a.jpg
    тори е отгоре на рафта
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #1211
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Честит студентски празник на всички празнуващи днес.

    Иначе на мен незнайно защо серията ми на сънуване на онази съученичка пак започна. Странна работа. В последната седмица и малко сигурно три пъти я сънувах. А още по-странното беше,че днес в периода откъм 7:00 до към 10:00 се събуждах сигурно на около 15-20 минути и във почти всеки следващ сън присъстваше и тя с по-малко или по-голямо участие. Сънувах даже и тази дето ме назначи на предишната ми работа в един от сънищата. Мина покрай мен и не поздрави с усмивка както прави и като ме види наживо.
    Иначе интересното е,че в 6те ми месеца период на работа въпреки че се засичах далеч по-често със съученичката не е имало такива повтарящи се периоди с нейно участие. Понякога се засичахме в месеца по 1-2 пъти. Имаше и един месец,в който се засичахме от на 1-2 дни до по 2-3 пъти на ден,защото работех на една стая от нейното работно място,но...в тези 6 месеца такива периоди не е имало. Дори и да съм я сънувал някога през този период то е било еднократно в мнооого продължителен период.Пък и не е да каже човек да съм се размислил постоянно за нея...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #1212
    Хайде честит празник на всички.
    Niakoitam, тази съученичка ти е взела акъла бе брато... я вземи да и се обадиш. хех

  13. #1213
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Благодаря, супер е да е 8 декември !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #1214
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от teenmania Виж мнението
    Хайде честит празник на всички.
    Niakoitam, тази съученичка ти е взела акъла бе брато... я вземи да и се обадиш. хех
    Ами не, не смятам. Ние сме си просто много уважаващи се приятелчета,които често с известни изключения се засичат редичко в реала,а в интернет (въпреки,че сме приятели и във фейсбук) не може да се каже,че си общуват.

    Скоро не ми се е случвало,но в дадени периоди като сънувах постоянно и един съученик "приятел" дето ми заби нож в гърба най-вече,че прави всякакви неща да се сдобрим,а аз не исках и се дърпах всячески в тези сънища да не ми е взел акъла и той?

    Пък и нямам навика да развалям семейства. Въпросната отдавна не я гледам като жена по начина,по който мъж гледа жена,защото си има мъж и две деца.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #1215
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи беше хубаво. <3 Обичам да ми сервират десерта в леглото. <3 И имам баси якия букет, ааааааа... <3 Ногу ми е кеф просто! Довечера обаче няма да пия, да си гледат работата. :дддд Цяла нощ на коли и сокчета ще карам, точка.
    квак

  16. #1216
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Нещо не го усещам като празник, даже който ми честити лично днес, го режа. Не че няма да се отбележи де, но все пак не мога да го нарека празник, не мога да си обясня защо. Ако е студентски запой, или ден на студента, би било по-подходящо. Ама точно празник...
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  17. #1217
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    мех ден


    ходеше ми се на лекция :/ :Д :Д
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  18. #1218
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Концертът беше супер, след него ходихме на ресторант с моите хора от оркестъра и един млад диригент. Като разбраха за любимата ми група, ме поканиха на tribute концерта в Стара Загора, няма да е като рождения ден, но все пак ще е уникално събитие. Моят хор пък следващата седмица са в Хасково и аз се мятам на автобуса заедно с другарчето за една разходка. Той пък на следващия ден е в Панагюрище на работа и пак ще отида най-вероятно, майната им на лекциите, културните събития са ми по-важни. Обещаха ми да ме запознаят с Орлин Горанов. ^_^
    Преди ресторанта отидохме до апартамента им да си оставят инструментите и да се преоблекат, на всяка входна врата некролог, бая беше тежко. После на няколко пъти го споменаха и като се заговорихме, ми се насълзиха очите, нямаше как да издържа този път. Особено когато съм с тези хора, няма как да не усетя липсващата фигура на масата с нас, по начина , по който говорят, разбирам, че и те се чувстват като мен, напълно нормално е. Но наистина предпочитам цял живот да живея с тази болка, отколкото да се възстановя бързо и да забравя този прекрасен човек, мисля, че споделих вече страха си тук преди време.
    Едно момиче утре щяло да си взима котката на вилата, попитах я дали е защото няма да стигне месото за скарата, сега май ми е сърдита. Ще се става рано, че трябва да приготвям две чанти с багаж, понеже обмислям на връщане в неделя да минем през нас да си взема готовия сак и направо да се връщам с тях към Пловдив, няма смисъл да стоя вкъщи за половин ден. А за утре се чудя дали да си взимам рокля, като говорихме и подпитах за вечерта нали не смятат да се кифлят за запой в балкана, и отговорът беше "луда ли си, да не мислиш да празнуваш по анцунг или дънки". Наистина не знам защо са им токчетата и тежкият грим там, където няма кой да ги гледа и обмислям ей така за бунта да приготвя само пижама, дънки и долнище на анцунг, или айде да е клин, да сме официални...
    Последно редактирано от divergent : 12-09-2016 на 06:34
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #1219

  20. #1220
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Не сме тръгнали още и това лекенце успя да скапе на всички настроението и да прецака плановете. Тези неща не се решават ей така в последния момент, можеше още вчера да го каже и да се вземат мерки.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  21. #1221
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Не сме тръгнали още и това лекенце успя да скапе на всички настроението и да прецака плановете. Тези неща не се решават ей така в последния момент, можеше още вчера да го каже и да се вземат мерки.
    Честито! Съцето ми се радва, че има пропуск в плановете ви. Ама така е като нещата не се обмислят и не се съставят резервни планове. Трябва и акъл за тая работа.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  22. #1222
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ми, ебала съм го, хихи.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #1223
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    ^ мега!
    ахах

    vivat academia, vivant professores
    може би бе една идея по-сектантско, отколкото би било допустимо
    но все пак беше много хубаво
    алма матер се усеща по различен начин празна вечерно време

  24. #1224
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    vivat academia, vivant professores
    http://www.imdb.com/title/tt2293138/

  25. #1225
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Защо се чувстваш длъжна да знаеш всеки кво си мисли, не мислиш ли че не е твоя работа
    Аз ти казах, такива ситуации се тушират в "таръ" иначе отиваш към психоза.
    мда, прав си :дд

    две от бившите ми съученички се омъжиха, едната е с дете вече, сега трета ми изскача във фб със снимка на годежния си пръстен.. кво се случва :дд ама дано са щастливи де, те си знаят кви ги вършат (надявам се :д)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си