.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20
  1. #1

    Unhappy Откраднах нещо

    Здравейте, хора. Днес както си трябва бях навън с група приятелки, тъй като почиваме, заради изборите. Решихме да идем до мол Сердика. Тъй като ни е омръзнало от скучното обикаляне и пробване на дрехи, решихме да си гепим по нещо, просто ей така. Отидохме до бершка и си взех един кейс. Взех и две ризи уж да ги пробвам докато отворя опаковката и си взема кейса. Проблема е, че ни подозираха от самото начало. В магазина като излизах от пробната, момичето, което ни заподозря вече беше наясно какво съм направила, но нямаше улики тъй като не захвърлих опаковката в пробната, а я взех с мен и я пъхнах в джоба на някаква жилетка на излизане. Излизайки от магазина, минута по-късно зад нас беше продавачката с опаковката в ръка, избягахме. Мисълта ми е дали могат по някакъв начин да ме открият и да загазя. Никога досега не съм правила нещо подобо, просто исках малко адреналин. На някой от вас случвало ли му се е нещо подобно?

  2. #2
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Ако идеш пак в мола, може повече да не те видим.

  3. #3
    Нямам намерение да се паря втори път. Нито пък скоро ще влизам, в който и да било мол. Просто съвестта ми се обажда и се притеснявам тъй като за пръв път правя нещо подобно и то ще вземе да ми излезе през носа. Урока си го взех, няма да повторя същата грешка. Но наистина се надявам някой да ми каже какви негативни последствия евентуално могат да ме сполетят.

  4. #4
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Не се връщай там и се моли, да не те разкрият....
    На колко си години?
    Може пък да станеш елитен крадец.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Adimadi265 Виж мнението
    Излизайки от магазина, минута по-късно зад нас беше продавачката с опаковката в ръка, избягахме. Мисълта ми е дали могат по някакъв начин да ме открият и да загазя. Никога досега не съм правила нещо подобо, просто исках малко адреналин. На някой от вас случвало ли му се е нещо подобно?
    Зависи от стойността на откраднатото. Може да ви намерят и ако сте задигнали нещо съкпо, ще го направят ако поискат. Нали се сещаш, че молът е пълен с камери?!

    Най много да разлепят ваши снимки в мола с надпис "КРАДЛИ" !
    Последно редактирано от Грозния : 11-14-2016 на 18:24

  6. #6
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Чудя се ако някой така невинно те изнасили докато си ходиш вечер по улиците, не защото е изнасилвач, а заради адреналина, дали би подминала случилото се с лека ръка?

  7. #7
    Кейс за телефон беше, за не повече от 12 лв. За камерите знам, точно това ме притеснява. Ако решат да се свържат с полицията или нещо такова.
    За изнасилването не съм съгласна. Аз исках да направя нешо малко. Изнасилването вече си е голяма работа.

  8. #8
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    И опитните крадци от това са почнали, така че си помисли...
    Последно редактирано от VinDiesel : 11-14-2016 на 20:31

  9. #9
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Не прави такива детски работи а порасни

  10. #10
    Това ми беше за пръв и последен път, но миля ви кажете ми има ли шанс да се обадят в полицията и по-записите от камерата да ме намерят?

  11. #11
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Има ест, тия камери за какво са?

  12. #12
    Повече от фен Аватара на MoonWatcher
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    313
    Има възможност да те хванат. Предполагам може би няма да се занимават, защото е нещо малко, лично аз ако бях собственик на голям магазин нямаше да тръгне да разследвам кражба на кейс за 5 лева. И все пак ми е неясно защо го направила - ако искаш "адреналин" може да съберете пари с приятели, да идете я на картинг, на катерене в планината или нещо подобно. Тоя откраднат кейс няма как да те вкара в ареста, но може да си създадеш главоболия или да създадеш такива на родителите си, ако си непълнолетна.

  13. #13
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Ами защото явно не може да си събере пари или не може да измисли нищо по умно от това, а направо е решила да си открадне нещо, което е адски тъпо !

  14. #14
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Ако решат могат.

  15. #15
    Отиди днес в мола, обесни им същото, което и тук, заради адреналина примерно, те ще те понавикат, но едва ли друго. Даже ако имаш пари, направо ги купи дрехите. Иначе няма да те оставят на мира, 100 пр.

  16. #16
    Повече от фен Аватара на Неймар
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    344
    Абе ако те закачат ми кажи имам приятели от ISIS ще ги понатупат малко

  17. #17
    има шанс да те намерят само ако искат т.е. ако откраднатото е скъпо иначе няма да се занимават

  18. #18
    ако все пак това което си взела е на по-голяма стойност се върни в магазина от който си го взела и кажи че съжеляваш иче е било грешка

  19. #19
    Ами мина почти месец. Кражбата беше на стойност 12 лв ако не се лъжа. Не знам..

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Чудя се ако някой така невинно те изнасили докато си ходиш вечер по улиците, не защото е изнасилвач, а заради адреналина, дали би подминала случилото се с лека ръка?
    Най-добрия коментар до сега

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си