.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Banned
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    70

    Шайбата ( За Виолета)

    Понеже бившата ми съученичка чете този форум дано го прочете това

    Останах сам на този свят.
    Няма смисал от този живот,щом тебе те няма.
    Свикнал съм да те виждам всеки ден.Сега няма да те видя повече.
    Остани във сънищата ми,угаси светлината и нека този сън да продължи вечно.
    Не си отивай от сънищата ми.Искам те до мен.
    Цяла година те гледах със друг,сърцето ме болеше.И ето след година ти си замина,цяла година не събрах смелост да ти призная,цяла година.
    Остани във сънищата ми,угаси светлината и нека този сън да продължи вечно.
    Сега не искам да поглеждам жена, защото ти не си домен.
    Това разстояние между нас е твърде много и не мога да го приема.
    Обиждаше ме цяла година, и не знам сега защо толкова много те обичам.Ти си във проклетият Ямбол аз във проклетата София.
    Сега всяка вечер съм убийствено пиян.Давя се във проклетата чаша.


    Сбогом..
    П.П: Шайбата

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Мисля, че си искал да напишеш: дано не го прочете

  3. #3
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    На 16, всяка вечер убийствено пиян.
    Намери си друга, това е решението.

  4. #4
    Banned
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    70
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Мисля, че си искал да напишеш: дано не го прочете
    дано го прочете по послеписа ще се сети кой съм.

  5. #5
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    добре де ае някой може ли да ми обясни как правите купони и се съешавате с по 5 човека, тръби в училището и само се сменят бройки, обаче тънете в любов и мъка по една в този случай Виолетата ?!? Затова в раздела със свирките бях писал кога изпитвате нещо към някого като още на 18 се правят вувузели на 100 човека, но ето явно можело като се намери майстора и оп потъват гемиите.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от ismailyk Виж мнението
    дано го прочете по послеписа ще се сети кой съм.
    аре пък ти стига рева за Виолетата и то на 16г. пияндурщина ти луд ли си само ми кажи ?!? Всеки е бил така, бягай си намери друга в "проклетата София" малко ли са ?!? и то даже със същото име има една камара такива, че и с всички екстри, кожен салон, климатици, всичко ел., автоматик че даже и металик, ако имаш късмет може и да харчи малко на 100

  7. #7
    Banned
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    70
    извинявай michaelis но не ти разбрах 90% от нещата които написа

  8. #8
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от ismailyk Виж мнението
    извинявай michaelis но не ти разбрах 90% от нещата които написа
    какво не разбра ? Всеки без изключение на 16 е бил на черешата заради някоя си "Виолета" едни искат да се самоизтребят, други като теб да се размажат от пиене, трети да я накажат и т.н. Казах ти, вместо да се тюхкаш за дадена девойка, да знаем какво е, загнездило се в мислите и т.н. решението е да си намериш друга Виолета веднагически или други занимания полезни за твоето развитие, което пък ще ти донесе любвта на друга девойка, която е много "класи" над Виолетата която не и си очаквал.

    Ти си си създал един идеал в образа на това момиче и за теб това е върха нали ? Ами да но всяка "Виолета" си има също и нейните недостатъци и ти трябва да ги приемеш и тях. (казваш да добре няма проблем, но след известно време ще има проблем)
    Така да приемем, че си с нея сега в тоя момент и сте заедно. Какво правиш ? Секса може да не върви има и тоя вариянт, може да не ти харесат някои нейни навици, може да се дразниш, че на теб ти харесва да правиш нещо си, а на нея не. Или заедно сте с Виолетата и няма проблем върви някак си, да но се появява друга, много по-красива от Виолета, намирате много по-общи неща по между си, тя много те харесва иска да е с теб е да, но ти си с Виолета какво правим тогава ммм ?!?

    P.S. само пиша бриша, но ме мързи да пиша, за да ти го нарисувам цялото цветно
    Последно редактирано от michaelis : 11-27-2016 на 07:19

  9. #9
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    знаеш ли кво ми хрумна току що ей сега ще ти дам нещо за домашно, да направим един експеримент, така :

    Сега знаеш тази Виолета как изглежда, красива ала бала имаш я в главата си, снимки и т.н. Започваш да търсиш било то в тоя клас, по купони, с тези които излизаш, по улицата в центъра на София или там където си - момичета които са също толкова красиви като Виолета или по-красиви от нея (според твойте представи) . После напиши тука колко такива си намерил/видял, само не ми казвай, че няма такава защото няма да е вярно ааайде почвай

  10. #10
    Banned
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    70
    Цитирай Първоначално написано от michaelis Виж мнението
    знаеш ли кво ми хрумна току що ей сега ще ти дам нещо за домашно, да направим един експеримент, така :

    Сега знаеш тази Виолета как изглежда, красива ала бала имаш я в главата си, снимки и т.н. Започваш да търсиш било то в тоя клас, по купони, с тези които излизаш, по улицата в центъра на София или там където си - момичета които са също толкова красиви като Виолета или по-красиви от нея (според твойте представи) . После напиши тука колко такива си намерил/видял, само не ми казвай, че няма такава защото няма да е вярно ааайде почвай
    излязох поразходих се точно 2 намерих

  11. #11
    Повече от фен Аватара на michaelis
    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    445
    Цитирай Първоначално написано от ismailyk Виж мнението
    излязох поразходих се точно 2 намерих
    по-красиви от нея или хубави колкото нея и за колко време ги намери ?
    Последно редактирано от michaelis : 11-27-2016 на 09:02

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си