.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Cool рожден ден в дискотека

    Здравейте,
    скоро ставам на 18 и бих искала да си празнувам рождения ден в някоя от "елитните" софийски дискотеки.
    Някой може ли да ми помогне какво трябва да направя, за да резервирам сепаре например, и как да предупредя, че с мен юе има лица под 18 години?
    Благодаря предварително.

  2. #2
    Мега фен Аватара на VinDiesel
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Плевен квартал Оринч Каунти
    Мнения
    5 008
    Обаждаш се и резервираш.....
    Няма да сте единствените, доста непълнолетни и малолетни ходят по дискотеките.

  3. #3
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Цитирай Първоначално написано от hipnosis Виж мнението
    Здравейте,
    скоро ставам на 18 и бих искала да си празнувам рождения ден в някоя от "елитните" софийски дискотеки.
    Някой може ли да ми помогне какво трябва да направя, за да резервирам сепаре например, и как да предупредя, че с мен юе има лица под 18 години?
    Благодаря предварително.
    Сигурно "елитните софийски дискотеки" са чалгатрополиса. Нищо,де.На страницата на клуба във Facebook има номера за резервации.Обаждаш се и действаш.Моят съвет е да не казваш по телефона директно,че ще има непълнолетни,защото или ще ви отрежат или ще ви поискат пари отгоре.Отивате в деня на мястото и непълнолетните си влизат с друга карта.

  4. #4
    През живота ми съм ходил на дискотеки само няколко пъти. Но аз не пия алкохол и от личен опит ти казвам че най-големите купони стават като си трезвен/а. Особено като всички около тебе са пияни. И те съветвам да си направиш резервацията 2-3 дена по рано.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си