.
Затворена тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    Georgi nedev
    Guest

    Question Любовен триъгълник с близначни! Ко да правя??Помощ

    Аз съм 14 годишно момче скоро 15 и много хора са ми казвали че съм много хубав но за съжаление все се провалям с момичета

    Сега към историята майка ми имала съучиничка който са били големи приятелки но с времето се забравили и прочие и така приятелката и родила близначки и в същата година майка ми родила мен и така аз раста без да знам за близначките завършвам 7-ми клас и ме приемат в ПГИ след като разбрах кой ще са ми съученици разбрах че ще има близначки и точно кой тези на маята майка приятелката.
    Да ги наречем Антония и Йоана първоначално се пробвах с Антония по чата но не стана притеснявала се още не сме се познавали и такиз и аз се отказах после пробвах с друга нестана после друга с гадже и за малко да станем гадгета но се скарахме и пак нестана. Почнах да пиша поеми как ме боли сърцето и теи си казах ако някое момиче искат да сме заедно знае къде съм има ми messenger-ра за заповяда и така 2-3 месеца се държа нормално в клас и забелязвам две момичета почват да ме харесват. Едната близначка Йоана а другата Зехра. Така на 14-ти декември отиваме на дискотека с целия клас.Почвам да тацувам с Зехра и Йоана по едно време пускат "принцесо моя" и каня Йоана (близначката) на танц и докато танцувам виждам как Зехра ревнува много видимо и свърши вечерта. На следващия ден в училище гледам поглежда с един "такъв" поглед,съда по близо до мен(от началото на годината не се е местила) когато кажа нещо се обръща поглеждаме и лекичко се подсмихва и таквиз . Същата вечер тя ми пише и леко я зарибявам.
    На следващата вечер почвам да и пиша зарибявам я и изведнъж пише един май приятел (който пастоянно е с момичета ) и ми предлага помощ с Йоана и аз се съгласявам.
    Пиша си с нея много и харесва такиз и и казвам искаш ли да излезем на кафе и тя немога, нали харесваш сестрами и аз и се обяснявам в любов и минаха нещата после пак я питам за кафе и тя

    Сори немога. Искам да сме само приятели.много добър приятел си. Сори харесвам друг.

    Ама забезлязах че тей както го е написала има много "просто" (просто приятел) и си викам че иска да ме изпробва да види дали наистина я харесвам и не написах нищо.

    И сега моят въпрос дали да продължа да се пробвам с нея? Или да се пробвам със Зехра (която на следващия ден след като танцувах с Йоана ми се прави на интересна, закача с мен и е леко захаплива)

    Ко да правя???

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Темата се повтаря.

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...BB%D0%B5%D0%BC

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си