.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Ветеринарна медицина в Тракийски уневерситет

    Здравейте!
    Искам да попитам дали има някой, който е кандидатствал с ветеринарна медицина в Тракийския уневерситет, и който може да ми каже горе-долу как стоят нещата с изпита и как е следването като цяло. Тази година ще кандидатствам и съм избрала там, затова ме интересува всякаква информация за университета и за специалността.
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Защо просто не влезеш в сайта на университета и вече, ако имаш нещо, което не разбираш, да питаш? Не съм се интересувала от този университет, но предполагам, че всичко си пише относно изпити, общежития и тн, всичко, което те интересува

  3. #3
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    С този правопис как ще завършиш гимназия, та ми мислиш за унЕверситет? Иначе ако не се лъжа, една приятелка кандидатства с матурата по Биология. И защо наистина не провериш в сайта, там всичко е обяснено подробно.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #4
    Влизала съм в сайта на университета и не питам за това. Наясно съм с изпитите и всичко останало, просто ми е интересно ако може някой който учи там или е учил да сподели мнение.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    С този правопис как ще завършиш гимназия, та ми мислиш за унЕверситет? Иначе ако не се лъжа, една приятелка кандидатства с матурата по Биология. И защо наистина не провериш в сайта, там всичко е обяснено подробно.
    Наистина не бях видяла грешката, докато не прочетох поста ти. Правописът ми е много добър, но на всеки може да му се случи да обърка нещо, когато пише на клавиатура, не мислиш ли? Вече отговорих, че ме интересува мнението на хора които знаят за университетът от личен опит. Можи би не съм се изразила правилно в поста, за което се извинявам ако е така.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си