.
Отговор в тема
Страница 18 от 18 ПървиПърви ... 81415161718
Резултати от 426 до 436 от общо 436
  1. #426
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    ^^Благодаря !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ...усилията, които полага да изобличи скучнотата и просотията отново на гореспоменатите, както и на новите.
    Ежедневието на тези хора е толкова скучно и сиво, като го пренасят и тук. Със скучни постове, просят внимание, като очакват някой да им каже колко са уникални, интересни, велики и преуспели. Вместо това се появявам аз и ги удрям със суровата истина като товарен влак! За това доста хора ме мразят, но въпреки това не спират да ме четат !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #427
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    ^^ Два трола си чешат крастата.
    His lack of education is more than compensated for by his keenly developed moral bankruptcy.

  3. #428
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Първо благодаря, че проявяваш интерес към темата ми! Току-що се превърна в поредният ми фен !
    Цитирай Първоначално написано от Zlennox Виж мнението
    ^^ Два трола си чешат крастата.
    Да не завиждаш сега ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #429
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    ^ според мен индистичето трябва да го олаби хубаво. Да го изкърти от секс. След това повече няма да видим "Грозния" в този форум. Но може да се пръкне "Красивия" или "Надарения".

    Пак повтарям - туркинчето от Шумен трябва да олаби Грозния и да се свършва с този инфлуенсър.. :Д
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #430
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от kaRamella Виж мнението
    Защо ти е психолог , щом грозния е тук?!
    Е , понякога в нищо не вниква и не прави добри анализи, но пък чат-пат говори истината.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #431
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    То от мненията ти веднага става ясно, че подкрепяш обора, защото си говедо. На мен Левски не ми пречи, кефят ме дербитата и, ако ги нямаше, щеше да е тъпо. Никога няма да кажа насериозно "КЗЛ, никога няма да кажа, че Гунди е разложен труп, това е просто на дербитата, защото има напрежение. И все пак ги уважавам, без хероиновите наркомани от София-Запад, де. Но, всъщност, чакай... Какво ти се обяснявам? Ти разбираш ли от футбол въобще? На колко мача си бил? Ясни ли са ти въобще правилата на играта? Играл ли си? Ти си нещастник, който сере по всички теми. От 5 годишен ходя по мачове, ти тогава си си бъркал в носа още... Имам снимка със Стоичков 98-ма година, на която ме държи на ръце, бях нахален и просто отидох при него и бях облечен с номер 8 , но майка ми я изхвърли, заедно с други боклуци - бележниците ми от даскало, и щях да я убия Ти какъв си? Пръдльо и въшкар.
    Другарю Исаев - ако искате да ми кажете какво мислите за мен без ограничения и цензура - пишете тук!
    Тази тема съществува специално за тази цел и хора като вас!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #432
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Не си ми достатъчно интересен, да не кажа хич. Не си струва.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  8. #433
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Сега ще ви кажа една предполагаема версия каква е връзката между ТролФактори и Грозния.
    ТролФактор е някакъв бизнесмен или шефче на някой клон, подразделение, магазин, отдел на някоя от големите фирми (разбира се, станал шефче по тарикатския начин, без да е тръгвал от най-долно ниво да се бори с живота, демек, както казва народа без да е пипал мотика в живота си).
    А Грозния му е някакъв служител, станал близък с шефа, дето най-вероятно, докато работи, има и задача да докладва на шефа, каква е обстановката сред служителите, кой работи, кой се скатава, кой какво говори за шефа или пък нарочно да създава напрегната работна среда и подобни - вече, дори и във форума се видя, че Грозния е много добър в докладването на потребители, после изведнъж се обединяват с ТролФактори и тоя потребител бива атакуван (както сигурно става и с набелязания служител в реалността). Както е и много добър в преценката на работата на служителите и кой какво и колко работи, или скатава, демек в случая форумните модератори.
    Та може би някаква ей такава е врътката между двамата - шеф-тарикат и служител-докладчик - демек комунистическия дух отново e тук, ама по душа, а не по външност.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #434
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    За теб специално е очевАдно, че си фейк на Грозния и трябва да си малоумен, за да не го видиш. Виж си профила, виж и неговия - по 10 тъпи цитата в подписа, тъпи картинки, еднакъв инфантилен изказ... Не знам колко психически откачен трябва да си, за да направиш 100 фейка във форум... Нещата вървят към каишки и усмирителни ризи.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #435
    anonymous1043668
    Guest
    Другарят Исаев се направи на ударен като нарочно съкрати моя пост и го обърна с своя полза. Типично поведение на някой, който не знае какво да каже и може само да простее..

    Направи го на това

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Виж цитатите и виж темата от която са извадени...Цитатите от песни са на System of a down, те бяха моето детство, нямат песни повече от 13 години, българите вече не слушат такава музика, другарю Исаев
    А оригинално значеше нещо съвсем друго:

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Виж цитатите и виж темата от която са извадени. Грозния ме е признал, защото направих нещо полезно за форума, вместо да цивря, като дирекнто говоя с администатор и целия разговор го има в "НЕ-дневникът на форума!".

    Аватарът ми е лично моя рисунка.

    Цитатите от песни са на System of a down, те бяха моето детство, нямат песни повече от 13 години, българите вече не слушат такава музика, другарю Исаев

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    За теб специално е очевАдно, че си фейк на Грозния и трябва да си малоумен, за да не го видиш..
    Аз пък мисля, че трябва да си напълно малоумен и беззащитен, за да се оправдаваш с това.

    Защо фейкове ще комуникират помежду си?

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    (...) Нещата вървят към каишки и усмирителни ризи.
    Ако говори за себе си - да.

    Това лице има сериозен психически проблем с реалността.
    Също така е вманиачено по комунизма.

  11. #436
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Също така е вманиачено по комунизма.
    Не само е вманиачено! То направо си живее в комунизма! Сигурно и телефонът му звъни със "Союз нерушимый". Страшен мизерник!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си