.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Lightbulb Факти за здравето !!!

    Започнах да мастурбирам когато бях на 14г.До тогва нямах никакви проблеми.Отначало не осъзнавах вредата.Запчнах да се престрастявам все повече.След еякулацията ме заболяваше кръста,болеше ме леко главата и ми беше отпаднало и депресирано.Чувствах се ужасно всеки път, когато се поддавах на слабостта си, и се питах възможно ли е Бог да обича човек като мене.Тялото ми отслабвашв физически и психически.
    Интиресите ми към спорта,уроците и всичко останало се намаля.Много пъти се опитвах да се сдържам не успявах.
    Мастурбацията насърчава егоизма. Например, когато някой мастурбира, е изцяло погълнат от усещанията на своето тяло.
    Така изгубих и приятелите си.
    И така докато станах на 17 мастурбирах постоянно.Но когато започнах да се въздържам и да спазвам някои закони на Библията всичко се промени.Започнах да се държа по-добре с хората и да се разбирам с тях.Намерих приятели.
    Мастурбацията е вид нечистота. Тя може да те направи ‘роб на различни желания и удоволствия’ и подхранва нездраво мислене.Въздържайте се от тази нечистота .Мислете чисто!!!!!
    В Библията е писано,,„Бягай от желанията, присъщи на младостта, но се стреми към праведност, вяра, любов, мир, заедно с онези, които призовават Господаря от чисто сърце.“ (2 Тимотей 2:22)

    ,,всеки един от вас да знае как да владее своето тяло в святост и чест, не с алчна сексуална страст, каквато има в народите, които не познават Бога,,.
    Надявам се да помогнал на някой да се въздържа от този грях.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Вече сектантите и в интернет ли плъзнаха бе..

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от flip937 Виж мнението
    Надявам се да помогнал на някой да се въздържа от този грях.
    Това което говориш са митове!
    Не ти ли омръзна?!
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Вече сектантите и в интернет ли плъзнаха бе..
    Те винаги са били там.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си