.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Microsoft Access Задание

    Привет. Беше ми направено задание за Microsoft Access. Не съм сигурен как да подходя към него, тъй като ми е доста трудно да го разбера. Ще го опиша по-долу, супер ще е ако може някой само да ми го обясни. Идеята е, че госпожата желае по "темата" да бъде направено нещо като доклад. А ето го и въпросното задание, пиша дума по дума:
    -Описва чрез подходящ пример възможности за осигуряване на коректност на данните (data integrity) чрез:
    -справочни спицъси. Начини за тяхното създаване;
    -задължително попълване (същност и приложение);
    -индексиране (същност и приложение).
    -Начина на обвързване на таблици с релации.

    Трудно ми е да разбера какво се иска, и как да го формулирам. Благодаря за времето, надявам се да има някой там, който би могъл да помогне

    П.С. Става дума за 11 клас

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    на твое място си взимам извинителна бележка, питай я тя колко често ползва аксес-а
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    на твое място си взимам извинителна бележка, питай я тя колко често ползва аксес-а
    За оформяне ми е оценката, иначе с удоволствие бих се измъкнал... За последните четири неща иди доиди, ама първото ми е мътна вода...

  4. #4
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Kакво точно трябва да опишеш? Да направиш някаква примерна DB или да пишеш на лист хартия тия въпроси? Има ли ги на английски термините?
    Последно редактирано от draid : 01-27-2017 на 15:57

  5. #5
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Според мен трябва просто да опишеш как се правят дадените неща...

  6. #6
    И аз предположих, че трябва само да се опишат, и се оказа вярно това предположение. Макар че, госпожата след това си призна колко сакато го е задала заданието, и се извини, а на вас благодаря за помощта! <3

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си