.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Lightbulb Какво да направя ?

    Харесвам момиче от близо 2 години . Познаваме се от 10-тина. от година и половина се сближихме супер много , даже станахме най-добри приятели. Скоро аз и предложих , но тя ме отряза . Сега не сме толкова близки както преди и тя си има гадже с което нещата не им вървят много на добре, ако скъсат мисля да отида и да говоря с нея за това колко я обичам и какво бих направил за нея . Според вас това добре ли е , ако го направя понеже тя мисли , че имам някакво увлечение по нея. По-добре ли ще е да говоря с нея като скъсат с него или направо да отида сега и да и кажа всичко . И по-добре ли ще е ако и разкажа какво преживявам от както ме отряза ? Мерси много предварително !

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Зарежи.. тези неща или стават от самосебе си или нищо не става.

  3. #3
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от dsadsa Виж мнението
    даже станахме най-добри приятели
    най-добрия приятел на момиче винаги е гей

  4. #4
    Не се занимавай по-добре, брато, щом едно момиче те сложи в приятелската зона си прецакан и няма да станат нещата. Гледай си кефа и да не ти пука, момичетата са такива - слагат тези, които всичко биха направили за тях, в графата "Приятели" и тръгват с такива, на които не им пука за тях или просто търсят задоволение и нищо повече, така че не си губи времето по-добре. За всяка жаба си има гьол!

  5. #5
    Тя не ме е френдзоуннала , просто каза , че иска да си помисли 2-3 дена и след това каза , че се притеснява ако скъсаме да не си развалим отношенията и сега даже малко се отдалечихме. Приятели са говорили с нея и тя не е сигурна в решението си като каза , че няма да стане. Колебаела се е какво да каже имам в предвид . И се чудя сега как да действам. Да се държа по-дръпнато с нея ли ? Да говоря с нея ли , като скъсат или сега направо ли ?

  6. #6
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от dsadsa Виж мнението
    Тя не ме е френдзоуннала , просто каза , че иска да си помисли 2-3 дена и след това каза , че се притеснява ако скъсаме да не си развалим отношенията и сега даже малко се отдалечихме.
    Ако това ваше притеснение е взаимно няма да си ги развалите. Отдруга страна сега какво става, не се виждате...
    Дръж се с нея така както ти го възприемаш за правилно.
    Важното е да се разберете по тези въпроси, по които тя се тревожи и ти (ако се тревожиш за нещо).

    Поздрави!


    П.С. Ако тръгнете, аз, ти и тя или когото и да е било, няма как да знае, дали въобще някога ще скъсате или кога би било това.
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  7. #7
    Виждаме се , но преди всеки ден се виждахме и сега се виждаме 2 пъти седмично . Аз го преживявам много зле, пък и съм направил всичко за нея , това което съм направил за нея никой друг не би го направил за нея . И ако говоря с нея като се скарат с онзи и ако каже "НЕ" , да настоявам ли да тръгнем и да се боря ли ? Така дали ще я отблъсна или би и харесало ?

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Zlatyooo Виж мнението
    момичетата са такива - слагат тези, които всичко биха направили за тях, в графата "Приятели"
    Защото въпросните сами се набутват да стават "приятели".
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си