.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    ei tova momche
    Guest

    Споделете мнение

    Нов съм във форума и не знам дали тук е мястото за тази тема, ако трябва нека админите да я изтрият.!!!

    Искам да споделите с мен мнението си по една тема... въпроса е такъв че ми престои един бой ''имам проблеми с един и искам да се разберем само двамата и най вероятно ще се стигне до бой, доколкото познавам този човек". Проблема ми е такъв че ме е страх, не от самия бой или от болка и т.н., а от самата загуба... "бил" съм се доста и последните два пъти ме биха, но това не е от значение... мисълта ми е че за първи път ми се случва да ме е страх от бой, просто имам чувството че ще се посрамя не знам защо.... Спортувам и се чувствам здрав физически и психически, но този "човек" е с около 30 кг по тежък и с една глава над мен и мисля че ще се проваля зрелищно.... Просто се чувствам някак губещ още от сега, въпреки, че ако не се изправя пред него няма да спре да ме предизвиква. Чрез един фр се разбрах с него да се видим тази седмица в сряда зад даскалото и да се разберем, сигурен съм че ще се бием и съм подготвен физически "в залата по големи от мен ги тръшкам", но не и психически.. просто не мога да го обясня но ме е страх от самия провал...

    П.С. Кажете какво мислите дали само се филмирам или ддз, затова пиша тук, защото съм яко объркан.

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    калъф
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Тая тема съм я чел вече....
    "Абсурд - това е грях без Бог"
    Сартр.

  4. #4
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    юрган
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ei tova momche Виж мнението
    ... но този "човек" е с около 30 кг по тежък и с една глава над мен и мисля че ще се проваля зрелищно.... Просто се чувствам някак губещ още от сега, въпреки, че ако не се изправя пред него няма да спре да ме предизвиква. Чрез един фр се разбрах с него да се видим тази седмица в сряда зад даскалото и да се разберем, сигурен съм че ще се бием и съм подготвен физически "в залата по големи от мен ги тръшкам", но не и психически.. просто не мога да го обясня но ме е страх от самия провал...

    П.С. Кажете какво мислите дали само се филмирам или ддз, затова пиша тук, защото съм яко объркан.
    Филмирал си се тотално!

    Не се бий с него - ще те пребие!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Пийте по една ракия.
    Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Филмирал си се тотално!

    Не се бий с него - ще те пребие!
    няма значение - онзи да го ебава а той да седи и да гледа

  8. #8
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Рандомммм Виж мнението
    няма значение - онзи да го ебава а той да седи и да гледа
    Ако авторът не може да пребие оня, няма да спечели нищо, освен да си изяде боя.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Пийте по една ракия.
    Ее по една до никъде няма да стигнат, най-малко 3.
    Death is not the end, it is only the beginning

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си