.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Става ми много сух когато си бия чикии, че чак ме притеснява.

    Здравейте хора. Аз съм момче на 18 и от известно време имам проблем със пениса. Всичко е окей до момента, в който не започна да си бия чикии. Кура ми става супер сух и чак започва да става един слой, който едва ли не се лющи под главичката, а главичката е сбръчкана. Ходих на доктор дерматолог, като го показах да го види тя каза, че няма нищо притеснително, няма миризма и налеп, но като и показах снимка когато съм надървен, тя каза да се мажа с Дактакорт.
    Хубаво мазах се с Дактакорт, обаче когато се махна това, ми се появиха от него гъбички. Мазах се после с клотримазоли, канестени и т.н. След като ми минаха гъбичките, това нещо пак се появи, след което пак мазах дактакорт и пак ми се появиха гъбички. Излекувах ги пак с канестен и сега пак е в тази суха ситуация. Моля ако някой е имал такъв проблем да ми каже как го е решил! Не го мия със сапун, мия го с интимен гел който ми изписа дерматоложката (Eucerin).

    Снимки може да получите на лично съобщение.
    Последно редактирано от imonlyfifteen : 03-02-2017 на 13:28

  2. #2
    Не съм чувал за такова нещо. Може би е най-добре да се консултираш и с други лекари, примерно друг дерматолог или уролог. А междувременно, като си биеш чикии, може да го овлажняваш с по малко бебешко олио и да не се налага да го мажеш Дактакорт.

  3. #3
    Последно редактирано от YoungBloodZ : Днес на 19:49 Защо погледна ве, мръсник?

  4. #4
    ами явно ще се консултирам с друг дерматолог ... още някой ако има някаква идея моля да напише

  5. #5
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    На колко време ти е операцията на френулума ?
    По какъв начин е направена ? 'Лазер или класически с рязане'

  6. #6
    нямам си никаква представа как е правена, мисля че с лазер. Бях на 10 или 11 когато ги правиха, сега съм на 18

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си