.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    AtanasOperov
    Guest

    Unhappy ''ПРИЯТЕЛИ'' - Моля за съвет!!

    Здравейте.. преди да съм почнал всичко искам да ви се представя. Аз съм на 18 години. Живея в малко градче с много хора. Обичам автомобилите ,както и всичко свързано с тях.Бързо се привързвам към хората и обичам да съм откровен , честен и отворен към приятелите си!!Обичам си приятелите. По вид не съм ЕДЪР , не се отварям на хората (обиди и т.н.) Така де вече по темата.. Имах двама най-добри приятели. (Играем без имена) - за това ще ги кръста Ото и Ван . Ото и Ван ми бяха НАЙ-ДОБРИТЕ приятели на които имах ОГРОМНО доверие, постоянно излизахме по кафенета , рестуранти , ходихме до другите градове заедно , било то на почивка или просто ей така разходка. Те бяха по-богати от мен. За това по някога когато нямах пари , постоянно ме черпеха , няма значение дали ще е в рестурант или дюнери или кафенета .. за което аз не бях много съгласен ,но си мислех че ако откажа ще ми се разсърдят. Та.. разбраха за братовчедка ми Жира. Жира е много красива и известна и е моета гордост. Както и да е .. Ото и Ван започнаха да се забъркват с нея .. това онова , шегички , едно друго , казах си е какво пък.. Един ден с Ото и Ван седяхме на кафене , което се намира на центъра на града. Пием , говорим .. наслаждаваме се на слънцето. По едно време от доло се задава братовчедка ми Жира. Облечена като за рожден ден. Палто , висок ток и нещо като поличка само , че до коленете. Типично за рожден ден нищо странно всеки иска да е готин и да привлича внимание. Когато Ото я забеляза каза ''тази е бахти к*рвата''!! Аз естествено се ядосах , станах и си тръгнах без да кажа нищо! На следващия ден ме търсят (ото и ван) да илзелем на кафе. Съгласих се , излязохме. Питаха ме , това ли беше братовчедка ти? Аз казах да , това е тя , как можахте да кажете нещо подобно... Извиниха се , сдобрихме се всичко ок... След 3 седмици Жира си намери приятел.. той се оказа от моя клас , едно високо , едро и стройно момче което аз одобрявах .. Ото и Ван се промениха. Започнаха вече постоянно да ме дразнят и да обсъждат Жира.. '' Как търпиш любовника на Жира да е от твоя клас'' - Защо да не търпя , какъв е проблема , да си ходят щом се обичат??? Това продължи със СЕДМИЦИ , превърна се в ЕЖЕДНЕВЕН скандал .. Скарахме се още повече , защото не търпя да обиждат хората които значат ВСИЧКО за мен..Както и да е .. после Ото намеси още един човек в играта , който аз познавах , Кендо. Кендо пък постоянно повтаряше как искал да я ''ч*ка , е*е'' и така нататък.... АДСКИ МИ ПИСНА! ЗАРЯЗАХ ГИ ВСИЧКИТЕ!!! Кзах на Ото и Ван , да си гледат работата щом ще говорят така .. Зарязах ги , месец два не си писахме. После почнаха да ми звънят по телефона от чужди номера и да ме заплашват .. че ще ме бият , че ще потрошат колата ми , в която съм влял 3 пъти от стойността й! Почнаха да ми пращат смс-и че им дължа пари. Идваха пред нас и се правеха на лигочи , мятаха камаъни по колата ми... Не обърнах внимание , но през това време бях АДСКИ изплашен и ЗАСТРАШЕН за СЕБЕ СИ! Не можех да изляза от нас от страх че ще ме набият или нещо подобно за НЕЩА за които аз НЕ СЪМ виновен.......... Депресирах се , зарязах всичко и всички .. не ходих на училище доста време , бяха ме предложили за изключване .. но се справих с това. От декември 2016та до Март 19 2017 .. нямаше проблеми не ме закачаха .. Тъкмо нещата да се успокоят и всичко да си влезе в ред ( оправих си колата , намерих си приятелка , купих си нов лаптоп ., успеха ми в училище се вдигна , запознах се с нови хора .. адското щастие) и тогава почнаха пак проблемите .. тези хора Ото и Ван отново почнаха да ме заплашват , да ми пращат мои стари снимки , да ги качват из разни сайтове и така нататък .. както и да е за снимките не ми пука особено .. но започнаха да ми пращат скрийнове от ''старите чатове'' - Бях им казал че ана абитюрентската ще правя''донъти'' с автомобила си .. хихи , шегичка де .. и те много добре знаят че беше на шега. Пращат ми чата как съм бил казвал тези работи и ми се присмиват , после пишат за Жира .. за приятеля й , за най различни работи.. за това колко съм бил беден , как съм бил нямал приятели и т.н. да ен издребняваме.. Отново с потрошена кола .. МВР и КАТ абсолютно нищо не направиха по въроса с имуществените щети.. Все тая.. то е с пари ще си го оправя .. но този ТОРМОЗ и тези ЗАПЛАХИ заяочнаха от ново .. и не ме оставят намира....... Не знам вече какво да правя... стресиран съм , с високо кръвно отново , постоянно съм на успкоителни , губя кординация , вие ми се свят .. сърцебиене и така нататък.. за това КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕ ИСКАТ ТЕЗИ ХОРА ОТ МЕН??????? ЗАЩО НЕ МЕ ОСТАВЯТ НА МИРА... НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ИМ ПРИЯТЕЛ ИЛИ ДА ИМАМ НЕЩО ОБЩО С ТЯХ... Не спряха а ме тормозят .. не съм себе си вече а имам матури тази година.................... Вярно е , мекушав съм .. какво да правя , ген си е , а и не само аз съм такъв.. Наще не знаят за тази работа.. Сега ще си кажете ''е то ти си 18 г. пишлеме с проблеми'' - Хора , 18годишно пишлеме съм не отричам , не съм голям и така нататък...Но тези проблеми не са НОРМАЛНИ......... НЕ Е НОРАМЛНО ДА ТИ ЗВЪНЯТ В 01:20 и да те заплашват с палежи и побоища!!!!!!!! Моля ви дайте ми насока или съвет защото моите години и време в което трябва да съм най-щастлив ОТИДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ и НЕМОГА да се справя САМ!! Благодаря ви за вниманието и за това че се занимавахте да изчетете това до край! Ако искате повече информация пишете - email: cherryofficial@abv.bg Моля Ви са съвет-насока или емоционална подкрепа! Със сълзи написах този ... РОМАН ... Отново , благодаря , че прочетохте това до край!!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    няма и една цица в целия пост
    как не те е срам

  3. #3
    AtanasOperov
    Guest
    От какво да ме е срам казвам истината защото не знам какво да правя

  4. #4
    helppleh
    Guest
    Родителите ти знаят ли за тези неща??

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си