.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Lightbulb Подарък за 12 годишно момиче

    Здравейтее След седмица сестрата на една приятелка става на 12. Те са ми близки и искам да й подаря нещо по-оригинално (30-35 лв). Не ми се иска да й взимам дрехи, защото е доста слаба и не знам как ще й стоят, иначе й знам вкуса, защото е подобен на моя. Ето малко инфо за нея: Тренира лека атлетика, обича да спортува, да се забавлява, да ходи в мола и да разглежда всякакви дрехи, обувки и въобще да се облича модерно... Обича да е център на внимание... Въобще слънчево, сладко дете... вече не толкова дете всякакви идеи ще са ми полезни, благодаря предварително <3

  2. #2
    Обича ли да слуша музика? - Купи и Bluetooth тонклонка (мисля, че са между 20-40лв, зависи);

    Ако не, ето нещо по нестандартно : https://dreboliiki.com/product/vazgl...ka-emotikonka/

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Bat_Dido Виж мнението
    Обича ли да слуша музика? - Купи и Bluetooth тонклонка (мисля, че са между 20-40лв, зависи);

    Ако не, ето нещо по нестандартно : https://dreboliiki.com/product/vazgl...ka-emotikonka/
    И аз си го мислех, ама се сетих, че тя си има тонколонка. Но това с възглавничката е сладко, Мерси за идеята

  4. #4
    може да и вземеш handmade обеци, ако се кефи де аз вече няколко пъти подарявам такива

  5. #5
    Коя зодия е все пак ?

  6. #6
    Вземи и нещо за телефона - то било кейс или някой друг аксесоар. Това се харесва на 12 годишните ! И аз бих казал колонка ама щом си има... може да ѝ вземеш bluetooth слушалки !
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  7. #7
    Да, това с кейса и аз определено го одобрявам. В момента и малките и по-големите се кефим яко на хубаво гръбче за телефона. Последно си поръчах 2 гръбчета и протектор от този сайт на някаква много намалена цена и останах доволна. Имат опция сама да си направиш гръбчето по твой дизайн и те ти го подготвят. Определено са добра опция за такъв подарък

  8. #8
    Стъклено дилдо. Влиза свирепо.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си