- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- търся си гадже
търся си гадже и да е от Пловтив
Озадачена съм дали темата е в правилния раздел, или трябва да бъде преместена в "Търся/продавам".
Не си го написал правилно. Неговото е лИбоФ.
Според правописа ти и по това, че си написал, че си търсиш гадже в сайт, показва, че си на не повече от 12годишна възраст.
Искам само да ти дам съвет: излизай навън, на площадката и се запознавай с момичета/момчета колкото си поискаш. Тук шансът ти да намериш приятелка/приятел е 0%.
Спокойно, ще израснеш и този период![]()
"И луната е самотна, но блести"
Принципно не трябва да е така, но това е самата истина, просто защото много хора не вземат сайтовете за запознанства и форумите на сериозно, освен това изпитват силен страх и недоверие, към хора които няма как да погледнат в очите докато си говорят, за това принципно никой не те и отразява в нета, освен ако не си пишете с хора, с които реално се познавате! Ако момиче си търси някой в сайт със сигурност ще намери, но обратния вариант тццццц!![]()