.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Ужас...

  1. #1
    Аватара на hrisikelly
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ~ България, Варна ~
    Мнения
    89

    Question Ужас...

    Моля за помощ! От 2-3 дена, вместо цикъл, имам оскъдно кафяво течение (поняко по-тъмно, други пъти по-светло). Възможно ли е да се дължи на хормони (т.е цикълът да започва по-бавно)? Надявам се да е така, че започнах да се филмирам, майка ме пита дали съм се притеснявала, че е цветна бременност... нямам си на идея, някой с подобен опит, ако пише, ще съм много благодарна! Доста се стреснах като почнах да чета разни форуми, а сега по това време не мога да търча за тест за бременност.
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    И моя миналият месец беше така, и естествено и аз за същото св притесних. В началото тръгна кръв, а от втория ден някакво кафеникаво с наченки на кръв от време на време. В общи линии, е била кафява кръвта, защото цикълът ми беше много слаб. Нещо от времето и стреса е, този месец ми е нормален. Мисля си, че и ти си като мен, затова ти го казвам това. То с това, днес със зимното яке, утре по къс ръкав и късо гащи, няма как да не се повлияе цикъла

  3. #3
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Случва се -времето, стрес, ако си боледувала или си се хранила оскъдно, или си скипвала спане (все стрес)
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  4. #4
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Случва се понякога, надали е нещо сериозно особено ако си е на датата на цикъла (струва си да се консултираш с лекар, ако е междуциклово), а при цветната бременност прераства в бледо- розово.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си