Здравейте, хора!

Не съм влизала повече от година във форума, но ето че скуката ме завлада и реших пак да опитам да посещавам форума. Вероятно една част като са прочели заглавието са си казали тази тема не е за този раздел, а друга са решили че съм сбъркала форума. И на двете групи спокойно. Публикувах темата тук, защото е най- посещавана и реших да предпочета този форум пред някой рпг, защото там има доста изиксвания и ролплея не започва веднага.
За тези, които не знят какво е ролплей... Това е един страхотен начин да се забавляваш чрез писане. Събират се група от хора, измислят си герои и свят или вземат някой готов и съчиняват истоия. Разбира се това са едни условни правила, които с лекота могат да бъдат нарушени. Целта е да се съчини нещо, в което пишещите да се вживеят и да са удовлетвоени от резултата.
В случай, че има желаещи може да си направим една нова темичка, където да си пишем. Има го и варината да се съберем в скайп и да ролпелйваме там, което е за предпочитане в случай ч не искаме да споделяме това, което пишем с други.
Не знам до колко добре обясних що е това ролплей, но ако нещо не ви е станало ясно може да питате. Само да кажа нямам никакви притенции за свят. Съгласна съм на всичко, което вълнува вас.
Дано все пак има желаещи и темата не се затрие.