вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 340 от 340 ПървиПърви ... 240290330336337338339340
Резултати от 8 476 до 8 482 от общо 8482
    Някойтам, прочетох те. Успех и браво че си се решил на нещо такова

Петък е, а утре е събота, след това пак е събота и така ще е следващите 8-9 дни

Едит: а той е прекрасен и довечера си идва!!!!!! И аз не мога да си намеря място от щастие и вълнение. Все едно не съм го виждала от месеци, а реално е 4 дни
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на tori
    Ок, ревнувам и съм тъжна пък. Доведе си приятелката и дъщеря и - ок, нп, точно да се запознаем по семейно му. Обаче имаш в БГ общо 2 седмици и половина, от които едната ще отиде на море със семейството си. Не е хубаво да си идваш и да се виждаш общо-взето като за огънче с човека, където те е чакал толкова време и всяка година ти увисва по врата на прибиране. Твай. Ревнувам и имам причина за което. Толкова имаме да си говорим, а не ще да направи място за мен в натовареният си, отпускарски график. Чувствам се излишна.
    квак

Мега фен Аватара на NomNomNom
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ок, ревнувам и съм тъжна пък. Доведе си приятелката и дъщеря и - ок, нп, точно да се запознаем по семейно му. Обаче имаш в БГ общо 2 седмици и половина, от които едната ще отиде на море със семейството си. Не е хубаво да си идваш и да се виждаш общо-взето като за огънче с човека, където те е чакал толкова време и всяка година ти увисва по врата на прибиране. Твай. Ревнувам и имам причина за което. Толкова имаме да си говорим, а не ще да направи място за мен в натовареният си, отпускарски график. Чувствам се излишна.

освен ако не ти е роднина, имай предвид, че приятелките ревнуват, без значение каква ви е историята с човека
    може да я познаваш, и всичко, но ако му каже "няа се виждате с това чаве", да знаеш, че се случва, дори и да не си го представяш

@някой там - стискам палци, и бих давала пуш на приятелката да те препоръча лично
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...

Мега фен Аватара на tori
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    освен ако не ти е роднина, имай предвид, че приятелките ревнуват, без значение каква ви е историята с човека
    може да я познаваш, и всичко, но ако му каже "няа се виждате с това чаве", да знаеш, че се случва, дори и да не си го представяш
    Не знам изобщо кво-що, силно се надявам да не ревнува и да не си мисли кртении, щото нито се състезавам за внимание, нито трябва да "печеля", още по-малко пък искам това. Просто си искам куалити тайма с мъжкия нъдъпъ и ще убия всеки кретен, където ми пречи да си го набавя. Включително и него ще бия до посиняване, ако се дърпа заради женска...
    квак

Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    ^лол, егоистично е да искаш това от него. И моят ндп е мъж, но той никога не би искал такова нещо от мен, а и аз не бих му го дала.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Целта ми е най-малко да се заяждам : )
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Мега фен Аватара на Niakoitam
    Мерси Холи и мерси Номке.
    А дали ще ме препоръча лично вече не знам. Винаги ми е било неудобно да се бутам някъде още повече пък да давам зор на някой познат да ме препоръчва само, защото сме познати. Ясно осъзнавам, че така си рискува реномето, а още повече и че евентуално ще съм нов в това. Да, приятели сме във фейса. Тя самата ми беше пратила покана преди бая време. Почти набори сме. Само две години е по-голяма от мен макар и видяла повече от живота, но освен, че знае, че строим вече 4-5 години в селото ни тя моите индивидуални възможности не ги знае. Реално си казваме Здрасти като се засечем, но по-често се засичаме с баща и, който е пенсионер по болест май и си има "план график" за деня и ходи по 3-4 пъти на ден да се черпи неминуемо минавайки покрай двора ни. Та не
    е знам. Ако иска ще ме препоръча. Реално само като и писах дали се търсят хора на тази позиция тя веднага като можа ми написа, че мога да си подам CV- то на бюро информация. После така се случи, че ни засече пред магазина и ни поздрави и веднага ме попита дали го нося. Каза ми да кажа, че е казала да го дам там и дори пред жената не казах за каква позиция кандидаствам и тя просто го взе. На тръгване си казахме чао и ме попита дали съм го дал. Ако реши да ме препоръча ще е още по-добре. Факт е обаче, че винаги като ни засече там ни поздравява, а не толкова отдавна при покупка на мебели от братовчедите без да ги пита дори, си била сложила нейната карта за отстъпка като служител и им спестила около 100 лева.

А Tori, да мисленето ти е леко егоистично дори и за гадже, камо ли пък за просто приятел без значение от какъв ранг ще е, още повече пък, ако си има и приятелка или семейство.
    Последно редактирано от Niakoitam : Днес на 09:59
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си