.
Отговор в тема
Страница 408 от 450 ПървиПърви ... 308358398404405406407408409410411412418 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 176 до 10 200 от общо 11246
  1. #10176
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Искам да ме обучават по квантова механика. Искам да знам как трептят кварките и бозоните, когато са охладени до абсолютната температурна нула.

  2. #10177
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Искам да ме обучават по квантова механика. Искам да знам как трептят кварките и бозоните, когато са охладени до абсолютната температурна нула.
    Имаш ли достатъчно пари?

    Това, което искаш да знаеш е предмет на квантова теория на полето.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #10178
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Викам да не си преписваме чужди сценарии в случая
    При мен няма как да стане понеже водя самостоятелна форма на полов живот.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #10179
    Напоследък прекарвам много време на масаж, много ми харесва

  5. #10180
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #10181
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от AdeLina4 Виж мнението
    Напоследък прекарвам много време на масаж, много ми харесва
    не бих се подложил на такова нещо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #10182
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Две думи няма с кого да си кажа вече
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #10183
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Имаш ли достатъчно пари?

    Това, което искаш да знаеш е предмет на квантова теория на полето.
    Абе, евреин такъв, туркинчето dreamwalker преподава безплатно тези уроци.

  9. #10184
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Българските жени с глобализиран и меркантилен характер:
    * ако са плиткоумни, то се тунингован с цици и устни и поемат в направление юг-югоизток, към богатите арабски държави, за да омаят някой местен там с вагиналната си визия и да получат подаръци и парички.
    * ако имат интелект, знания и езикови познания - то направлението е към север-северозапад, към Страсбург, Брюксел и т.н. - натискат се за политическа кариера, а след това се женят за някой влиятелен местен там и стават "Габриел", "Майдел" и т.н., раждат им се полубългарчета с имена като "Жан-Едуард"….

    Сега сме в очакване Холито и Розовата пантера какви ще ги сътворят. Дали бъдещите им деца ще получат шантави имена?

  10. #10185
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Абе, евреин такъв, туркинчето dreamwalker преподава безплатно тези уроци.
    Тя толкова разбира. Затова е без пари.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #10186
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Тя толкова разбира. Затова е без пари.
    Ти не се обаждай, стой си там.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  12. #10187
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Интересно ми е дали "Скорпионка" все още следи форума? Постоянно бе на линия, после премина в инкогнито, пишеше с множество правописни грешки, в редките случаи, които го правеше.

  13. #10188
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Жабата нали бе овен. Тия дни трябва да ни черпи!

  14. #10189
    Хубаво е да събереш около 20 човека вкъщи и като си тръгнат да не е погром. До сега не ми се беше случвало даже чинии за миене нямаше.
    Днес цял ден смятам да си почивам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #10190
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Уау, най-новата клюка: галакси29 е бременна. Бащата на детето е неизвестен..

  16. #10191
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    ^ Скоро одъртявам, да.


    Он: Имаме го на около 90% и съм супер доволна. Вчера беше по-бързо, по-стегнато и малко по-сериозно. Разбира се, че имаше и изцепки и се забавлявахме супер много, но все пак беше доста по-така от предния път. Двете звена, дето очаквах да се издънат, се издъниха и ме изнервиха, но ми отмина някак бързо. По-скоро нямаше възможност/време да беснея, не толкова, че ми мина.
    После в бара беше истинското фиаско ама аз си знаех и си казах, че така ще стане още преди месеци. Бавно и полека, докато съвсем го загърбя това, въпросния човек ще го е ударило като танк. Единственото, дето остава, е да си гледа, да цъка с език и да си спомня, че аз го казах много ясно. Как пък все така става, че всеки цирк го предвиждам, бе?! Да ти се невиди ли и шестото чувство, батенце, да ти се невиди ли и чудото... И пък толкова да обичам да натъртвам на "казах ти"... Не, не мога, душевен оргазъм получавам.
    Утре има неща за вършене и трябва да се събера, за да ги оправя. Ще, разбира се, а после - бира по квартално с кучетата. И още по-после ще обикаляме Джъмбо за някакви неща. И, о, това си е някакъв наш момент за издивяване, дето се вдетиняваме напълно и... Обожавам да правя това!
    квак

  17. #10192
    Липсва ми. Седя си и пия ябълково уиски, слушам си новата любима песен и броя часовете до Вторник вечер. Всеки път си казвам, че следващия път ще ида с него и все му отказвам.
    Но днес поне видях новото кученце прииска ми се ама ще се сдържам за сега. Нямаме нужда от още едно
    Последно редактирано от HollyGolightly : 04-08-2019 на 02:42
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #10193
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Липсва ми.
    Чичакът сигурно е при законната си жена, а ?

    Този мой въпрос, така си остана без отговор:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Кажи на колко години е !
    Защо ли ?!
    Някой да ми обясни моля ви се, че започвам да си мисля разни неща.
    Последно редактирано от Грозния : 04-08-2019 на 18:22
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #10194
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Чичакът сигурно е при законната си жена, а ?

    Този мой въпрос, така си остана без отговор:
    Защо ли ?!
    Някой да ми обясни моля ви се, че започвам да си мисля разни неща.
    Не знам дали мога да отговоря на въпроса ти без да ме санкционират и затова просто ще перефразирам случаващото се в илюстрации, така че да поддържаме темата интересна.


  20. #10195
    ^това е просто гнусно, но някак не съм изненадана че с такива неща е заето съзнанието ти

    ОН:
    Коляното ми пак почна да се заключва и не мога да си намеря панталони които да могат да ми минат върху шината, за това съм на работа по шорти…защо пък да не се възползвам да си покажа новите къси панталони на маргаритки а и шината е някаква с колелца и прожинки дето не мога да спра да ги дърпам Карпалния Канал и той се обажда здраво откакто паднах по-миналата събота. Въобще пролетта цъфна и върза и аз след нея, но операцията ще я отменям докато мога, ако може и без игли и инжекции да мина, още по-добре
    Снощи си говорим по FaceTime, а той ме гледа притеснено и само ме разпитва дали съм сигурна че нямам нищо счупено и дали все пак не е добре да ида още един лекар да ме види. Не, не е
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #10196
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не знам дали мога да отговоря на въпроса ти без да ме санкционират и затова просто ще перефразирам случаващото се в илюстрации, така че да поддържаме темата интересна.

    Точно същото си помислих !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^това е просто гнусно, но някак не съм изненадана че с такива неща е заето съзнанието ти
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #10197
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    тук отново се вихрят низки страсти от малки хора

  23. #10198
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    тук отново се вихрят низки страсти от малки хора
    Да, аз също се чудя на тези момичета, които си продават тялото и душата на заможни чичковци. Толкова ли не могат да постигнат сами (или поне приблизително да постигнат) нещата в живота, които чичаците им осигуряват? Би ми било да интересно да прочета гледната им точка по въпроса. Другите глупости в този дневник са само хабене на страници, а каква интересна тема може да дискутираме, ако се съгласят да коментират по поставените от мен и грозния въпроси. Или може би ги е срам от нещо?


    Последно редактирано от TrollFactory : 04-10-2019 на 13:27

  24. #10199
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Когато си разкриеш подаръка за норматив... :ддд Е, супер хубав е, пък! Нямам търпение да го видя, макар че изобщо не смятах да си купувам това точно, щото мога да мина и без това. Но е някак мило, определено.
    Снощи ми зададоха един въпрос, дето не е много приятен.

  25. #10200
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не разбирам защо имам такова самоунищожително поведение. Имам всичко. Всич-ко. И не ми стига. Искам забраненото, проблемите, драмата. Просто ми се иска да напиша няколко реда тук, да ме цитират хора, чийто морал идва от липсата на житейска дилема, които хора вероятно няма и да прочета. Всъщност е много лесно да си нравствен и морално извисен, когато си седиш вкъщи и си далеч от “грехопадението”. Казвам го и за себе си. Обичам да дразня, измъчвам, наранявам дори. След това изпитвам вина. Това оправдава ли ме? Не. Но имам топки. Много по-директна и откровена съм от повечето хора. Да не кажа от всеки друг, който познавам. Признавам недостатъците си. Да, не съм добър човек. И никой не е. Жалко, че малко си го признават. Гнус ме е от хората. Затова си го заслужават. Заслужаваме всяка помия. Всяка грозна тленност. Толкова съм отвратена. Толкова много. Но стига философствах и гледах отвисоко. “Не ми пука” е много въздействаща мантра. Колкото повече я казвам, толкова повече започвам да й вярвам. И влизам в същата тази плява. Никой не ме заслужава. Но скоро с облекчение ще мога да казвам и че не заслужавам никого.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си