.
Отговор в тема
Страница 414 от 417 ПървиПърви ... 314364404410411412413414415416417 ПоследнаПърви
Резултати от 10 326 до 10 350 от общо 10425
    А, да, Фузи, да знаеш - дриймокът не е много по-възрастна от теб. По-дърта е само с година-две. Но психически ти отстъпва - не може да се грижи сама за себе си + че си няма професия, както ти си имаш. Това, с което ме задържа да не й посоча пътя е, че е необуздан сексуален звяр... :Д :Д

Мега фен Аватара на tori
    Мина кретенията, удържах някак си и сега съм заседнала с готина бира и бадеми да се награждавам, че не утрепах никого. Заради кретениите им много мръднах назад с работата, а колко съм назад с нервите, и аз дори не знам. Ей сега даже пак се правиха на вървежни, не разбрах, знаят ли кого лъжат, че се опитват даже.
    квак

@останалите: ако случайно сте се питали "как се влюбих в дриймуолкър", то ще ви отговоря: бе любов от пръв поглед, след изпита бутилка водка. Още щом я видях, то веднага се влюбих в трите й очи - нали знаете алкохолът удвоява виждането. Но не бе само това - брадавицата на носа, пискливият й глас, кривите й крака от рахита. Всичко в нея бе много секси, поне докато продължаваше алкохолната интоксикация на мозъка ми.. А след като всичкият този алкохол се изпари от тялото ми, то остана единствено необузданият секс, чрез който ме задържа и до днес..

Мега фен Аватара на tori
    Ах, как побеснях... Искат да си предам екипа, за да не съм "лапе". Майка му стара, тва да гледаш как някой забива нож в гърба на твой човек и да не направиш нищо, е по-стабилно предателство от самия нож в гърба. Тва са възрастни хора, поне с два пъти от мен. Еми, паднаха ми в очите, както ги харесвам и обичам, и повече няма да работя с тях. Не е проблем, че те се защитават един-друг - напротив, похвално е - но нека не защитаваме жестока и глупава идея... мен би ме хванало срам да си го помисля, камо ли да го кажа на всеослушание. Никаква човещина, никаква апатия, никакво разбиране. Бързат като мулета пред майка си в момент, в който не трябва да се бърза въобще, а трябва да си тактичен, НО до онзи ден не бързаха за работата, а за бира на сет, мачове, фризьор и квото беше там още. Нека съм лошата, че казах истината най-накрая, а всички си го мислехме.

Тези дни направих такова лошо падане с големия бяс, че още съм натъртена и ранена. Вчера даже си позволих да се полигавя, да не свърша нищо като света и да спя по никоето време. Днес се очертава същия неадекватно-непродуктивен ден.
    квак

Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    @останалите: ако случайно сте се питали "как се влюбих в дриймуолкър", то ще ви отговоря: бе любов от пръв поглед, след изпита бутилка водка. Още щом я видях, то веднага се влюбих в трите й очи - нали знаете алкохолът удвоява виждането. Но не бе само това - брадавицата на носа, пискливият й глас, кривите й крака от рахита. Всичко в нея бе много секси, поне докато продължаваше алкохолната интоксикация на мозъка ми.. А след като всичкият този алкохол се изпари от тялото ми, то остана единствено необузданият секс, чрез който ме задържа и до днес..
    Защо не се ожените? Искаш да я изтървеш ли?

Супер фен Аватара на fanton1
    Това беше добро
    Death is not the end, it is only the beginning

Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Това беше добро

Добре че денят почти свърши, не ми се връща много на работа утре, ама май така е по-добре, многот свободно време не е за мен.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות

Не мога да ги разбера жените. Като стане драма при нас е просто нещо страшно. Едната съквартирантка се депресира,защото някакво си там момче не я харесва,другата пък ми плаче за дето гаджето и заминавало в чужбина за седмица и тя не можела без него... Докато аз просто искам да си взема нещо за ядене и компютъра и да се заключа в изолатор..
    Hell? What hell? You're trying to tell me there's another hell beside the one we are living in now?

You are a little soul carrying around a corpse

Мега фен Аватара на dreamwalker
    Град
    Dreamland
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...B0%D0%B2%D1%8F
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

А, да, Фузи, да знаеш - дриймокът не е много по-възрастна от теб. По-дърта е само с година-две. Но психически ти отстъпва - не може да се грижи сама за себе си + че си няма професия, както ти си имаш. Това, с което ме задържа да не й посоча пътя е, че е необуздан сексуален звяр... :Д :Д
    Теб не съм те мяркал преди. Ново ли си, или просто с нов никнейм?

Добавих още един звяр към зоопарка… вече наистина не съм за никъде
    Тази седмица наистина минава бавно, но то винаги понеделник като е почивен, после дните се точат.
    А той ме изнервя, хем ми пили нервите, хем го обичам. Странна работа, като някакви тинейджъри.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות

Мега фен Аватара на tori
    Снощи неочаквано се получи такова яко партей, че чак се накефих, че излязох да пия бира с него. Рядкост са супер готините партита там, обикновено са малко изнервящи. Видях се с хора, дето не бяха идвали няколко седмици и ми стана приятно. Видях и един човек, заради когото още треперя. Въобще, една много готина вечер си нарисувахме.
    Натъртеното още боли супер стабилно, а и снощния смях изобщо не ми помогна, направо нямах дъх от болка и смях едновременно. <3
    квак

Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ей, кукундрел мой, този линк трябва ли да ми говори нещо?
    Последно редактирано от FuzzyDesertMeaw : 05-30-2019 на 23:00

Мега фен Аватара на tori
    Ииииии официално - бара започва да ни става тотално вкъщиииии. От там са ми всички модели за портфолиото - мъже и жени на всякаква възраст. Някои от тях са платежоспособни, женят се, правят проекти, снимат разни неща и имат нужда от човек за грима. И общо-взето е супер готино да съм наоколо им, за да попивам качества, пример, приятели и да си изкова чудесно име. Оказва се, че имаме и супер много фотографи, които и ми помагат със снимането, което пък отново ще ми помогне с грима. На всичкото отгоре някои от "нашите хора" са супер приятни за разговор и супер точни, което доста ме радва.
    Ах, как ме болят тези ребраааа... Да вземе да минава вече, викам.
    Плана за днес е барбекю по семейно му и разходка с гадовете. Евентуално и джамбурето, дето го правим всяка неделя.
    квак

^ К'ъв грим, ве?? К'ви снимки?? К'ви пет лева?? Ти нали следваше за медицинска сестра? Няма ли да завършваш вече? Аре, че в Бг останахме без мед. сестри. Са да не се окаже, че Бг те е загубило като кадър??
    Последно редактирано от FuzzyDesertMeaw : 06-02-2019 на 18:27

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Ти нали следваше за медицинска сестра? ...Са да не се окаже, че Бг те е загубило като кадър??
    За доброто на човечеството е хора като нея никога да не припарват до болни и нуждаещи се хора !

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За доброто на човечеството е хора като нея никога да не припарват до болни и нуждаещи се хора !
    По-добре тя, отколкото някаква баба на 70, пенсионирана от години, но в болницата, поради липса на по-млади.. Или пък циганка санитар, която поради липса на кадри го играе и мед. сестра.

Айде, появи се втори с това твърдение..

Първи бе айнютон. Втори - потребителят горе. Да видим кой ще бъде трети в предположенията..

Ааа, не мога..

Ето ти линкче: https://www.teenproblem.net/forum/member.php/304586

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Минаха 5 години и се чудя дали имаше някакъв смисъл във всичко което се случи. Всичко сякаш беше планувано и стана изведнъж и промених възгледа си за света,но после по същия бърз и бурен начин нещата придобиха саморазрушаваща се мощ.
    Чудя се дали сгреших или просто така е трябвало да се случи. Направих много подобни избори след това,но сякаш вече нищо не трепваше в мен. И въпреки всичко не съжалявам!
    Усещам,че мисли за мен къде с любов къде с изгубена надежда,но моето място е другаде. Всеки трябва да продължи пътя си и да изпълни съдбата си каквато и да е тя.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Мега фен Аватара на tori
    Иииииии ПАК валииииии! Бурни аплодисменти за тъпите облаци, бури и гадости! Сякаш досега малко комари ми изпиха кръвчицата, та хайде и още една камара да се появят, понеже сме в тропиците и ден вали, ден пече.
    Вчера сме пуснали тварите да тичкат, играят с една женска немска овчарка, която хапе уШото на малкия, а големия се вклинява грубо между двамата, освобождава дребния и подава своето ухо за хапане. Малко ми се насълзиха очите от умиление ама не ревнах. Глутница, ве. Дъ пак сървайвс. :дд Прибрахме ги кални до ушите, щото дъжд, а после - с кофата хладка вода на двора и квото паднало, паднало. :ддд Задната седалка в колата е покрита с кални лапички, но поне е кожа и мога да изчистя някак.
    Забозих в Чернобил - добро сериалче, интересно, напрегнато, накара ме да настръхна на няколко места и да разпитвам живо що е то радиация и има ли почва у нас... Опаааа. За жалост, само 5 епизода, но ще се преживее - ние Троновете преживяхме, че Чернобил.
    Пак ме боли всичко и съм почти сигурна, че е от вчерашното дърполявене и блъскане на гадовете в мен. Още съм яко натъртена, писнА ми. Няколко дни (твърде много) го ударих на "болна съм, Омирам" и требе да се хванем да свършим работа най-сетне. Дооооста непродуктивно. Освен в събота в бара - там говорихме за един проект с едни мацки и за някакви други неща. И твай, нататък е твърде много мързел. Твърде много.
    чакам деня, в който ще ме домързи да се паля за глупости и ще развия метафоричен мазол. Снощи се изнервих супер кретенски за супер кретении. ПиснА ми, ебати. Едно и също от години наред.
    квак

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    тори вече сама си говори в тоя форум !

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Голям фен Аватара на TrollFactory

Question

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    тори вече сама си говори в тоя форум !
    Като го каза вече си мислех, че в чаршава от думи по-горе става въпрос отново за кучета, скролнах малко нагоре и аз не знам от какво любопитство и за моя неизненада на случайния ред, на който ми попаднаха очите видях, че пише за кучета. Сигурно в останалата част от този текст написаното няма да е по-далеч от предположението ми, че на Туриела се е случило нещо вълнуващо по средата като това, че е яла нещо интересно и после бързо се е наложило да се прибере вкъщи. Дали имам пророчески способности? Ако някой има време за губене, нека прочете написано от нея и да ми каже дали съм познал или не.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-05-2019 на 14:17

Имам въпрос към айнютон: как бият камбаните на църквата "Света Неделя" (при метростанция "Сердика") - 1) бим-бам бим-бам бим-бам-бум или пък 2) бим-бам-бум бим-бам-бум бим-бам бим-бам бим-бам-бум?

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си