.
Отговор в тема
Страница 447 от 447 ПървиПърви ... 347397437443444445446447
Резултати от 11 151 до 11 156 от общо 11156
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Хм

Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Всъщност още преди независимостта щата се е наричал Джеорджия, на King George II
    Възможно е.
    Welcome to the Jungle...

Алкохолът не е решение, деца.
    Наздраве!

От 7 часа стоим и гледаме сериал, който харесвах като млада, щото по някаква причина все още ме обича и ми угажда, пък и е болен, та няма много други неща за правене.
    Почувствах се носталгично и се сетих за форума. Сега ми стана тъжно като гледам колко е умряло

Ама какво да се прави, Valar Morghulis дето се викаше в оня тъп сериал
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות

Повече от фен Аватара на Bomber
    Чувствам се добре,доволен съм от себе си.Днес,свърших доста важни неща, сам в апартамента,а чувам как чиниите в кухнята тракат.
    Being surrounded by people doesn't mean you aren't lonely.

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Всичко в последните 10 години води до тук,да видя нея. Сякаш виждам някой който познавам от хиляди години,тя е в сърцето ми и плени душата ми. Въпреки всичко тази жена остана до мен и аз няма вече да бягам,а дори бих влязъл във война заради нея.
    Ако ще се боря за някой това ще е тя!
    Ще бъде трудно да преодолея всички граници,но съм достатъчно луд и силен да го направя и ще помета всичко по пътя си ако трябва.
    Не знам как е възможно да допусна някой толкова близо до себе си,но тя е първия човек който се докосва така до мен.
    Не съм я виждал само ден и ми липсва,а когато се срещнахме за последно беше неописуемо,още виждам погледа,още чувам глава си,още усещам докосването и.
    Като полудял съм,но...
    Сякаш 30г съм живял само за да я срещна.
    Бог е с мен и ще спечеля и тази битка!
    Последно редактирано от haritov : 11-27-2020 на 22:37
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си