.
Отговор в тема
Страница 416 от 416 ПървиПърви ... 316366406412413414415416
Резултати от 10 376 до 10 394 от общо 10394
    Мега фен Аватара на tori
    https://youtu.be/0uLI6BnVh6w
    В бара оная вечер някой пя тая песен и тя ми се заби жестоко в главата. Ексес едн ооооохс - дей уант ми. Нананананананааааааа. Неква яко лятна шитня е. И тая песничка ден ай соу хър фейс анд нау айм белийвъъъърррр. <3 Тва от Шрек. Супер много ми се пие съмърсби на мястото, дето се събирахме с моите едно време. В някой предишен живот. Когато нямахме пари за цигари, алкохол и нищо изобщо, та си късахме задниците от събиране за простотии, дето днес имаме. И когато ревяхме, че някой ше си ходи в на майка си кътника за цяла година. Когато вярвахме, че морето ни е до колене. Ей такова - да играем пак на шише, да ядем бъркани яйца и да се пазим един-друг. Да скачаме от гаражи, щото сме пичове. И някакви хора да ни се карат, че вдигаме шум. Такова ми е. Даже мисчя довечера да го забутам там след разхождането на тварите - ще се получи супер по-фън, отколкото да сме в заведение, да кажем. Или на домашно.
    Имам супер много неща да свърша, а е жегаааааа. Нимоа. И не съм яла абсолютно, де - може би ще е хубаво да хапна, за да не припадна по улиците.
    И нямам търпение за тия хубави новини от предната седмица - и двете. Едното трябва да стане сряда/четвъртък/петък. Другото след 17-8 дни. Мноу яко. <3
    квак

Имам предложение за втора, допълнителна работа и не мога да взема решение дали да се нагърбя и с това, или не. Принципно не ми е нужна, никак даже, като време също не виждам как ще я вмъкна в графика си... ама е толкова добра възможност и е нещо, което наистина искам да правя. И сега седя и мисля и си гледам календара и усещам как се превръщам в мъжа си, и ще работя и аз посред нощите пред екрана, ама нищо, поне няма да съм сама. Ще почаквам да си дойде Сряда и ще го обсъдя и с него да видя какво мисли, въпреки че вече усещам какво ще ми каже.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות

Мега фен Аватара на tori
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Имам предложение за втора, допълнителна работа и не мога да взема решение дали да се нагърбя и с това, или не. Принципно не ми е нужна, никак даже, като време също не виждам как ще я вмъкна в графика си... ама е толкова добра възможност и е нещо, което наистина искам да правя. И сега седя и мисля и си гледам календара и усещам как се превръщам в мъжа си, и ще работя и аз посред нощите пред екрана, ама нищо, поне няма да съм сама. Ще почаквам да си дойде Сряда и ще го обсъдя и с него да видя какво мисли, въпреки че вече усещам какво ще ми каже.
    Точно снощи и ние обсъждахме нещо, дето ми дойде на акъла, та явно сме на едно дередже. Мислихме и се реши, че ще пробваме, щото ще ми трябва доста обучение от него, та е съгласен. Не ми беше хрумвало, че от тези идиотии, дето мисля, може да изкарвам и пари. Цялата идея беше основно да се уча да снимам. Без да познавам твоя човек, смятам, че ще е съпортив поне колкото моя.
    квак

Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Точно снощи и ние обсъждахме нещо, дето ми дойде на акъла, та явно сме на едно дередже. Мислихме и се реши, че ще пробваме, щото ще ми трябва доста обучение от него, та е съгласен. Не ми беше хрумвало, че от тези идиотии, дето мисля, може да изкарвам и пари. Цялата идея беше основно да се уча да снимам. Без да познавам твоя човек, смятам, че ще е съпортив поне колкото моя.
    Ехаа от кога tori отговаря на други постове в тази тема, вместо да пише обичайният си дневен статус?

Искам да кажа нещо интересно за живота си... но нямам нищо...
    Hell? What hell? You're trying to tell me there's another hell beside the one we are living in now?

You are a little soul carrying around a corpse

За пореден път се чувствам непълноценна и унила. И се питам, защо отново попадам в този цикъл на емоционалност и не мога да изляза веднъж за винаги от него, или ако не може да се избегне, то не така силно да ми влияе. Отново стигам до извода, че когато прекъсна да правя, това което най-дълбоко от душата ми идва като желание или, не знам, явно е път, които вътрешно желая да измина, ме прави тъжна, не веднага, но след ден два започвам да усещам, а тревогата и онези мисли идват се по често и по често след всеки изминал ден.
    Тогава, защо не мога просто да започна, да правя това, което дълбоко искам, наистина в продължителен период. Да променя навиците си и начина на живот, защото, знам... Знам, че старите навици, усвоени от копиране или неполезни или други, микро навици, реакции, са тези които ме дърпат назад и ме въвличат в стария режим.
    Като че ли съм наистина на кръстопът, обаче не е обикновен кръстопът, а е определящ пътя в живота ми, там където съм си казала, че наистина ще инвестирам енергия и знам, че ще си заслужава. Краката ми са на двата бряга, онзи стария, и онзи новия, малко мистериозен, но не бих казала неясен, замъглен.
    И стоя на ръба на своята промяна, дълбока промяна, вече отдоста време и се чудя на акъла си, защо стоя на стендбай. Защо след като 80% са планирани, ясни и изпитани(проба-грешка), все пак не хващам юздите на живота и така да взема живота си в изцяло свои ръце.
    А интересното е, че събитията и разговорите, ми показват, какво би било, ако... И малко или много самите ситуации ме дърпат и ме движат към този по различен живот. Като че ли, колата ми е блокирала и добър самарянин решава да ме дръпне към дестинацията, която ми е в главата, макар че вижда дръпната ръчна спирачка от мен, въпреки това продължава да дава газа и да ме дърпа напред.
    Чакането на някого, за да задвиже нещо, колебанията преди действията убиват парченце по парченце душата, и когато това не спре, и продължава с години, наблюдавам как усмивката от лицето изчезва. Човек се угорчава и става възмутен от живота, но и от хората, обречен да бъде тъжен цял живот. Такива хора, имат навика да обвиняват външния свят около тях. Явно всеки в себе си, малко или много, съзнава какво иска да прави и какво би го направил щастлив от живота и от себе си.
    Явно всеки, които не следва този вътрешен път, остава ядосан, тъжен, възмутен от живота, не намиращ никъде своето цяло щастие, дори залъгвайки се, че ще го намери в своята половинка.

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ехаа от кога tori отговаря на други постове в тази тема, вместо да пише обичайният си дневен статус?
    Тя разговаря само с другата си себеподобна кифла, иначе няма кой да ѝ обърне внимание !

Другата причина е че тори тайно иска да е на мястото на "г-ца Американката", но това няма как да се случи !

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Ами случая не е толкова лесен, става дума за доста сериозна работа, за организация за която искам от доста време да работя - Wounded Warriors Project. Един мой приятел работи за тях и ми предложи за Internal Auditor което си е доста изискващо и тъй като е non-profit организация, всичко трябва да е напълно изрядно за да не им бъдат отказани субсидии. Та не знам моя до колко ще е съпортив, човека си е реалист, не някой летящ в облаците
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    !עזה מוות

Цитирай Първоначално написано от neshtotamm Виж мнението
    За пореден път се чувствам непълноценна и унила. И се питам, защо отново попадам в този цикъл на емоционалност и не мога да изляза веднъж за винаги от него, или ако не може да се избегне, то не така силно да ми влияе. Отново стигам до извода, че когато прекъсна да правя, това което най-дълбоко от душата ми идва като желание или, не знам, явно е път, които вътрешно желая да измина, ме прави тъжна, не веднага, но след ден два започвам да усещам, а тревогата и онези мисли идват се по често и по често след всеки изминал ден.
    Тогава, защо не мога просто да започна, да правя това, което дълбоко искам, наистина в продължителен период. Да променя навиците си и начина на живот, защото, знам... Знам, че старите навици, усвоени от копиране или неполезни или други, микро навици, реакции, са тези които ме дърпат назад и ме въвличат в стария режим.
    Като че ли съм наистина на кръстопът, обаче не е обикновен кръстопът, а е определящ пътя в живота ми, там където съм си казала, че наистина ще инвестирам енергия и знам, че ще си заслужава. Краката ми са на двата бряга, онзи стария, и онзи новия, малко мистериозен, но не бих казала неясен, замъглен.
    И стоя на ръба на своята промяна, дълбока промяна, вече отдоста време и се чудя на акъла си, защо стоя на стендбай. Защо след като 80% са планирани, ясни и изпитани(проба-грешка), все пак не хващам юздите на живота и така да взема живота си в изцяло свои ръце.
    А интересното е, че събитията и разговорите, ми показват, какво би било, ако... И малко или много самите ситуации ме дърпат и ме движат към този по различен живот. Като че ли, колата ми е блокирала и добър самарянин решава да ме дръпне към дестинацията, която ми е в главата, макар че вижда дръпната ръчна спирачка от мен, въпреки това продължава да дава газа и да ме дърпа напред.
    Чакането на някого, за да задвиже нещо, колебанията преди действията убиват парченце по парченце душата, и когато това не спре, и продължава с години, наблюдавам как усмивката от лицето изчезва. Човек се угорчава и става възмутен от живота, но и от хората, обречен да бъде тъжен цял живот. Такива хора, имат навика да обвиняват външния свят около тях. Явно всеки в себе си, малко или много, съзнава какво иска да прави и какво би го направил щастлив от живота и от себе си.
    Явно всеки, които не следва този вътрешен път, остава ядосан, тъжен, възмутен от живота, не намиращ никъде своето цяло щастие, дори залъгвайки се, че ще го намери в своята половинка.

Зависи от целите, средствата и вероятностите.
    Трябва да излезеш от комфортната си зона.. ако си в някаква такава (всеки е в такава.. откровено казано)
    и по-добре от рано..
    "Gnothu seauton"

За пореден път се чувствам непълноценна и унила. И се питам, защо отново попадам в този цикъл на емоционалност и не мога да изляза веднъж за винаги от него, или ако не може да се избегне, то не така силно да ми влияе.
    Защото ти сигурно си поредната кифла, която си пише великите си необяснени чувства в тази тема, ето защо!

Тогава, защо не мога просто да започна, да правя това, което дълбоко искам, наистина в продължителен период....
    ...И стоя на ръба на своята промяна, дълбока промяна, вече отдоста време и се чудя на акъла си, защо стоя на стендбай. Защо след като 80% са планирани, ясни и изпитани(проба-грешка), все пак не хващам юздите на живота и така да взема живота си в изцяло свои ръце. ..
    Защото или не ги искаш, или нямаш достатъчно воля да се назориш и да го превърнеш в навик..

Чакането на някого, за да задвиже нещо, колебанията преди действията убиват парченце по парченце душата, и когато това не спре, и продължава с години, наблюдавам как усмивката от лицето изчезва
    Чакането на някого за да свърши твоята работа е най-голямата простотия! Замести колебанията ти с мисли преди даденото действие и ще видиш как парченце по парченце ще се съживиш душата си на ново..

Човек се угорчава и става възмутен от живота, но и от хората, обречен да бъде тъжен цял живот. Такива хора, имат навика да обвиняват външния свят около тях. Явно всеки в себе си, малко или много, съзнава какво иска да прави и какво би го направил щастлив от живота и от себе си.
    Човек рано или късно рзбира що за боклуци сме ние хората и се угорчава. Възмутен си от живота когато не се случват нещата както ти се ще да бъдат и реалността те удря, изкарвайки те от твоята детска приказка и това те кара да мрънкаш. Уловката е там, че трябва да приемеш да нещата такива каквито са и да си щастлив въпреки всичко, защото щастието се намира само в теб и трябва да намериш пътя в себе си до него . Човек не е длъжен да си има половинка. Хората не могат без себеподобни и си мислят, че задължително им трябва гадже но реално не е така. Истински талант е можеш да бъдеш сам със себе си без значение от времето. Не трябва да вярваш че човека до теб е твоят ключ към щастие, защото в повечето случаи е точно обратното!
    Hell? What hell? You're trying to tell me there's another hell beside the one we are living in now?

Мега фен Аватара на tori

Искам да кажа нещо интересно за живота си... но нямам нищо...
    Ми, Тори отговаря на други постове, когато става въпрос за някакви адекватни хора, дето можеш да се заприказваш нещо или да се изгъбаркаш с някого. Виж, обаче, нямам намерения да се обяснявам на който и да е. Още повече, когато става въпрос за нападки на дребно.
    квак

Светнете ме как върви тук? Колко са активните потребители в този сайт че.. не съм влизал от година..
    "Gnothu seauton"

Цитирай Първоначално написано от Mithridates Виж мнението
    Светнете ме как върви тук? Колко са активните потребители в този сайт че.. не съм влизал от година..
    Няма активни потребители! Който което когато публикува това е..

Ясно...... Поздрави за цитата на Епиктет!
    "Gnothu seauton"

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Ми, Тори отговаря на други постове, когато става въпрос за някакви адекватни хора, ...
    Колко са хората във форума, с които тори още общува ? Аз се сещам само за г-ца Американката, но май и тя не ти цепи много басма !
    ...изгъбаркаш с някого. ... нападки на дребно.
    Значи ти може да се гъбаркаш, а другите с теб - не ?! Никой няма да те тъппи такава, освен кучетата, на които не им пука.

Ето това е една от многото причини, социалните ти контакти да се въртят все повече и само около кучетата и за които пишеш постоянно тук, за да се опитваш да ни убедиш колко интересен живот имаш, докато реално не е така! Хората с интересен живот, не пишат за него по форумите, а си го живеят и си гледат кефа !
    Аз все още пиша, но вече почти никой друг не го прави, защото им трият постовете и оставят само тори и холи да си пишат сами на себе си, като според ръководството на сайта това развива форума !

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Голям фен Аватара на Necrologist
    тука е станало развъдник за кучета

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз все още пиша, но вече почти никой друг не го прави, защото им трият постовете и оставят само тори и холи да си пишат сами на себе си, като според ръководството на сайта това развива форума !
    Ако Грозния престане да публикува във форума, Teenproblem.net е 100% стар,застоял и мъртво обречен форум. Добре че е той да публикува нещо,без значение какво..
    ...

...
    Брех, Филип си има фенка. Браво Филипе, усмихна ти се късмета и на теб

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    !עזה מוות

Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Брех, Филип си има фенка. Браво Филипе, усмихна ти се късмета и на теб
    Не съм фенка на никого. Не харесвам но и не мразя никого в този форум. Аз казвам каквото мисля. Кой какво е публикувал ми е често казано безразлично.

Обичам да ям дини! Ама не ми се мъкнат, че най-вкусните и сочни са грамадни и тежки. А после остават и много кори за хвърляне, които бързо запълват малкото кошче за компостен битов отпадък.. Кефът си има цена..

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си