.
Отговор в тема
Страница 413 от 413 ПървиПърви ... 313363403409410411412413
Резултати от 10 301 до 10 309 от общо 10309
    Мега фен Аватара на tori
    Разходих, нахраних и нагушках голеният дзвер сама. Оказа се, че за всичкото това време с него имах по-малко проблеми, отколкото за едно ходене до магазина до ъгъла с малкия. Големия го е страх от гръмотевици, а се казва Зевс - най-сладката ирония евър. Днес даже се гушна в мен, когато загърмя. Много е шлядко огромен дзвер като него да се страхува от такива дреболии. <3 Палето ми то. <3
    Такааааааа... По баловете ще падне работааааа....
    Вчера изпълних мокрите мечти на една камара мацки да мажа един готян със вазелин за снимки. Меееххххх... Не е като да беше неприятно или грозно, но мееехххх.
    квак

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Разходих, нахраних и нагушках голеният дзвер сама. Оказа се, че за всичкото това време с него имах по-малко проблеми, отколкото за едно ходене до магазина до ъгъла с малкия. Големия го е страх от гръмотевици, а се казва Зевс - най-сладката ирония евър. Днес даже се гушна в мен, когато загърмя. Много е шлядко огромен дзвер като него да се страхува от такива дреболии. <3 Палето ми то. <3
    Кучетата са заместител на огромните емоционални липси в живота ти, мила ! Липси, които никой човек не може и не иска да запълни. За това намираш утеха в компанията на кучетата!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Мега фен Аватара на tori
    Снощи сътворихме ебати якото джамбуре в студиото. <3 Накефих се жестоко на извадените китари, пеенето, бирата, обсъждането на троновете, простеенето... Тук-таме се дадоха добри идеи за наболели проблеми. Нагушках се с големия дзвер. Разбира се, приключихме сутринта, но то си беше по-ясно от бял ден.
    Започнахме най-сетне един от проектите, което ще рече, че скоро и с другия, основно мой, ще се започне. За жалост, жестоко кофти ситуация се е получила преди две седмици с единия от екипа, та доста от нещата ще бъдат забавени. Много ми е криво за пича и тва, дето го очаква насетне.
    Братчедката има бал тези дни, трябва да я гримирам, имам идеи ама е скууууучно пак. Много ми се щеше да е по-толямо предизвикателство това, щото няколко еднакви гримчета избарах, дето почнаха да ми доскучават. Искам да си съдера тъза от мислене, не да повтарям една и съща идиотия до откат.
    Ся май ше е хубаво да поспА...
    Оу, и троновете бяха яки, на оук на всички хейтъри по фбто. На мен ми харесаха. Пък!
    квак

Покъртителна логика просто, ако е евреин тогава защо си няма кипа а сега тепърва си купува?

Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не е сигурно. Тя е протестантка, а мнозинството от протестантите са проеврейски настроени.

Интересно как с такава сигурност твърдиш неща, които никога не съм споменавала в този форум

Тази седмица мина толкова бързо, а същевременно имах тоооолкова много неща за правене на работа, чувствам се скапана, но поне утре и двамата си взехме почивка и ще ходим на hiking както и ще берем ягоди Живота е прекрасен понякога, за ралика от него, понеже ТОЙ винаги е прекрасен <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות

Мега фен Аватара на tori
    Оле, оле, оле! Снощи в бара се запознах с един, дето има същата фамилия като мен, а аз съм със странна фамилия... Може да сме братовчеди даже... Баща му и дядо ми са със еднакви имена дори, ного яко. <3 Същите проблеми има със фамилията - никой не може да я напише правилно без спелуване. Не съм очаквала, че има такива, освен нас. Много яко. <3
    Имаше и ергенско парти, на което имаше стриптизьорка. Е, аз я познавам от някъде... Пък булката евентуааааалллллно ще я гримирам за сватбата. И някакви хора ще ви предлагат, други се женят, трети пък се размножават...
    Тези дни имам МНОГО работа и още повече партита, на които съм обещала да ида, чак не знам кога ще се спи. Пък за следващия уийкенд съвсем ще ми се ебе мамата, щото имам да правя 5 (!!!) гримчета за ден. Познай кой ще цъфти и върже от работа... Нищо, тая седмица и на него му е тежко, та ако не е бара, нямаше да се видим въобще. Всеки е забит в нетовите проекти и работа, което е както хубаво, щото ще паднат добри пари в края на месеца, така и кофти, щото трудно се нацелваме да се видим, а когато това стане по странно стечение на обстоятелствата, сме уморени на парцал. Не помня кога последно пихме кафе, без покрай нас да има хора, кучета и работа за цял китайски народ. Харесва ми да съм заета, обаче, щото не мисля и оравя простотии... И работата с портфолиото му върви добре - модели имам уговорени, само чакам да почнем да снимаме мацките и пичовете, за да направим всичко. Сърбят ме пръстите, наистина.
    квак

Олеле, аз ли убих форума? FuzzyDesertMeaw - the forum-slayer..

Ходи ми се на кино.. Искам да гледам Джон Уик 3.. Някое моме (обвързано или не) в София за компания? :Д

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Форумът го уби ръководството и поощряването на егоцентрични кифли, които занимават останалите с битовизмите си и мислят че това е интересно .

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Току що осъзнах, че безвъзвратно изгубих 8 години от живота си, толкова разочарована не помня някога да съм се чувствала. HBO се подиграха с всички ни и тотално обезобразиха и претупаха история, която градиха 7 сезона!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си