вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 395 от 397 ПървиПърви ... 295345385391392393394395396397 ПоследнаПърви
Резултати от 9 851 до 9 875 от общо 9901
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо да е мъчителна?!
    За "готините" пичове като теб, би трябвало всеки ден да е к0пон !
    Оплакват се само провалените в живота хора!
    Ти не си от тях, нали ?
    Ми аз не те знам ти къде живееш ама аз като ида до магазина някой се оплаква, в асансьора същото, в парка същото, на кръчма същото, навсякъде всеки се оплаква. Да не би да си от някое мангалско село ве грозен и да не знаеш какво се случва по света и у нас?

Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Ако напиша как се чуствам ще е толкова грозно, че няма да ми даде да си постна коментара..

3ти пореден ден вече не мога да се съживя като хората. Постоянно ми се спи, постоянно съм на ръба на силите си, а дори не съм пила, щото нали някой трябва да е отговорен DD
    Ходи ми се на фитнес ама като знам какво ще е сега първите дни след НГ и ми се отщява.
    А той май почва да ми липсва, въпреки че друго си мислех. Както и да е, още 2 дни и ще си е тук при мен
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ми аз не те знам ти къде живееш ама аз като ида до магазина някой се оплаква, в асансьора същото, в парка същото, на кръчма същото, навсякъде всеки се оплаква. Да не би да си от някое мангалско село ве грозен и да не знаеш какво се случва по света и у нас?
    Запял си друга песен - защо така ?
    Блъска ли те яко живота или просто си спрял да се правиш на готин, какъвто не си ?

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    3ти пореден ден вече не мога да се съживя като хората. Постоянно ми се спи, постоянно съм на ръба на силите си, а дори не съм пила, щото нали някой трябва да е отговорен DD
    Ходи ми се на фитнес ама като знам какво ще е сега първите дни след НГ и ми се отщява.
    А той май почва да ми липсва, въпреки че друго си мислех. Както и да е, още 2 дни и ще си е тук при мен
    Мале и аз от както е почнала годината си казвам, че ще ида на фитнес а спа по 17 часа на ден.
    Трудно ми е станало въстановяването..

Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    Мале и аз от както е почнала годината си казвам, че ще ида на фитнес а спа по 17 часа на ден.
    Трудно ми е станало въстановяването..
    17 часа сън???? Аз 7 ако спя го смятам за разхищение
    Иначе вчера ходих, не беше толкова пълно колкото мислех
    Днес се чудя фитнес или социализация след работа, ама защо пък не и двете, няма за къде да бързам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на tori
    Естествено, че ще реша да ида там и тоя ш се е навил също... Поне хубаво, че разбрах овреме и не се пуснах. Почва да ми писва вече от простотии. Предния път се държа добре ама що трябва да насилваме нещата пак?!
    Купих си мноу готян парцал, много е гушкав и мекичък. <3
    квак

Град
    София
    Трънчо, пак ли си се сдухал, че спря да пишеш?

Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.

Двете най-хубаво

Днес пак се успах и много ме е яд, тези дни ме мъчат някакви кошмари и се събуждам депресиран, но от утре си почвам пак сериозно да ми се оправи малко настроението

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Ако я рендосам ще ме следва като кученце,а то не че и сега не така ама като беше обвързана поне щеше да ме остави по-бързо.
    Пък кво толкова няма да се женя за нея все пак
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Мега фен Аватара на tori
    Ех, има игра, но толкова по-тъпо, че няма как да стане в случая, щото аз не съм от тия, дето вършеят по два пъти на едно място. Влязох там ръка за ръка с друг, въпросния още го обичам и още го искам наоколо, въпреки краха в отношенията. Той си е моя човек, още и още. Тъпо и упорито. "жена, която ти остава вярна без да имате връзка, е жена, с която трябва да бъдеш."
    Колкото и да харесвам момчето като приятел и колкото и потенциал да има за адекватна връзка, просто няма как да си преплюя принципите. Все съм грешала, като го правя, така че повече няма. Тоя модел просто няма да го бъде, не мога двеста пъти един соед друг да си блъскам главата в стената и да се надявам на нещо различно.
    квак

Искам да пея, да пея, от дълбините на душата ми. Да пея, за ценните неща от/в живота. За любовта, за Благочестието, за Истината, за непрестанната борба...
    Рано ли е още? Не знам.
    Ала устните ми скоро, усещам го, ще запеят със силен глас, с този сърдечен глас, които трогва и събужда у всеки, всяко най-свято, щом се чуе неговия тон.

Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Ако я рендосам ще ме следва като кученце,а то не че и сега не така ама като беше обвързана поне щеше да ме остави по-бързо.
    Пък кво толкова няма да се женя за нея все пак
    Може ли така да се отнасяш с овцете ?!
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Искам да пея, да пея, от дълбините на душата ми. Да пея, за ценните неща от/в живота. За любовта, за Благочестието, за Истината, за непрестанната борба...
    Рано ли е още? Не знам.
    Ала устните ми скоро, усещам го, ще запеят със силен глас, с този сърдечен глас, които трогва и събужда у всеки, всяко най-свято, щом се чуе неговия тон.
    Не знам на какви хапчета си пич... !

Толкова е мил, спокоен, разбран, толерантен…и изведнъж да го видя в такава светлина. Не знам аз ли лошо му влияя с българският си нервачески характер или просто и той не винаги може да се сдържа. Но ми хареса, не може всяко нещо дето му го сервира обстановката да го приема с усмивка и кимане на главата. Понякога трябва да може да забие рязко спирачки и да иде да си поговори с неукия шофьор отзад

Мега фен Аватара на tori
    Хахаха, много хора имам вече там да ми казват кво-що се случва. Много е приятно да ти казват такива дребни работи. Даже снимки ми се споделят. Не знам защо, но вярно си е забавно.
    Бил е НА КОСЪМ да го разконспирират с кого си пие кафето, хахах. Толкова НА КОСЪМ, че най-вероятно ако срещу него седеше достатъчно умен човек, е щял да се сети какво се случва. А то поне да имаше какво да се каже - ок, пък то няма. Което е странно, щото очаквах доста по-малко време да мине, докато се активизира... Не че се оплаквам, така или иначе, няма да го върже, но защо пък да не се позабавлявам малко със заграждането?! И без друго ми се създават проблеми нещо...
    Днес щеше да стане година, но ей на - идиот, бате. Кръгъл. :дд Очаквах да ми е по-кофти, но май не е. Ще си сипя домашна "сангрия", за да удавя липсващата си тъга. Или за да отпразнувам студа, все тая. Квото е там, бОли ме. Тая вечер така или иначе, нямам планове, освен книга и вино. Вероятно утре, ако на кварталните им се мърда.
    Скучно ми е. Създават ми се проблеми, а не мога и не трябва.
    квак

Супер фен
    Липсват ми котките ми.

Мега фен Аватара на LoadRunner
    Новината на годината
    ivaaaaa била бременна

Мега фен Аватара на an7raks
    Новината на годината
    ivaaaaa била бременна
    Да, бе?!
    Ако е вярно, да й е живо и здраво!

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Доживях някой да се радва в тоя форум за дето чака дете и другите да го поздравяват
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Честито на Ива, дано да е готова за това.

Вече й е време да се премести в бгмама.
    В науката намерих своите граници, докато в Църквата живея своята свобода.

divergent, dreamwalker, Indistinct, inewton Вероятно сте си комбинка, че като се появи един от вас, другия изкача. :Д
    Добре дошли отново, как я карате?

Навити ли сте да по съживим форума с по разчупени теми, теми за живота? Например като тази на inewton - Неверие.
    Поне докато сте тука и отново изчезне те в света.

Град
    София
    Новината на годината
    ivaaaaa била бременна
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Да, бе?!
    Ако е вярно, да й е живо и здраво!
    Да е жив и здрав чичакът дето ще храни нея и дИтето !
    divergent, dreamwalker, Indistinct, inewton Вероятно сте си комбинка, че като се появи един от вас, другия изкача. :Д
    Добре дошли отново, как я карате?

Навити ли сте да по съживим форума с по разчупени теми, теми за живота? Например като тази на inewton - Неверие.
    Поне докато сте тука и отново изчезне те в света.

На Дивергюн Кифлие-Китарлъ явно не ѝ е провървяло с чичаците, така както на Ивата .

Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Навити ли сте да по съживим форума
    Няма да се съживи.
    В науката намерих своите граници, докато в Църквата живея своята свобода.

Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Няма да се съживи.
    като си тук, вземи поне го опей по християнски обичай

Явно, грешно съм се изразил. Не знам дали това ще спомогне да се съживи. Не съм се надявал за това.
    Понеже с вас, и още едни потребители - Nqmamnervi, 9999 и Юнгинген(който изчезна). Може да се дискутира, без някой да си налага мнението над другия и всеки чете какво има да напише другия.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си