вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 384 от 384 ПървиПърви ... 284334374380381382383384
Резултати от 9 576 до 9 591 от общо 9591
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Човекът поне има скрупули. Първо се освободи, ахаха. Аз, ако можех. Дава едно плюсче. Жалко, че никога не съм била на тази вълна. Пък, ако той разбере, ще хвърчат глави. Откъде да знам, че няма да има измъкване? : ) не искам и да притеснявам другите с това.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Мисля да напиша пиеса, "Монолозите на трите вагини" .

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Мисля да напиша пиеса, "Монолозите на трите вагини" .
    България за българите, а не за мръсотия!

Мега фен Аватара на tori
    Хехехе, колко е готино да си ланкаш идиотии с един от най-близките си приятели... :3
    Продължава да ми е тъпо, но да - генерално не смятам, че съм виновна за нещо. Може би да за тва, че съм крайна - пак. Ама... изобщо не мисля, че това е кой знае каква грешка, ако се замислям повечко.
    Хубаво е, че днес свършихме сумати работа двете, но едновременно с това и успяхме да си починем малко. Имах нужда от тоя сън като от въздух. Тези дни, макар и приятни, бяха натоварени. Утре се очертава да си играя с рунтавото бебИ и направо нямам търпение за това. Много искам едно като него да си имам вкъщи, много е готино. И да, де - само аз мога да се размазвам на кучета, пък деца да гледам като тресната с мокър парцал. Имам странното чувство, че ако не се оженим двамата до 40, ще съм лудата с 20 кучета, не лудата с 20 котки. Звучи ми добре, всъщност. <3 Даже, ако требе да сме честни, бих живяла и с повече кучета...
    квак

^котките са много гадни, надменни, нагли същества. Имам две, и двете са ужасни. То и кучето ми е проклето ама поне не е нагло за сметка на това на мъжа ми кучето е прекрасно като него, такива може и 10 да имаме и пак няма да са в тежест

Толкова ми се спи, с нетърпение очаквам да дойде време да се прибера и да го гушна. Няма по-хубаво от чувството като ме прегърне и му чуя сърцето как тупти. Всеки път се сещам за първият път като му отвърнах и му казах че и аз го обичам и той ми каза, че знаел понеже чувал как heartbeat-a ни се синхронизирал <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на tori
    https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...4c&oe=5C5F025C
    Ей тва е от тия, дето ги ползват за търсене на трюфели по горите. Всъщност, адекватната порода за това, доколкото знам. Подарили са го на братчеда наскоро и от първия път, в който го видях, се влюбих дълбоко. Тихички са като порода, умни, сладки, не стават големи... Изобщо, перфектни са. :3333333 Уж ми е обещал да ми даде кученце, когато го размножават тоя, но като знам колко им е на зле с гадовете (всичките им животни, освен първото им куче, се губят/бягат или умират, мисля че имаше едно дето го откраднаха даже), ако оцелее изобщо за размножаване, ще е чудо. :дд
    На мен това ми е и най-голямата болка - харесвам породи на вид/характер, но не обичам да имам порода, щото ми е гузно за препълнените приюти и бих предпочела да си взема от там. Омагьосан кръг.
    квак

...
    Последно редактирано от HollyGolightly : Вчера на 16:26
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на divergent
    Установих, че най-доброто решение е на налудничавите предположения да отговарям с още по-параноични изказвания. С две думи му показах през какво преминавам всеки ден. Осъзнах също, че не хубаво да изпъкваш със знания на работното място. От гледната точка на ръководството е хубаво де, даже много, но от гледната точка на колегите не е ок детският гъз да разбира повече от тях.
    Днес изобщо не отидох да видя Асен, но ще е тук цяла седмица и със сигурност ще го хвана да ми разпише колажа с всичките ми фен снимки с него. Обаче изръсих голяма простотия пред Ивайло Захариев. Дойде да ме пита дали може да си направи кафе от служебната машина, колежката се обади от другата стая, че кафето е малко и не знае дали ще стигне, а аз го насърчих с "Ти пробвай, пък ако ти пусне, пусне." :/
    Излезе ми програмата за университета и сега не знам дали съм в тиха депресия заради нея, или заради пълнолунието и вятъра.
    I don't wanna die,
    I sometimes wish I'd never been born at all!

I believe it is perfectly socially acceptable to lay down and die on my work desk!
    А ако той продължава да ме тормози по този начин, ще си го отнесе и няма да му хареса

Град
    София
    ...
    Я - те станаха четири !

Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.

Мега фен Аватара на haritov
    Град
    системата дегоба
    Как ме пуснаха отпуска и аз не знам

стигнах до извода че не трябва да почивам
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Град
    София
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Как ме пуснаха отпуска и аз не знам...
    От Карлуково ли те пуснаха?
    На хапчета ли си, или си слушкал ?
    Значи за това не писа сума ти време - явно в лудницата нямате интернет или си бил затворен в изолатора !
    Че за кво ти е да почиваш - "луд умора няма"!

Как ме пуснаха отпуска и аз не знам

Моя шеф ми го каза същото след като се върнах със шина на крака след последната почивка. Каза че всички проблеми идват от това и повече няма да ме пуска. Уви, ще се наложи след седмица пак

Не си чувствам краката, общо 5 мили днес пеша, спи ми се ама имам и планове. С майка ми стигнах до компромис. Прибрах се да ям и сега като се върне от работа ще ходя и с него да се виждаме, ще му занеса сърми ама имам чувството че това ще е първото нещо, което му дам и той да откаже да яде
    Последно редактирано от HollyGolightly : Днес на 01:26

Снощи си направих peel-off маска за лице с активен въглен и не можах да я peel-off-на, понеже имах чувството, че ще ми смъкне кожата, та 30 минути си мих лицето и направих цялата мивка катран. Въпреки екстремното сваляне маската ме направи толкова неземно красива, че днес реших да отида без капчица грим на работа (не защото се успах зверски и нямах време, нее, просто маската върши чудеса). Шефът ме посрещна с "Леле..." и си казах "ето, естествената красота си личи дори при 4 часа сън за денонощие", само че биг бос продължи с "...горката, ама ти трябва да се наспиш бе, човек!"
    Затова реших тази година за Хелоуин просто да изляза от вкъщи заедно с тъмните си кръгове от недоспиване.
    I don't wanna die,

Мега фен Аватара на tori
    ДивергентЕ, коя маска ползва? Балеата, принципно, не боли при отлепяне, но не отлепя баш и всичко... Всъщност, малките единични опаковки отлепят, но пак не болят. Голямата туба, дето се прецаках да я взема, е ужас - нищо не прави. Включително и аз ги слагам само на носа и скулите, челото и брадичката, та още по-не се усеща.
    квак

ДивергентЕ, коя маска ползва? Балеата, принципно, не боли при отлепяне, но не отлепя баш и всичко... Всъщност, малките единични опаковки отлепят, но пак не болят. Голямата туба, дето се прецаках да я взема, е ужас - нищо не прави. Включително и аз ги слагам само на носа и скулите, челото и брадичката, та още по-не се усеща.
    Victoria Beauty, даже не съм и разглеждала за опции, просто я мернах в една дрогерия и реших да я пробвам, понеже съм доволна от лепенките им за черни точки. Действително кожата ми изглеждаше много чиста и свежа след процедурата, ако беше свалена както си му е реда сигурно ефектът щеше да е още по-голям, но аз съм талантлива и затова падна голямо дране и стъргане.
    I don't wanna die,

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си