вход с FB
.
Отговор в тема
Страница 384 от 384 ПървиПърви ... 284334374380381382383384
Резултати от 9 576 до 9 582 от общо 9582
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Човекът поне има скрупули. Първо се освободи, ахаха. Аз, ако можех. Дава едно плюсче. Жалко, че никога не съм била на тази вълна. Пък, ако той разбере, ще хвърчат глави. Откъде да знам, че няма да има измъкване? : ) не искам и да притеснявам другите с това.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Мисля да напиша пиеса, "Монолозите на трите вагини" .

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    http://prikachi.com/images/652/2782652m.jpg

Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Мисля да напиша пиеса, "Монолозите на трите вагини" .
    България за българите, а не за мръсотия!

Мега фен Аватара на tori
    Хехехе, колко е готино да си ланкаш идиотии с един от най-близките си приятели... :3
    Продължава да ми е тъпо, но да - генерално не смятам, че съм виновна за нещо. Може би да за тва, че съм крайна - пак. Ама... изобщо не мисля, че това е кой знае каква грешка, ако се замислям повечко.
    Хубаво е, че днес свършихме сумати работа двете, но едновременно с това и успяхме да си починем малко. Имах нужда от тоя сън като от въздух. Тези дни, макар и приятни, бяха натоварени. Утре се очертава да си играя с рунтавото бебИ и направо нямам търпение за това. Много искам едно като него да си имам вкъщи, много е готино. И да, де - само аз мога да се размазвам на кучета, пък деца да гледам като тресната с мокър парцал. Имам странното чувство, че ако не се оженим двамата до 40, ще съм лудата с 20 кучета, не лудата с 20 котки. Звучи ми добре, всъщност. <3 Даже, ако требе да сме честни, бих живяла и с повече кучета...
    квак

^котките са много гадни, надменни, нагли същества. Имам две, и двете са ужасни. То и кучето ми е проклето ама поне не е нагло за сметка на това на мъжа ми кучето е прекрасно като него, такива може и 10 да имаме и пак няма да са в тежест

Толкова ми се спи, с нетърпение очаквам да дойде време да се прибера и да го гушна. Няма по-хубаво от чувството като ме прегърне и му чуя сърцето как тупти. Всеки път се сещам за първият път като му отвърнах и му казах че и аз го обичам и той ми каза, че знаел понеже чувал как heartbeat-a ни се синхронизирал <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Мега фен Аватара на tori
    https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...4c&oe=5C5F025C
    Ей тва е от тия, дето ги ползват за търсене на трюфели по горите. Всъщност, адекватната порода за това, доколкото знам. Подарили са го на братчеда наскоро и от първия път, в който го видях, се влюбих дълбоко. Тихички са като порода, умни, сладки, не стават големи... Изобщо, перфектни са. :3333333 Уж ми е обещал да ми даде кученце, когато го размножават тоя, но като знам колко им е на зле с гадовете (всичките им животни, освен първото им куче, се губят/бягат или умират, мисля че имаше едно дето го откраднаха даже), ако оцелее изобщо за размножаване, ще е чудо. :дд
    На мен това ми е и най-голямата болка - харесвам породи на вид/характер, но не обичам да имам порода, щото ми е гузно за препълнените приюти и бих предпочела да си взема от там. Омагьосан кръг.
    квак

https://scontent-atl3-1.xx.fbcdn.net...2d&oe=5C2E86A9 Нашото чудовище

А това е Евгени, пускам just because he's cool
    https://scontent-atl3-1.xx.fbcdn.net...a9&oe=5C2BCDA9
    Последно редактирано от HollyGolightly : Днес на 02:22
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си