.
Отговор в тема
Страница 187 от 450 ПървиПърви ... 87137177183184185186187188189190191197237287 ... ПоследнаПърви
Резултати от 4 651 до 4 675 от общо 11246
  1. #4651
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Бахти, Прат Пит свалил младо гадже и забрави Анджи, мен продължават половин година вече да ме тормозят що не съм се съберяла с бившия... ПиснА ми на маргаритката вече, бе! Още питат и разпитват що, пък то няма еднозначен отговор. Пети месец подкарах и аха приключих с новия си човек, що простотии сътворихме заедно, те още ме занимават с глупости. Ма аз съм си виновна, че не се издърпах на някъде като завърших да не виждат и чуват кво става, та да съм си на спокойствие. Ебах тва разнищвоне и тия клюкарски изпълнения.
    Поне утре съм само на уни, няма да се тероризирам с работа. <3 Ще мога да свърша и некви други неща та всичко ще е шест точки. Евентуално може и кафе да завъртим, ако има време.
    Като цяло май тия два дни простотии ми харесаха, може би и не се чувствам чак виновна за нищо, но виж - уморена - ДА. И гладна. И имам нужда да се изкъпя с моите си неща, където си ги харесвам, че взех неква мостра на веган шампоан и съжалих стабиУно, взех си и мостра на измивно за лице - пак съжалих... Просто искам да се отпусна и да си гледам клипчета в тубата, да се радвам на гласа на любимата влогъркаи да си лешперя из нас без да ме занимават. И без друго в тоя дъжд не ми се прави друго...
    квак

  2. #4652
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    , мен продължават половин година вече да ме тормозят що не съм се съберяла с бившия... .
    Що не се ?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #4653
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Абе, нямате ли си друга работа всички?! Таман се оплаквам, че още ме ръчкат и ти пак в ребрата със "ЗАЩО?!"... На никого за нищо не съм длъжна да се обяснявам, бе мамка му! Все питате що еди-кво-си ама никой не пита що нямам алкохол наблизо... И днес дали съм яла шоколад/сладко въобще.
    квак

  4. #4654
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Абе, нямате ли си друга работа всички?! Таман се оплаквам, че още ме ръчкат и ти пак в ребрата със "ЗАЩО?!"... На никого за нищо не съм длъжна да се обяснявам, бе мамка му! Все питате що еди-кво-си ама никой не пита що нямам алкохол наблизо... И днес дали съм яла шоколад/сладко въобще.
    Моето беше нарочно.
    Хехех.
    Не се впрягай.
    Последно редактирано от deitona22 : 10-23-2017 на 20:30
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #4655
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Дали не започвам прекалено опасно да си играя с огъня?...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #4656
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Дали не започвам прекалено опасно да си играя с огъня?...
    Да не би да си я сръчкал във фейса ?

  7. #4657
    Много мразя да закъснявам, после целият ден ми върви накриво.
    И е време да си сложа лимит на пазаруването. Спрях за един пакет ябълки и се прибрах с кашон неща дето не ми трябват. Поне не забравих ябълките
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #4658
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Днес Дрейк и щастието ми имат рожден ден. На тази дата са родени само прекрасни същества. Надявам се всичко да протече по план и да няма неприятни изненади.
    В събота заминавам и ще остана там за два дни. Колкото повече приближава уикендът, толкова повече се разколебавам дали искам да се виждам с тези хора. В началото много се вълнувах, но сега възникват притесненията дали всичко ще мине добре, дали няма да направя лошо впечатление, дали изобщо ще има за какво да си говорим и дали изобщо беше нужно да казвам, че ще ходя. Ако не се бях похвалила, изобщо нямаше да разберат, че ще бъда в града и нямаше да възникне въпросът за среща. В крайна сметка няма какво да го мисля толкова, защото вече няма отърване и сега само се натоварвам допълнително. Просто след концерта ще излезем за час-два, ако компанията е приятна, може и за повече. Ако не се чувствам комфортно, винаги мога да се извиня с умората от дългия път и емоциите покрай концерта, и да се прибера в хотела, където със сигурност купонът е гарантиран.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  9. #4659
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    След унито се прибрах, хапнах и си позадремах. Така да си почивка било много хубаво. <3 Сега си направих наскафе капучино с канела и направо умирам от кеф. <3 Намерих си и кутия с холидейчета и друго яко сладко, та живота е хубав. Може би имам малко проблеми, същите като вчера, онзи ден и по-онзи ден. И по-по-по-онзи ден. И да - може би ще са трудни за решаване, но всичко е хубаво, когато имаш кафе, сладко и топло вкъщи. И да - абсолютно съм ок с дъжда и есента навън.
    квак

  10. #4660
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    имам много сериозен проблем със сдържането на думите.
    трябва да ми се забрани да общувам с нормални хора.
    к'во още да споделя... а, да – махнах червената коса.
    тананикам си november rain и си мечтая за краката на булката от клипа, хе-хе.
    и това е което.

  11. #4661
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Адаш, защо напусна клуба на червените?!
    квак

  12. #4662
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    к'во още да споделя... а, да – махнах червената коса.
    хмх, косата привличаше вниманието
    и никой не гледаше носа
    хихиххи

  13. #4663
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Адаш, защо напусна клуба на червените?!
    замислих се, че основната причина да мина към червено беше мъж.
    замислих се още повече и осъзнах, че т'ва е било леко глуповато от моя страна, въпреки че ми харесваше как стои.
    пък мина около година и ми писна да се гледам така. вкарах малко русичко сега, също така я подкъсих.

    /папагалче, 100 тъй прайш са

  14. #4664
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    как си просиш цитирания от грозния

  15. #4665
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз пък заради мъж я бях махнала и така и не издържа да я види пак естествена. Ного си се радвам на червеничкото, отново не бих я махнала ако ще господ да слезе. Освен, ако не искам аз самата, де. :д Понеже остана малко от като я изсветлявах в краищата, боята в момента хваща по-червено там и става снетофарено омбре някак. <3 #нимоа
    Само ми е жал като почне да пада цвета, но и тонатор на маслена основа намерих, та я поддържам още по-светофарена.
    квак

  16. #4666
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    как си просиш цитирания от грозния
    дори когато го няма пак си мислиш за него.
    това малко започва да ме притеснява.

  17. #4667
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    дори когато го няма пак си мислиш за него.
    това малко започва да ме притеснява.
    за мен ли говориш
    или за някой друг
    с нова прическа

  18. #4668
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Когато ми беше отказано съдействие от най-добрия му приятел, реших, че ще се наложи да действам сама. Изобщо си нямах идея къде може да е по-това време, вариантите бяха много, а времето ограничено. Както си вървях и размишлявах, се оказах доста близо до блока му и реших да проверя. Колата беше паркирана пред входа, както когато я оставя за кратко. Очакваше се да слезе скоро, затова се подпрях на капака и зачаках. След 2-3 минути обаче една жена от същия вход дойде и първото, което ми хрумна, беше да вляза с нея и да се изсипя директно пред входната му врата. Физиономията му, когато отвори вратата и ме видя, трудно може да се опише с думи. Тъкмо се обуваше да излиза, но ме покани вътре. Докато се въртеше в кухнята да нареже торта, извадих пакета и го оставих на масата. Първоначално примрънка, понеже ми беше казал, че не иска подаръци, но като го видя, супер много се изкефи и не спря да ми благодари. Знаех, че вечерта ще излиза и няма да се видим, обаче реши да остане и да прекара рождения си ден с мен. Супер щастлива съм, че успяхме да оставим неприятното минало зад гърба си и да запазим стабилни приятелски отношения без прекрачване на каквито и да било граници. Оценявам, че имам такъв чудесен човек до себе си, на когото мога да разчитам. Само днес ме издразни с тъпите си тестчета. Много ме обижда, когато някой реши да ме "пробва" за нещо, което съм казала, за да се увери, че не съм излъгала. Така имам чувството, че човекът ми няма доверие и не ми вярва, че наистина мисля това, което казвам. Следва някоя "проба", с която да се убеди, че стоя зад думите си. А си мислех, че аз имам trust issues.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  19. #4669
    Как може вчера да е 31 градуса, а днес 5???
    Още не съм си намерила повечето зимни дрехи, ама така като се замисля май една голяма част от тях разкарах, та скоро пак ще се пазарува.
    Ама то пък и една зима дето я имаме
    Спи ми се, сигурно щото е студено днес. Как пък един път не ми се приспа вкъщи, а все на работа
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #4670
    Януари на Банско
    окончателно решение

  21. #4671
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Как може вчера да е 31 градуса, а днес 5???
    и там ли е станало така
    явно в целия свят е така

  22. #4672
    ^Световен феномен
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #4673
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Как пък един път не ми се приспа вкъщи, а все на работа
    https://www.youtube.com/watch?v=5OfwhGQONbg

  24. #4674
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Аз днес официално открих сезона на зимното яке.
    Днес пак не издържах да прекарам следобеда вкъщи и излязох да се разхождам сама безцелно като пълен идиот. Осъзнах, че миналата година по същото време отново имах такъв период, в който следобедите обикалях със слушалки в ушите и вдигната качулка. Може би самото време влияе на депресираното ми състояние, а може и просто да съм наистина ненормална, не знам.
    Намирам се в някаква сдухана фаза, при която и най-малкото нещо ме дразни до краен предел. Възможно е да се дължи на липсата на сън, на пръв поглед изглеждаше лесно да се съчетае работа с университет, но когато трябва да си редовен и на двете места, батериите започват да се изтощават. Преди не спирах да се усмихвам, сега или избягвам да общувам с когото и да било, или се заяждам за дребни неща. Прост пример е как днес нападнах момчетата, че ме занимават само с простотии и нямам нужда да общувам с тях. Веднъж ще се случи да не ми е забавна някоя шега и ще проявя блестящият талант да срина всичко. Точно такива изцепки, плод на мрачното ми настроение, развалиха отношенията ми с адски много хора.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  25. #4675
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    http://bgswim.com/new.php?new_id=5686

    добра новина за студентите от софийския, унсс, геодезията и медицинския
    е, стига да могат да плуват

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си