.
Отговор в тема
Страница 204 от 450 ПървиПърви ... 104154194200201202203204205206207208214254304 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 076 до 5 100 от общо 11246
  1. #5076
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Хайде да не, никой няма право да си мисли за него и да завижда
    Дивергюн Кифлие-Китарлъ си завижда по принцип - тя сама каза, че никога няма да е доволна от китарата вкъщи и винаги ще гледа тази в магазина !
    Виж как се е покрила от срам - няма я във форума няколко дена .
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    на тебе след 5 години ще ти честитим новата рам памет
    че компа ти иначе ще е станал негоден за форума
    Ти пък от къде знаеш какъв ми е компютъра?! Сигурно е по-хубав от твоя !
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    сериозно се чудя понякога женките имате ли си понятие от начин на обличане
    тия трите пуловера с едни тесни дънки и кецки ще стоят перфектно
    основното е как се съчетават дрехите
    с едни и същи неща можеш да изглеждаш идиотски или идеално
    зависи само от теб

    я от на пандата сайта има страхотни неща
    ...

    но този ми изглежда най-топлещ
    ...
    Ти голям разбирач на женски дрехи се извъди - като един истински педе... дизайнер !

    Само не мога да разбера с това ровене в сайтове за женски дрехи какво се опитваш да покажеш.

    Да не се опитваш да впечатлиш и сваляш на някоя тука? Ако си пич, по-добре кажи че ще ѝ купиш каквото си избере сама .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #5077
    Мразя Понеделници, особено след дълъг уикенд. Нищо не ми върви днес, ама поне си тръгнах в 3
    Още от сега усещам, че тази седмица ще е бавна
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #5078
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Вече съм почти напълно убеден, че съм намерил точно човека, който търся от мноооого отдавна. Особено пък и след събитията през днешния ден. Дали ще се разминем това вече друг въпрос. Не би трябвало, но знам ли. Особено и предвид факта, че добре си се познавам...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #5079
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    при сутрешната разходка с куч си направихме едно добро въргаляне в преспите за събуждане ^^
    но като се прибрахме ме очакваше вкусна закуска и ирландско кафе, еххх, как да не го обичам...
    в края на седмица ще си вземем някакви готини и меки халати, тъй като отдавна се каним, пък вече наваля снегът и си е нещо като повод

  5. #5080
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Днес съм от по-късно и имах време да пия кафе като света ми не само в термо чаша, което е добре. Снощния бъзик как го разкри, направо се напиках да се хиля. :ддд Таман си извадих любимите танкове, от сто години го планирах това и все нещо ме мързеше или се ссещах чак на излизане и нямаше време да ровя по кутиите с обувки. <3 Любимите ми танкове. :3 И нда - ей ся едно бързо душченценце первам, поизсушавам си косата и отивам да се образовам. Една от финансовите ми задачи отпадна, мисля и другата да отметна, просто няма да се случи тая седмица тва с ноктите. Нито ще го преживея без да го изгладувам, нито ще имам времето/възможността за деня, в който мацката иска. Ще го направим вторник/сряда, хем и още малко да пораснат, че нито ме дразнят, нито нищо. Три-четири дни ще издържат още. И, бтв, основният цвят го знам къф е, щото съм го обещала ама никва идея за ноктите-акцент... Сигурно ще е нещо нарисувано, щото не ща глитър тоя път май. Предполагам, че заврънтулки некви с черно ще седи добре. Следващия път съм решила, че искам черен френски та и той маникюр е определен, но също като сега си иска някакъв акцент. Там може златен нокът или дори течен кристал, фолио или не знам и аз. Ама да - ако продължавам да ходя на нокти, трябва да го мисля по-обстойно всеки път. Което направо ми е убийство, щото не ми иде на аъла как да си ги правя и няма да започне въобще. Та дано мацката е идейна поне. :ддд
    квак

  6. #5081
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Чувствам се адски изморена, не толкова физически, колкото психически. Винаги съм се старала да страня от интригите и хората, които нямат собствен живот и коментират чуждия, но този път попаднах точно в центъра на събитията. По логиката на ентелегенцията, щом прегърнеш някого веднъж, вие веднага магически се превръщате във двойка. После въпросният човек е засипан с въпроси за отношенията ни, а като добавим и внушенията, които същите ентелегентни хора му вкарват в главата, той също влиза във филма и сега аз излизам виновната, че съм го подлъгала с чисто приятелското си държание.
    В университета също стават супер скандалите, защото всички са се надигнали срещу отговорникът на курса, която не си върши работата качествено. Искат смяна, искат аз да заема позицията, и ми се сърдят, че не се наемам.
    Проблемите вкъщи пък идват от факта, че работя по твърде много часове на ден, което не се нрави на майка ми, просто защото ми е майка и все гледа да си почивам, без да осъзнава, че съм способна да издържам на този режим, а и сама съм си го избрала. И сега защото всеки настоява, че е прав, у дома тече подготовка за трета световна и се караме и за най-дребния детайл.
    Преди смятах, че си ми е много добре така, но вече започвам да се замислям дали не трябва да си намеря една хубава работа и квартира в Пловдив и да стоя настрана от всички проблеми и интриги.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #5082
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    при сутрешната разходка с куч си направихме едно добро въргаляне в преспите за събуждане
    https://www.blitz.bg/obshtestvo/stol...ews561019.html

  8. #5083
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Емиии...доволна съм хаха. Кефи ме, че можем да си говорим и да се шегуваме, въпреки случилото се между нас. Смисъл казахме, че си оставаме приятели и 2 години по-късно все още сме си приятелчета. Радват ме такъв тип хора.
    Life is how you live it not how you spend it.

  9. #5084
    Не ми се живее. Искам да умра. Този живот не е за мен.

  10. #5085
    Цитирай Първоначално написано от selavi Виж мнението
    Не ми се живее. Искам да умра. Този живот не е за мен.
    Защо?

  11. #5086
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    при сутрешната разходка с куч си направихме едно добро въргаляне в преспите за събуждане ^^
    но като се прибрахме ме очакваше вкусна закуска и ирландско кафе, еххх, как да не го обичам...
    в края на седмица ще си вземем някакви готини и меки халати, тъй като отдавна се каним, пък вече наваля снегът и си е нещо като повод
    Ежедневието на Пандишпандие Петмезова !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Днес съм от по-късно и имах време да пия кафе като света ми не само в термо чаша, което е добре. Снощния бъзик как го разкри, направо се напиках да се хиля. :ддд Таман си извадих любимите танкове, от сто години го планирах това и все нещо ме мързеше или се ссещах чак на излизане и нямаше време да ровя по кутиите с обувки. <3 Любимите ми танкове. :3 И нда - ей ся едно бързо душченценце первам, поизсушавам си косата и отивам да се образовам. ...
    ... както и на Торем-султан (червенокосата).
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    ...настрана от всички проблеми и интриги.
    ... и Дивергюн-Кифлие-Китарлъ !

    Ако ежедневията ви се преплетат и се напише сценарий ще стане турски римейк на "Отчаяни Съпруги" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #5087
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Мале в какви дълбоки емоционални ла*на попаднах..
    Не съм вярвал, че такова нещо ще се случи на мен..
    Даже не съм раздвоен, но и не знам как точно да продължа..
    Определено съм влюбен.. и определено не е в приятелката ми..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #5088
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Мале в какви дълбоки емоционални ла*на попаднах..
    Не съм вярвал, че такова нещо ще се случи на мен..
    Даже не съм раздвоен, но и не знам как точно да продължа..
    Определено съм влюбен.. и определено не е в приятелката ми..
    Преди друга песен пееше.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #5089
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, пак писукаш без да те натиска някой.
    квак

  15. #5090
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Мале в какви дълбоки емоционални ла*на попаднах..
    Не съм вярвал, че такова нещо ще се случи на мен..
    Даже не съм раздвоен, но и не знам как точно да продължа..
    Определено съм влюбен.. и определено не е в приятелката ми..
    Е нали онази беше уж перфектната?
    Внимавай с мимолетните увлечения, че от два стола най-лесно се пада с гръм и трясък на земята. После да не ревеш как си изпуснал перфектната.

    Иначе и аз май съм влюбен. И то май в повечко. Може би и от отсрещната страна страна има нещо. Защо иначе ще се държи готино и още по-готино на срещите ни наживо? Две досега. И защо ще гледа да прави добро впечатление на родата? Просто на тоя етап има сякаш много пречки. Оттук натам посоките са две. Или нещата се развиват в положителна посока.Вярвам и. Досега мини стъпка по мини стъпка успява да ме поразчупи. Стига да има продължително желание за това.Другата е нещата да се развият негативно и пак да си страдам тихичко в някое ъгълче както обикновено и да загубя всякаква вяра и надежда за светло бъдеще за мен. Успее ли обаче да продължи тази тенденция дето е започнала и справи ли се с нещата дето никой не е могъл да се справи с тях ще я призная. И без значение какви ще са отношенията ни по натам във бъдещето аз официално си обещавам, че при нужда от някаква помощ ще и се притичвам на мига. Но в момента...е в момента определено тя е в бая по-благоприятната позиция от мен.
    Последно редактирано от Niakoitam : 11-28-2017 на 23:12
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #5091
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Не е мимолетно. Всичко е доста по-дълбоко от няколкото реда в случаен форум.
    Не ми се впуска в някакви дълбоки разговори за морал и чест.
    Факт е, че изтръпнах много заради нечии определени действия и бездействия и каручката ми се обърна.
    Това не означава, че приятелката ми не е стойностен и добър човек. А просто човек направил лош/и избор/и.
    И човек, към който ме влече единствено навикът и може би добрият секс (ууу ся ме изяжте, че това е лошо в моралните ви розови балони). Проблема е, че не знам как да й го кажа. И двете са перфектни по коренно различен начин и новата е по начинът, по който ми харесва.
    За новата ще кажа само, че е козирог, което ми е достатъчно.
    Връзка между козирози е най-чистото, откровено, намиращо нирвана нещо и това го твърдя от години, макар да съм имал връзка само с 1 козирог.
    Проблемът е, че това не е единственият проблем, с който трябва да се справя в този план.
    Хубавото е, че независимо какво стане с втората, аз ще се разделя с първата.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #5092
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Не е мимолетно. Всичко е доста по-дълбоко от няколкото реда в случаен форум.
    Не ми се впуска в някакви дълбоки разговори за морал и чест.
    Факт е, че изтръпнах много заради нечии определени действия и бездействия и каручката ми се обърна.
    Това не означава, че приятелката ми не е стойностен и добър човек. А просто човек направил лош/и избор/и.
    И човек, към който ме влече единствено навикът и може би добрият секс (ууу ся ме изяжте, че това е лошо в моралните ви розови балони). Проблема е, че не знам как да й го кажа. И двете са перфектни по коренно различен начин и новата е по начинът, по който ми харесва.
    За новата ще кажа само, че е козирог, което ми е достатъчно.
    Връзка между козирози е най-чистото, откровено, намиращо нирвана нещо и това го твърдя от години, макар да съм имал връзка само с 1 козирог.
    Проблемът е, че това не е единственият проблем, с който трябва да се справя в този план.
    Хубавото е, че независимо какво стане с втората, аз ще се разделя с първата.
    Да, втората е същата като първата, а евентуално може и по-зле да се окаже. Само дето е нова тръпка и все още не си я имал. След време ще се появи трета и на тази ще бъдат намерени кусури като вече поостаряла и имана.Убеден съм. Ти си знаеш обаче най-добре де.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #5093
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Всъщност съм изключително силно моногамен и това ми се случва за пръв / надявам се и за последен / път.
    Аз имам навика да не се заглеждам в други жени докато имам своя и тя ми дава всичко.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #5094
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Кой е кучето? Анар4и е кучето!! Ауууууууууу...Шегувам се. Просто оня ден пак въртяха тоя епизод на "Двама мъже и половина" ;д.
    Не си на 100 години, че да си толкова категоричен какъв си и не си. Виждаш какво става. Още доста ще се изненадваш от себе си.
    Едно нещо не разбирам. Мъжко момче си, а ми се влюбваш като ученичка на няколко месеца. Май не останаха сериозни момчета, а само някви емоционални лигльовци. Как едно момиче да разчита на стабилни отношения с човек, на който във всеки момент първата въртиопашка може да му завърти главата? Нищо, че ти е за пръв път. Това не значи, че няма да продължи да ти се случва. Абе тъпчи си нещо странично, нямам нищо против, човещинка ;д. Далеч по-приемливо е. Не се засягай, не целя това. И не го приемай твърде на сериозно, говоря генерализирано. Не ти знам точно случая.
    Много заразително звучеше доскоро, като говореше за приятелката си и ти се радвах, макар да не съм ти фен, както знаеш. Жалко.

  20. #5095
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Всъщност съм доста сляп, глух и изтръпнал за света и околните и не може всяка въртиопашка да ме врътне.. Като цяло не показвам много чувства/ привързаност директно на човека (взел съм си поука) И съм изключително сериозен в отношенията си.
    Именно защото явно нещо куца в сегашната ми връзка съм допуснал друг човек до себе си. Честно казано в момента другата (Номер 2) въобще не ме сваля, нито аз нея.. всичко става пасивно агресивно.. постепенно. Тя в момента също е във връзка и то кофти такава. И явно търси подкрепа и утеха, каквото търся и аз. Дори и да не станат работите с Номер 2, аз ще приключа със сегашната си връзка, явно каквото бързо се пали бързо и изгаря.
    Нещото, което най-силно ме подразни беше, че скъсах предни кръстни връзки и изкълчих задни такива и 6 дни, тя не дойде да ме види вкъщи като бях ни жив ни умрял, което ме накара да се почувствам ужасно, защото живея сам, когато брат ми/родителите ми/приятелите ми разбраха, че от 2 дни съм сам със скъсани връзки в нас и не съм се обадил на никой им стана супер тъпо, щото са си мислили че тя ще дойде да ме гледа, при условие, че всеки нормален би го направил дори и аз. Лел, ще си взема отпуска да се грижа за любимата си. Но явно приоритети. Та те идваха да ми помагат да се оправям.. Щото нито мога да клекна като хората, нито да стъпвам като хората. Все тая де. приоритети.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #5096
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    ^

    Хехехе, няма да казвам "казах ви".
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  22. #5097
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Дриймче, това че не казвам причината да не дойде да ме види, и въобще не разказвам кой знае колко е много ясна индикация, че нямаш идея какво се случва и защо, че да казваш "казах ви"
    Като казах, всичко е доста по-дълбоко от думички в случаен форум и определено и аз имам вина за това. Никой не може да разбере точно защо и какво стана/ва, дори аз. Така, че bitch please.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #5098
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    "Не разказвам кой знае колко" = пише постове по-дълги от брадата на Мерлин.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  24. #5099
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, пак писукаш без да те натиска някой.
    ще продължи да се случва, докато не организираме някаква кампания, с цел намиране жена на Грозния от teenproblem.net, или поне почти жена. на пръв поглед изглежда почти непостижимо, но ако сме упорити и искаме да му помогнем, ще успеем!

  25. #5100
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Намерете и на мен, като сте тръгнали ;д.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си