.
Отговор в тема
Страница 205 от 450 ПървиПърви ... 105155195201202203204205206207208209215255305 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 101 до 5 125 от общо 11246
  1. #5101
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820


    Е не ахаххахахаххахахха.

    ПТ: Хубаво е да виждаш, че човек иска да се реваншира. Също и че е искрен и не ти казва неща само от куртоазия (изразено чрез директност за нещо друго). Понякога е хубаво да вярваш в хората.
    Life is how you live it not how you spend it.

  2. #5102
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Официално ограничавам социалните си контакти само до формално общуване с колегите и "Здравей, как мина денят ти?" със семейството си. Ако можеше и без това общуване, щеше да е още по-добре. Хората са глупави, а общуването с тях не води до нищо добро.
    Опитах се. Цял живот съм се опитвала да се държа добре с всички, даже и с тези, които не заслужават, ако обиждам някого винаги е с хумористичен привкус, старая се да бъда деликатна и внимателна да не обидя или нараня някого и накрая от всичко това наранената съм аз.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  3. #5103
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Купих си разни парцалчета и за кратко бях с хепи фейс, после пак се сетих някакви неща и всичко тръгна към регрес. Е, поне друго хубаво нещо е, че си направих теста почти идеално. Колкото и да няма време, ще се обзаведа И с художествена литература и освен лекциите ще чета и нея и ще си се потапям в колкото си искам светове...
    Майната му на всичко... Безсмислено е да се стараеш, когато на други не им е чак толкова важно. Искам веднъж да се появи някой, тъм с какъвто ще пол да е , който да не се отказва след първите индикации, че пропастта зад мантинелата е дълбока, образно казано. Смятам да започна да се държа доста по-...неутрално(?), така и така до момента нямам резултатите, които искам...Обачее това е, трябва 7385 пъти да се сдобия с такъв опит, за да влезе нещо в тази упорита глава, която вечно си мисли, че нещата биха могли да се подредят. Човешките отношения са един стабииилен мармалад. Направен от дяволски креативен майстор, който е вкарал вътре и тропически плодове, и разни отровни, и субстанции с неизяснен произход, и елементи от молекулярната кухня, и чили, и сол и...всичко.

    Blah, искам малко (доста) повече пространство, че така не мога да се отпусна. В края на краищата нищо не е окончателно, винаги мога, ако много ми писне, да се преместя на някое блажено горещо място, от тези достатъчно населените с много кОпон, и да си свиркам.

  4. #5104
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оказа се, че колегите от работа на моите години са якички... Направих две-три излизания извън работното място и имат някой в главата си. Пък и не са като дъртите да ланкат само за бач, хахах. Естествено, пак засякох, когото не трябваше... Втръсна ми, всичките ми бивши трябва да са от на майна си райна кътния зъб, а не от града ми. Уморена съм на мастия, щото и в унито ми стопиха лагерите, и на работа. + нещо неква шибана мускулна треска стана, дори не знам от кво, та боли, бе! И, бтв, още се чудя за др-та събота пък пак нямам време, нямам и пари... Права съм с тва да се ебавам, че трябва да изпроституирам шибаните финанси за тая седмица... Нямам търпение да си сваля грима и да се изкъпя. И май ще ме викат тая събота на работа, а аз планове имах... Еми, не става всяка шибана събота да си правя шибаните планове, а нещо да ги разваля! Не става, бе! Ще се боря с нокти и зъби да осъществя всичко тоя път, само да не ме натирят пак изгонена. Щото тоя път ако го направи и ще заеба да се занимавам изобщо с квото и да е. И мислех некви неща да пазарувам ама не минах, щото нахално. И да - колкото ми е кеф, толкова съм и крива днес.

    Мали, кво разбрааааааххххххх... :Х
    квак

  5. #5105
    Деня почна тоооолкова добре…така и свърши
    Само съм леко уморена, но имам поставени цели, имам и срок и ако успея да се вместя, ще съм доволна и тогава ще си почивам ама не много щото не искам почивката да ме прати обратно to square 1
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #5106
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Пак снощи тъпотии, щото не се чувствам както трябва според въпросния. Ок, почва да ми писва. Вярно, че и аз съм лабилна ама не е в мен грешката, щото с всички се получава общуването, само с него куца. Ми, не, не съм аз кривата. Просто не съм. Точка.
    Почвам пак да намразвам шибаните празници, но ще си направя плановете така, както ми е кеф на мен и не - никви семейства и домове извън вкъщи. Щото свикнах и за тва снощи така тъпо се почувствах. Ще се издърпам още повече, щото колкото повече се бутам към въпросния човек, толкова повече рева и се чувствам зле. Няма да стане тая, с наще съм по коледа, с най-доброто аверче по нова година, 7ми не съществува, рдто му също. Колкото по-малко надежди възлогам, толкова по-малко разочарована ще бъда. Достатъчно съм се унищожавала. Соринотсори.
    Заговорих се с едно аверче на братчедка ми, мега забавния е просто. Малко ми е странно, че въъбще се сети за мен, но нека - трябва да започна и аз да се виждам с външни хора, освен моите си.
    квак

  7. #5107
    все още не мога да разбера каква е цаката на тая тема

  8. #5108
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Официално е.
    Не съм психически стабилна в момента.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  9. #5109
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Официално е.
    Не съм психически стабилна в момента.
    Че ти кога си?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  10. #5110
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Че ти кога си?
    Да кажем,че сега съм по-нестабилна от обикновено.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  11. #5111
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    И в един момент, когато имаш чувството, че целият ти свят се разпада и не принадлежиш никъде, намираш една китара, която сякаш е правена точно като за теб. Проблемът е, че китарата освен, че е всичко, което искаш, е и страшно разкордирана. Въпросът е дали си струва да я извадиш от прахта и да я настроиш така, че да засвири в правилната тоналност, или е по-добре да я оставиш на дъното без да рискуваш да придърпа и теб натам?
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  12. #5112
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    И в един момент, когато имаш чувството, че целият ти свят се разпада и не принадлежиш никъде, намираш една китара, която сякаш е правена точно като за теб. Проблемът е, че китарата освен, че е всичко, което искаш, е и страшно разкордирана. Въпросът е дали си струва да я извадиш от прахта и да я настроиш така, че да засвири в правилната тоналност, или е по-добре да я оставиш на дъното без да рискуваш да придърпа и теб натам?
    Как е правена точно като за теб, след като е разкодирана. Откъде знаеш какво е нормалното й състояние? Ами ако по принцип си е разстроена?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #5113
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Как е правена точно като за теб, след като е разкодирана. Откъде знаеш какво е нормалното й състояние? Ами ако по принцип си е разстроена?
    По принцип си е разстроена, да. Точно затова не се знае дали е поправимо това състояние, или е постоянно и не подлежи на подобрение.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  14. #5114
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    По принцип си е разстроена, да. Точно затова не се знае дали е поправимо това състояние, или е постоянно и не подлежи на подобрение.
    Ако се опиташ да я настроиш, можеш да я повредиш още повече, след като си е така по принцип.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  15. #5115
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Официално е.
    Не съм психически стабилна в момента.
    Защо?
    Да не си срещнала някой?
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    И в един момент, когато имаш чувството, че целият ти свят се разпада и не принадлежиш никъде, намираш една китара, която сякаш е правена точно като за теб. Проблемът е, че китарата освен, че е всичко, което искаш, е и страшно разкордирана. Въпросът е дали си струва да я извадиш от прахта и да я настроиш така, че да засвири в правилната тоналност, или е по-добре да я оставиш на дъното без да рискуваш да придърпа и теб натам?
    Къде я намери тая китара ?
    На боклука или в някой скъпарски магазин? Това би обяснило много неща.
    Бас държа, че не си я извадила от кофата ! Някак си усещам, че ти не можеш да я имаш толкова лесно.
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Как е правена точно като за теб, след като е разкодирана. Откъде знаеш какво е нормалното й състояние? Ами ако по принцип си е разстроена?
    Естествено, че няма как да знае как свири, след като нито я е чувала, нито я е пипала тая китара. Само че китарата е чужда и тя веднага иска да я има, без да я познава и без да знае дали ще ѝ свърши работа. Това се нарича завист !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #5116
    Някои хора в стремежа си да звучат дълбоко, излизат нелепо особено когато сами си противоречат в рамките на един пост.


    Днес беше натоварено, но…всичко е точно
    Само да го проверя какво му се прави и тръгваме.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #5117
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Да кажем,че сега съм по-нестабилна от обикновено.
    Хапни шоколад,отвори една "бира"(демек Шуменско) ,пущай Шушана и си готова.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  18. #5118
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Хапни шоколад,отвори една "бира"(демек Шуменско) ,пущай Шушана и си готова.
    Точно с шоколада си имаме проблем..
    А Шушана няма и да я коментирам.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  19. #5119
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Точно с шоколада си имаме проблем..
    Лошо.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #5120
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Малко се поядосах с тия нокти тоя път... Препили ме и боли, омаза ми кожичките, уж нямаше да скъсяваме ама пак като ги пипа и ги скъси... Само самия лак ми хареса и то щот е червен, но нищо специално. Следващия път и давам шанс за черен френски и ако не ми хареса нещо, развод. И да - и формата ми е отвратително грозна.
    Иначе днес свърших с работа по-овреме, свърших няколко тона други работи, ся освен да ида да си почивам с нъдъпъто, друго няма за вършене.
    квак

  21. #5121
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Днес е голям празник в живота на Коселчо, защото излезе новият албум на U2! <3
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  22. #5122
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Извинявайте че не ви обръщам внимание напоследък, но имах някои задачки за вършене

  23. #5123
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Точно с шоколада си имаме проблем.
    къв точно е проблемът
    лепи ти се на задника
    а не на циците ли

  24. #5124
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Изморен съм, спи ми се и тая седмица не успях да тренирам нито веднъж все още !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #5125
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    къв точно е проблемът
    лепи ти се на задника
    а не на циците ли
    Нямам апетит. Дано да се оправя скоро, защото в противен случай ще трябва да намаля закуските си от 3 на 1.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си