.
Отговор в тема
Страница 211 от 450 ПървиПърви ... 111161201207208209210211212213214215221261311 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 251 до 5 275 от общо 11246
  1. #5251
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    От малкото случаи, в които съм съгласен с папагала.
    Ок, от изтритото ще кажа само, че това сме го изяснявали и преди без караници, но все пак понякога се случва нещата да се повторят (което е нормално).

    ПТ: Адски мързелива съм тая седмица.
    Life is how you live it not how you spend it.

  2. #5252
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ех, мечти! <3
    Тори, искаш ли да бъдем секс партньори?

  3. #5253
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ПyРкО ♠ Виж мнението
    Тори, искаш ли да бъдем секс партньори?
    ...ще се е*ем, а всички други ще са воайьори.
    Ще ми правиш ти ми*ети,
    а Антракса ще ни свети.

    Боядисай си косата,
    приготви се за е*нята,
    като видя твоя лик
    ще те ч*кам като бик.

    Преди новата година,
    ще е яко да те мина,
    пожелавам ти да си щастлива,
    докато ближа твойта с*ива.

    П.С. Не можах да се сдържа просто...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #5254
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Дерзая (тя си знае).

  5. #5255
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    ^ дела трябват, а не думи.

  6. #5256
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Уморен,но и радостен.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  7. #5257
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ^ дела трябват, а не думи.
    Не използвай този цитат, моля те. Не си достойна.

  8. #5258
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    какво съвпадение, явно и ти не си достоен за някои задължения във форума : )
    предполагам, че просто си отправил поредното предупрежение.

    хах...

  9. #5259
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Човека просто се прави на интересен!!!

  10. #5260
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    какво съвпадение, явно и ти не си достоен за някои задължения във форума : )
    предполагам, че просто си отправил поредното предупрежение.

    хах...
    Да, аз съм модераторът, който не си върши работата и не банва лошия Грозен.

  11. #5261
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, всички знаем, че искаш да спиш с мен ама не е нужно да ми правиш предложения пред целия форон.
    квак

  12. #5262
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Пак много кофти предчувствие... Какъв е шансът всеки път, в който съм си мислил, че един човек лъже, той наистина да лъже, а сега да е нещо по-различно?

  13. #5263
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Спи ми се.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #5264
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Пак много кофти предчувствие... Какъв е шансът всеки път, в който съм си мислил, че един човек лъже, той наистина да лъже, а сега да е нещо по-различно?
    По принцип винаги има шанс да грешиш. От личен опит ти казвам - не нападай без да си сигурен, защото адски много наранява, особено ако си наистина близък с този човек. А истината рано или късно излиза наяве.

    ПТ: Сънувах ужасен сън. Особено предвид че това е най-големият ми страх в момента...
    Life is how you live it not how you spend it.

  15. #5265
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    По принцип винаги има шанс да грешиш. От личен опит ти казвам - не нападай без да си сигурен, защото адски много наранява, особено ако си наистина близък с този човек. А истината рано или късно излиза наяве.
    По принцип, има шанс и утре сутрин да не изгрее слънцето, но мога да предположа с доста голяма сигурност, че ще изгрее...
    Аз чудесно знам, че истината рано или късно излиза наяве, кофтито е че някои хора не го разбират дори след безброй опити.

  16. #5266
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Пак много кофти предчувствие... Какъв е шансът всеки път, в който съм си мислил, че един човек лъже, той наистина да лъже, а сега да е нещо по-различно?
    Първо трябва да си дадеш сметка от къде идва представата ти, че си бил излъган в дадени ситуации. Замисли се дали нямаш неадекватни очаквания, не си мнителен, не се хващаш за всяка дума и т.н. Не всяко нещо, което някой казва и което не се осъществява/се оказва неистина в последствие, е непременно лъжа. Може казаното да не е със същата тежест, която има за теб (хората говорят много ;д). Може просто така да се е случило. Говорим за преднамереност. А има и хора, които просто са несериозни. Вече ти си преценяваш дали ги приемаш и се примиряваш или ги отсвирваш. Ако си сигурен, че става въпрос за несериозност конкретно по твой адрес и сероизни лъжи, на втория-третия път би следвало да си сложил край.
    Последно редактирано от corbV2 : 12-15-2017 на 11:22

  17. #5267
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Първо трябва да си дадеш сметка от къде идва представата ти, че си бил излъган в дадени ситуации. Замисли се дали нямаш неадекватни очаквания, не си мнителен, не се хващаш за всяка дума и т.н. Не всяко нещо, което някой казва и което не се осъществява/се оказва неистина в последствие, е непременно лъжа. Може казаното да не е със същата тежест, която има за теб (хората говорят много ;д). Може просто така да се е случило. Говорим за преднамереност. А има и хора, които просто са несериозни. Вече ти си преценяваш дали ги приемаш и се примиряваш или ги отсвирваш. Ако си сигурен, че става въпрос за несериозност конкретно по твой адрес и сероизни лъжи, на втория-третия път би следвало да си сложил край.
    Казва, че прави едно, докато прави обратното и гледа в очите? Няма нужда от голям анализ. И то не за едно нещо и не един път. Конкретно в този случай даже не става дума за нещо, което ме ощетява мен по какъвто и да било начин. Точно това е най-идиотското, че лъже дори без смислена причина, но напълно осъзнато.

  18. #5268
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Казва, че прави едно, докато прави обратното и гледа в очите? Няма нужда от голям анализ. И то не за едно нещо и не един път. Конкретно в този случай даже не става дума за нещо, което ме ощетява мен по какъвто и да било начин. Точно това е най-идиотското, че лъже дори без смислена причина, но напълно осъзнато.
    Като не те ощетява, защо си го слагаш? ;д
    Щом лъже без причина, може да става въпрос за патологичен лъжец. Като цяло оттук нататък топката е в твоето поле и не е нужно да си ангажираш съзнанието с бистрене на ситуацията, какво и защо. Ти си знаеш докъде са ти границите и доколко можеш да толерираш, и съответно взимаш някакво решение.

  19. #5269
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Хахах, щото като ти дреме за някого и така се получава, че си го слагаш дори да не е в твой, а в негов ущърб.
    А, съзнанието ще си го ангажирам след малко като се счупя от тичане. :Д
    Границите ми се оказаха доста по-широки, отколкото съм си представял.

  20. #5270
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не гледай от сантименталната страна, а си гледай интереса. Разбира се, не казвам да ставаш циничен и безчувствен. Някои хора не обичат прекалената загриженост и навлизането в личното пространство, колкото и да държат на теб и ти на тях. От друга страна, дали човек, който лъже, държи на теб? И дали си струва ти да държиш на такъв човек и да се занимаваш?

  21. #5271
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Там е работата, че и без това никога не съм бил от най-милите и сантиментални хора, а от известно време даже аз започвам да си се усещам, че гледам (прекалено) цинично на нещата. Както казах, въпросният човек беше някакво изключение, което просто доказва, че изключения не трябва да се правят.
    Никъде не съм казал, че вярвам, че държи или че си струва. Казах само, че все пак държа.
    Така или иначе, нещата ще си влязат в ритъм и пак ще съм еднакво темерут с всички, без изключения.

  22. #5272
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Много ме кефи колко сте edgy всички обаче ;д. Все не ви пука много, все сте неемоционални. Ама пък продължавате да си мрънкате, когато някой ви преебе. И се почва със заканите как няма да се занимавате особено с никой, как ще сте темерути и подобни. Ако получавах по левче, всеки път, когато чуя това, щях да съм богат. Вземете да се различавате малко бе, хора. Всички сте по един калъп ;д.

  23. #5273
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ем, не, те хората, дето ме познават си ме знаят... :д И има малко разлика между мрънкане и отбелязване в тема, дето е с име „дневник”. Живи и здрави!

  24. #5274
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Акцентът не е върху самото мрънкане и въобще изразяване на недоволство под някаква форма, а факта, че ви/ти е гадно.

  25. #5275
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Акцентът не е върху самото мрънкане и въобще изразяване на недоволство под някаква форма, а факта, че ви/ти е гадно.
    Е хубаво ли да му е, като го лъжат? :Д
    Life is how you live it not how you spend it.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си